مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود تظاهرات در تولسا. او صحبت کرد و به نیمه خالی آرنا.


Supporters listen as President Donald Trump speaks at a campaign rally at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

حامیان گوش دادن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee/گتی ایماژ

همه چیز کاملا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود در تولسا در روز شنبه برای اولین کمپین تجمع پس از مارس. روز قبل از آن تهمت گفته بود “ما دو یا نزدیک به بیش از یک میلیون نفر از مردم که مایل به رفتن” به این تجمع است. “هیچ کس شنیده است از اعداد مانند این” او افتخار. “ما انتظار داریم که یک رکورد تنظیم جمعیت است. ما تا به حال هرگز یک صندلی خالی و ما قطعا نمی خواهد در اوکلاهما.” زمانی که شنبه شب نورد در اطراف هر چند وجود دارد مقدار زیادی از صندلی های خالی در 19,000-ظرفیت آرنا در تولسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتظار داشتند چنین جمعیت عظیمی که رئیس جمهور برنامه ریزی برای سخنرانی به یک سرریز گروهی از حامیان خارج از این تجمع است. اما آزاد بخش به پایان رسید تا بودن لغو شد به عنوان وجود دارد به سختی هر یک از افراد وجود دارد. کمپین “منبع” سی ان ان گفت که آنها ترس از عصبی مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل نازک جمعیت. در لغو خارج از سخنرانی های انتخاباتی متهم معترضان گفت که آنها “با دخالت حامیان” مسدود شده “دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع است.” خبرنگاران بر روی زمین هر چند اشاره کرد که واقعا نمی شد بسیاری از معترضان در تولسا در روز شنبه.

این کمپین همچنین یک نقطه حاکی از این است که حداقل تهمت بود برگزاری تجمع نسبت به “خواب آلود کمپین در حال اجرا توسط جو بایدن از زیرزمین خانه خود را در دلاور.” مدت کوتاهی قبل از شروع این رویداد کمپین با ارسال یک پیام متنی به افرادی که تا به حال ثبت نام برای بلیط: “هنوز هم وجود دارد فضا!” وجود دارد از جمله معدود افرادی است که در خارج از کارگران شروع به از بین بردن هوای آزاد, مرحله حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند در داخل عرصه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسید به یک اشاره به کوچکتر از حد انتظار جمعیت به عنوان او به نظر می رسد به سرزنش مردم و رسانه ها. “ما تا به حال برخی از مردم خیلی بد خارج,” او گفت:. “آنها در حال انجام کارهای بد است.” وی همچنین با اشاره یک انگشت در رسانه ها نشان می دهد روزنامه نگاران بوده است دلسرد کردن مردم از حضور در. “من به تماشای جعلی اخبار هفته در حال حاضر و همه چیز منفی است نمی رویم نمی آمد هیچ چیز را نمی,” او گفت:. حتی اگر کمپین دست از ماسک به هواداران به عنوان زمینه آنها به عرصه بیشتر نمی شد آنها را پوشیده و به نظر نمی رسد به خصوص در مورد اجتماعی فاصله.

A supporter sits in the upper seats during a campaign rally for President Donald Trump at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

یک حامی نشسته در صندلی بالا در طول یک تجمع مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee/گتی ایماژ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>