مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است به هوش watchdog که برای اولین بار پرچم اوکراین whistleblower شکایت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است جامعه اطلاعاتی بازرس کل که برای اولین بار گفت: کنگره موسس شکایت که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. رئیس جمهور به اطلاع مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته از شلیک در نامه ای در روز جمعه.

مایکل اتکینسون و سپس بازرس کل جامعه اطلاعاتی گفت: کنگره در سپتامبر گذشته در مورد یک whistleblower شکایت که اتهام تهمت ارتباط برقرار کرده نادرست با رئیس جمهور اوکراین. با شلیک اتکینسون می شود آخرین سری از مقامات دولت های درگیر در روند استیضاح به اخراج و یا reassigned.

در نامه های رسمی مربوطه صندلی و معاون صندلی های سنا و مجلس هوش کمیته تهمت نوشت که او تصمیم به حذف اتکینسون از دفتر موثر 30 روز جمعه از آنجا که او دیگر ایمان منصوب شد.

“به عنوان مورد با توجه به موقعیت که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان طور کلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را به ارسال یک نامزدی برای جایگزینی به کار است که به بررسی و ممیزی کار ملی هوش مدیر و کارکنان “در تاریخ بعد.”

در حالی که رئیس جمهور دارای قدرت برای حذف اتکینسون, تعدادی از منتقدان خود را — به ویژه قانونگذاران دموکرات — استدلال کرده اند بازرس کل حذف شد, به عنوان قصاص برای نقش خود در استیضاح.

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به آتش هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون است و در عین حال یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف” خانه هوش کمیته صندلی Rep. آدام شیف در بیانیه ای گفت.

به طور مشابه دیابت علامت هشداردهنده — دموکراتیک معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا — در بیانیه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را هدف قرار داده بود اتکینسون برای خدمت كارش.

“در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک عین حال یکی دیگر از هوش رسمی به سادگی برای انجام شغل خود را” وارنر گفت.

و در بیانیه ای از صندلی های شورای بازرسان به طور کلی در صداقت و بهره وری, Michael Horowitz در دفاع از همکار خود را.

“بازرس کل اتکینسون شناخته شده است در سراسر بازرس کل جامعه برای یکپارچگی خود را حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت” هوروویتس در بیانیه ای گفت. “است که شامل اقدامات خود را در دست زدن به اوکراین whistleblower شکایت که پس از آن اقدام مدیر اطلاعات ملی اظهار داشت: در کنگره شهادت انجام شد ‘کتاب’ و مطابق با قانون است.”

با توجه به گزارش های سیاسی, اتکینسون خود بود و تنها آگاه از شلیک در شب جمعه در همان زمان که این نامه به کنگره رفت. با توجه به همین گزارش اتکینسون قرار داده شده است در مرخصی اداری باقی مانده از موظف اطلاع 30 روز به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد اتکینسون به بازرس کل موقعیت در نوامبر 2017.

در سپتامبر سال 2019 اتکینسون آورده whistleblower شکایت قبل از کنگره که به اتهام تهمت به حال فشرده رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی در خارج از کشور معاملات کسب و کار از هانتر بایدن پسر معاون رئیس جمهور سابق و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

اتکینسون اول آورده شکایت سپس اقدام ملی اطلاعات مدیر: یوسف مگوایر پس از ارزیابی آن و deeming آن از “نگرانی فوری.” مگوایر نیست آن را به کنگره ظرف مدت هفت روز به عنوان مورد نیاز توسط قانون و به جای آورده و این موضوع قبل از وزارت دادگستری.

بنابراین اتکینسون در نامه ای به کنگره گفتن آنها در مورد شکایت پس از آن یک بررسی کنگره افتتاح شد در برابر رییس جمهور و دو مقاله از استیضاح آورده بودند, رئیس جمهور, استیضاح شد و پس از یک سری چشمگیر از جلسات — در نهایت تبرئه شد.

در طول روند استیضاح تهمت توصیف فرآیند به عنوان یک “شکار ساحره” و به شدت تکذیب کرد او می خواهم متعهد هر impeachable عمل می کند.

و در هفته های پس از خود را تبرئه در فوریه 5 بسیاری از مقامات درگیر در مجموعه مقالات هم اخراج reassigned یا چپ پست های خود را.

بلافاصله پس از تبرئه تهمت برداشته سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک اوکراین متخصص که شهادت در طول استیضاح پرسش — و برادر دوقلوی او که نیست — از شورای امنیت ملی. سپس او را اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland که عمده مبارزات انتخاباتی دهنده و کسی که شهادت دادند که او می خواهم کمک کرد منجر به یک کمپین به فشار مقامات اوکراین به بررسی Bidens. Sondland نیز گفت: خانه هوش کارگروه که تهمت و دولت تا به حال در واقع درگیر در عوض. در ماه مارس تهمت خود را اعلام کرد اقدام سابق رئیس ستاد میک Mulvaney — که به خبرنگاران گفت: تهمت سعی در تجارت اوکراین کمک سیاسی به نفع — در حال حاضر می تواند به دولت فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

کلیدی دیگر شاهدان چپ دولت است. سفیر سابق آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch حرفه ای, دیپلمات که شهادت دادند که او به یاد می آورد از او پست به دلیل مبارزه با فساد کار بازنشسته از خدمات خارجی. Kurt Volker سازمان ملل به اوکراین استعفا داد و در طول رسیدگی و بعد از آن شهادت دادند که او فکر نمی کنم Bidens تا به حال رفتار فساد.

ویلیام تیلور یک دیپلمات که شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وکیل شخصی رودی جولیانی تحت فشار قرار دادند برای تحقیقات به Bidens و تیم موریسون سابق top رسمی اوکراین در شورای امنیت ملی هر دو سمت چپ و دولت نیز هست.

و حتی مگوایر ملی هوش مدیر که نمی آوردن اوکراین whistleblower شکایت به کنگره برداشته شد و در فوریه, یک هفته پس از کارکنان خود را توجیه اعضای کنگره در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری است.

اتکینسون شده و هدفمند توسط رئیس جمهور قبل از. در ژانویه تهمت توییتی که اتکینسون درگیر شد با دموکرات ها در شلاق تا استیضاح اتهامات علیه او. به گزارش نیویورک تایمز در ماه نوامبر که برنده شد و سپس با توجه به شلیک اتکینسون برای اینکه “بی وفا” با آوردن whistleblower شکایت به نور است.

با شلیک اتکینسون در اواخر یک شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که حتی در میان جهانی از همه گیر اقدامات صورت گرفته در طول ماه-طولانی استیضاح تحقیقات در دست نه دور از ذهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>