با وجود خود می بالد در مورد “بزرگ موفقیت اقتصادی” رشد کار تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور قابل توجهی مسیرهای سود ساخته شده در طول جمهور سابق باراک اوباما نهایی سه سال در دفتر.

“اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت پیشین جهان را نه در حال حاضر شاهد این موفقیت اقتصادی” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول هفته گذشته دولت از آدرس اتحادیه.

تبلیغات:

هر چند تهمت و ادعا می کند که اقتصاد قوی تر از همیشه تجدید نظر شماره از اداره آمار نیروی کار نشان می دهد که رشد کاهش یافت و به هشت سال اخیر در 2019 با وجود 2.1 میلیون شغل جدید است. مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین سال 2018 زمانی که اقتصاد ایجاد 2.31 میلیون شغل که هنوز هم کاهش یافت و از این کار سود در هر یک از اوباما در سه سال گذشته در دفتر MSNBC گزارش شده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر اقتصاد ایجاد کرده است در مورد 6.56 میلیون شغل با توجه به BLS داده است. مقایسه اقتصاد ایجاد 8.08 میلیون شغل تحت اوباما در طول سه سال قبل مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

دولت قبلا گزارش شده است که در سال 2017 جمهوریخواه کاهش مالیات کمک کرده و منجر به ایجاد 223,000 شغل در هر ماه در سال 2018 است. ارقام نشان می دهد که تعداد واقعی بود و نزدیک به 193,000 شغل در هر ماه در حالی که سال دیگر بودند تا حد زیادی بدون تغییر در لوح اردن Weissman گزارش شده است.

تبلیغات:

“اساس اعداد آن نگاه مانند تهمت به ارث برده بود ثابت اقتصاد اما به استخدام یک افزایش در سال 2018 از طریق برخی از کمبود سوخت محرک” Weissman نوشت. “بر اساس شماره های جدید به نظر می رسد او به ارث برده به طور پیوسته در حال رشد اقتصاد و نمی در همه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می بالد در مورد اقتصاد قوی او به ارث رسیده از اوباما تنها برخی از دستاوردهای که او تلاش کرده است اعتبار از سلف خود. مغلوب ساختن پیشی جستن و تاکنون اعتباری برای کاهش مرگ ناشی از سرطان در ایالات متحده است که اتفاق افتاده است قبل از او حتی در زمان ، او همچنین گفت: یکی از “بزرگترین افتخارات” عبور جانبازان انتخاب عمل می کنند که اوباما امضا شده در سال 2014.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مختل کرده اقتصاد است. یک تجزیه و تحلیل توسط حزبی دفتر بودجه کنگره یافت که مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری نفی به طور بالقوه اثرات مثبت خود را از کاهش مالیات در حالی که مانع تولید کشاورزی و دیگر صنایع کلیدی. تجارت جنگ است کاهش متوسط خانواده درآمد واقعی دلار 1,277 بالغ به افزایش مالیات از بیش از 60 ٪ با توجه به داده ها. در همین حال شرکت های بزرگ گرفته اند با استفاده از قانون جدید مالیاتی به رکورد تاریخی $806 میلیارد دلار در سهام buybacks در سال 2018 (تا 55 درصد از 2017) در حالی که کاهش درآمدهای دولت ناشی از کسری بودجه به رشد به بیش از 1 تریلیون دلار.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا قول داد برای از بین بردن کسری بودجه و کل بدهی فدرال در هشت سال اما کاخ سفید بودجه پیشنهادی در روز دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که دولت نمی کند و حتی انتظار می رود برای از بین بردن کسری بودجه بیش از ده سال آینده — حتی با استفاده از فوق العاده خوش بینانه رشد بینی.

“او تا حد زیادی سوارکاری گرایش او به ارث برده و” جارد برنشتاین که در خدمت به عنوان اقتصاددان ارشد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت HuffPost اشاره کرد که رشد اقتصادی در سطح کاهش یافته و به حدود 2 درصد است که بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تقبیح ضعیف تحت اوباما.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست نه تنها موفق به رشد اقتصادی بیش از 5 درصد به عنوان پیش بینی کرد. آنها همچنین صدمه زدن به صنایع آنها ظاهرا به دنبال کمک. مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری کمک به یک ماه طولانی رکود تولید در سال گذشته که منجر به کاهش اشتغال است. مزرعه ورشکستگی سر به فلک کشید با وجود تهمت را به کشاورز کمک مالی که هزینه بیش از دو برابر آنچه اوباما صرف به قید وثیقه از صنعت خودرو.

دیوید روچیلد یک اقتصاددان با تحقیقات مایکروسافت گفته HuffPost که کمی تغییر کرده بود در اقتصاد از “چند سال گذشته از دولت اوباما” به جز کشیدن اثر ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

“وجود دارد بازارهای ما احتمالا نمی خواهید به عقب بر گردیم و ما در حال رفتن به چیزی برای نشان دادن برای آن” روچیلد گفت. “اقتصاد در حال حرکت است و همراه بسیار خوبی با وجود بهترین تلاش های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی