مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ممنوعیت سفر به 6 بیشتر کشورهای

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام محدودیت های جدید در مهاجران از میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا در روز جمعه که به اثر ماه آینده در گسترش آن بحث ممنوعیت سفر سیاست.

محدودیت های جدید, دقیق, در یک اعلامیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در جمعه نیست به عنوان شدید به عنوان کسانی که در حال حاضر در محل برای دیگر کشورهای تحت پوشش این سفر بان کی مون: آنها هنوز هم اجازه می دهد تا مردم را از عنوان ذکر شده در کشور برای سفر به آمریکا به طور موقت.

شروع فوریه 22, مهاجران از قرقیزستان میانمار اریتره و نیجریه و دیگر قادر خواهد بود برای به دست آوردن ویزا اجازه می دهد آنها را به مهاجرت به ایالات متحده به طور دائم به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. اما آنها قادر خواهد بود برای آمدن به آمریکا ویزای موقت مانند کسانی که برای کارگران خارجی گردشگران و دانش آموزان است.

در این اعلامیه نیز بارها شهروندان این کشورها و همچنین سودان و تانزانیا از شرکت در قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی که تحت آن 55,000 شهروندان کشورهای با سطوح پایین مهاجرت می تواند به ایالات متحده در سال است. پناهندگان موجود و دارندگان ویزای خواهد شد نمی شود.

این محدودیت به معنای تشویق کشورها را تحت تاثیر قرار برای دیدار با ما استانداردهای برای اشتراک گذاری اطلاعات و امنیت این مقام گفت. دولت می خواهد برای دیدن آنها شروع به صدور گذرنامه های الکترونیکی است که می تواند اسکن شده با یک کامپیوتر و بهبود اطلاعات خود را به اشتراک گذاری با ما و مقامات اینترپل برای کمک به شناسایی مجرمان و تروریست ها است.

تصمیم به گسترش این ممنوعیت این است که در جریان می آید درست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در هفته آینده, جایی که او ممکن است استناد ممنوعیت سفر و طرح خود را برای ساخت یک دیوار در مرز جنوبی به عنوان نماد خود restrictionist سیاست های مهاجرتی.

گسترش ممنوعیت به احتمال زیاد ضربه نیجریه بزرگترین کشور آفریقایی با جمعیت سخت ترین. در سال 2018 به ما اعطا نیجریه تقریبا 14,000 کارت سبز. شهروندان از کشورهای دیگر در لیست, مقایسه اعطا شد و در مجموع کمتر از 6,000 کارت سبز.

دیوان عالی کشور تأیید کرد که تهمت گسترده اقتدار برای محدود کردن مهاجرت که در آن امنیت ملی خواسته های آن است. اما روشن نیست که آیا هر یک از این کشورها مطرح یک تهدید مستقیم به ما از بسیاری از آنها در برخورد با اشکال مختلف جنگ داخلی از جمله وطنی تروریسم است.

گسترش ممنوعیت سفر خواهد کاهش مهاجرت مردم از کشورها را تحت تاثیر قرار برای پیوستن به اعضای خانواده خود در ایالات متحده است. اگر چه آن تاثیر نمی گذارد ویزای دانشجویی آن را نیز می تواند مانع از دانش آموزان از آمدن به ایالات متحده برای مطالعات خود از آنها ممکن است گزینه ای برای باقی می ماند در این کشور به طور دائم. تقریبا 13,000 دانش آموزان نیجریه به آمریکا در سال گذشته است.

عواقب ناشی از گسترش ممنوعیت ممکن است عواقب جدی در سطح جهانی بیش از حد: این می تواند معکوس اخیر البته شکننده گام در روابط دیپلماتیک با این کشورها را تحت تاثیر قرار. طرفداران در حال انتقاد از آن به عنوان یک “آفریقا ممنوعیت” با این استدلال که یک رئیس جمهور که ranted در مورد مهاجران از “shithole کشورهای” در حال حاضر تصویب سیاست های ناعادلانه محدود کردن توانایی خود را برای آمدن به ما.

نسخه ای از بان کی مون بود که در حال حاضر در مکان سوم مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده است قرار داده شده اعمال محدودیت بر شهروندان, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی که به دنبال ورود به ایالات متحده. شهروندان این کشورها هستند منع از اخذ هر نوع ویزا تا حد زیادی مانع از ورود آنها به ما. (چاد بود گرفته شده فهرست کشورهای مشمول این ممنوعیت در ماه آوریل گذشته پس از آن ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خواسته های به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات ایالات متحده است که می تواند کمک در تلاش برای دامپزشک خارجی.)

دولت در حال حاضر گسترش این ممنوعیت نیز محدودیت مکانی مهاجران از شش اضافی ملل: میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. شهروندان کشورهای جدید هنوز هم می توانید ببینید ما, اما در بیشتر قسمت ها نمی قادر خواهد بود به حل و فصل در ایالات متحده به طور دائم.

دولت معتقد است که همه این کشورها تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا بر اساس یافته های متعدد سازمان های دولتی. اما سازمان های یافته شده اند هرگز ساخته شده — به این معنی که ماهیت این تهدید هنوز مشخص نیست — و ده ها تن از مقامات اطلاعاتی سابق استدلال کرده اند که این ممنوعیت هیچ کاری نمی کند برای بهبود امنیت ملی آمریکا.

اما دولت به طور گسترده ذکر شده فعالیت های تروریستی یک شکست از کشورها به درستی سند خود مسافران و کافی تلاش برای همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات ایالات متحده به عنوان توجیهی برای ممنوعیت.

این ممنوعیت بیشتر اجرا در خارج از کشور در آمریکا کنسولگری ها و سفارتخانه ها که انکار ویزا به کسانی که آسیب دیده و جلوگیری از آنها را از گرفتن یک هواپیما در وهله اول.

مردم با موجود ویزا و یا گرین کارت, dual ما شهروندان و پناهندگان به دنبال آمدن به ما نمی کنند. (البته در طول زمان خود را در اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور جداگانه به کاهش کلی تعداد پناهندگانی که می توانید اسکان مجدد در ایالات متحده سالانه از 110,000 به 18000.)

فراتر از آن است که این محدودیت در سفر توسط کشور متفاوت. شهروندان هر کشور تحت پوشش این ممنوعیت نمی تواند به دست آوردن تنوع ویزا و اما کسانی که از تانزانیا و سودان نمی توانند ویزا که اجازه می دهد تا آنها را به مهاجرت به ایالات متحده به طور دائم.

سوریه و کره شمالی نمی تواند وارد ایالات متحده در همه, هر چند تعدادی از مسافران که از کره شمالی ناچیز است. ایرانیان نمی تواند دست آوردن ویزا مگر اینکه آنها دانش آموزان, اما از آنجایی که دانشجویان هیچ شانسی برای باقی مانده در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی کمتر از آنها تصمیم گرفته اند به آمده است. Somalians هنوز هم می تواند به دست آوردن ویزای موقت از جمله ویزای دانشجویی و H-1B کارگر ماهر ویزا.

کسانی که از یمن و لیبی و همچنین برخی مقامات دولت ونزوئلا و خانواده خود را نمی تواند به دست آوردن ویزای موقت به عنوان ورزشکاران کسب و کار بازدید, گردشگران, و یا کسانی که به دنبال درمان های پزشکی در ایالات متحده است.

شهروندان هر یک از این کشورها می تواند واجد شرایط برای چشم پوشی است که آنها را عطا ورود به ایالات متحده به عنوان مثال اگر آنها نیاز فوری به مراقبت های پزشکی و یا در حال تلاش برای اتحاد دوباره با خانواده در ایالات متحده, اما کسانی که چشم پوشی هستند بسیار دشوار است برای به دست آوردن.

این محدودیت که تا کنون آمار, ایران, لیبی سومالی و سوریه و یمن سخت ترین: تعداد ویزا اعطا شده به شهروندان این کشورها کاهش یافت و 80 درصد از 2016 تا 2018.

تصمیم به اضافه کردن کشورهای آفریقایی — اریتره نیجریه سودان و تانزانیا به این ممنوعیت نمی آمد به عنوان یک شگفتی به مهاجران طرفداران.h e رئیس جمهور دارای سابقه به دنبال تبعیض علیه مهاجران آفریقایی گفتند.

او به دنبال حفظ آفریقایی از آنچه که او به نام “shithole کشور” در حالی که نشان می دهد که ما باید در پذیرش مهاجران بیشتر از عمدتا سفید کشورها مانند نروژ است. و او بارها و بارها به دنبال از بین بردن قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی برای بسیاری از آفریقایی ها تنها راهی است که آنها می توانند مهاجرت به آمریکا.

“وجود دارد بد بازیگران در روسیه است. وجود دارد بد بازیگران در چین است. هیچ یک از آن مکان هر گونه ممنوعیت” Rep. Sheila Jackson Lee, روسای کنگره نیجریه جلسه به خبرنگاران گفت روز جمعه ، “آن است که خالص تبعیض و نژادپرستی است.”

طرفداران آنها خواستار گسترش ممنوعیت یک “آفریقا” بان کی مون — بسیار شبیه آنها تا به حال به نام اولین نسخه از ممنوعیت پرده برداری کرد در ماه ژانویه سال 2017 یک “مسلمان” بان کی مون پس از آن در ابتدا هدفمند با اکثریت مسلمان کشور.

“زمانی که یکی معتقد به طبیعت از اولین سفر بان کی مون — مسلمان بان کی مون و رئیس جمهور نظرات در مورد کشورهای آفریقایی آن را سخت به دور آمده با این نتیجه که این ممنوعیت تبعیض آمیز” کنگره جو Neguse پسر اریتره مهاجران به خبرنگاران گفت: جمعه.

کاخ سفید در ضمن به تصویر کشیده است این ممنوعیت صرفا به عنوان یک موضوع امنیت ملی است.

“این است که اساسی برای امنیت ملی و ارتفاع از حس مشترک است که اگر یک کشور خارجی مایل به دریافت مزایای مهاجرت و سفر به ایالات متحده باید آن را برآورده اساسی امنیت شرایط مشخص شده توسط آمریکا در اجرای قانون و هوش حرفه ای” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

گسترش این ممنوعیت را تحت تاثیر قرار ده ها هزار نفر از اتباع خارجی که درخواست برای کارت سبز آمریکا در هر سال است.

بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار مرتکب نقض حقوق بشر و نیز دچار تعارض گاهی اوقات در قالب فعالیت های تروریستی. برخی از آنها به تازگی افزایش همکاری خود را با آمریکا و اروپا اما یک مقام ارشد دولت گفت که استانداردهای امنیتی هنوز هم سقوط کوتاه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را پایه.

نیجریه همکاری با آمریکا در مبارزه با تروریسم عملیات علیه بوکوحرام در یکی از آفریقا بزرگترین اسلامی گروه های شبه نظامی که به کشته شدن تقریبا 38,000 مردم از سال 2011 و آواره یکی دیگر از 2.5 میلیون. زیادی نیجریه مهاجر در آنجا مستقر در ایالات متحده است. اما حلق Falola یک نیجریه مورخ و استاد دانشگاه تگزاس در آستین گفت که چند مهاجر از شمال نیجریه, بوکوحرام به مساجد می آیند به ما.

این تصمیم شامل قرقیزستان است که حدود 85 درصد مسلمانآمد به عنوان یک شگفتی برای برخی از کارشناسان با توجه به این که سابق اتحاد جماهیر شوروی کشور ساخته شده است که تلاش برای فاصله خود را از روسیه, رسیدن به یک تعاونی جدید توافق سال گذشته آن را نزدیک به اتحادیه اروپا. اما نقض حقوق بشر از جمله سرکوب مطبوعات و چهره های سیاسی با این وجود باقی می ماند یک مشکل است.

ما روابط با سودان نیز بهبود یافته از اواخر با مقامات وزارت امور خارجه نشان می دهد در ماه نوامبر است که در آن می توان حذف از فهرست کشورهای حامی تروریسم است. یک دولت غیر نظامی کرده و به جای سابق جمهور سودان عمر البشیر را دولت اسلامگرای بود که متهم به حمایت از حملات به غیرنظامیان و زور جابجایی میلیون ها نفر را به عنوان بخشی از تلاش خود را به مهر خروج نیروهای شورشی.

وزارت خارجه این ابراز نگرانی در مورد تانزانیا “کاهش فضای دموکراتیک” به عنوان سرکوب رسانه ها و حامیان حقوق بشر و مخالفان سیاسی ramped تا پس از 2015.

ما در حال حاضر می پذیرد نسبتا بالا تعداد پناهندگان از چندین کشور در حال حاضر موضوع به ممنوعیت.

از 30,000 پناهندگان که اسکان در آمریکا از ماه اکتبر تا اکتبر 2018 2019, 4,932 آمد از میانمار که درگیر در یک مقیاس بزرگ کمپین پاکسازی قومی علیه Rohingya مسلمانان پس از 2017 مجبور بیش از 671,000 به فرار به بنگلادش. آمریکا نیز پذیرفته 1,757 شهروندان از اریتره که در آن دهه های طولانی رژیم توتالیتر اتحاد رانده مورد 480,000 مردم است. پناهندگان پذیرش نمی رود برای جلوگیری از تحت ممنوعیت جدید است.

جکسون گفت که در حالی که سازمان ملل موضوع را به بان کی مون در حال مبارزه با جنگ داخلی قرار دادن محدودیت در مهاجرت نیست, یک راه موثر برای محافظت از امنیت ملی است.

“من می دانم که راه را برای پایان دادن به تروریسم و یا حتی نشان می دهد برای حفاظت از امنیت این کشور است که برای ایجاد دیگر نگرانی و خشم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی