آنجا که هنوز مردسالار را فشار دهید ممکن است مقاومت در برابر فهم آن حقوق باروری همچنان به عنوان یک موضوع مهم برای رای دهندگان دموکرات و به شدت زن داوطلب که نیروهای خارج شدند. این مسئله ای است که می تواند پیروزی دموکرات ها در انتخابات است. اما به ویژه پس از پیروزی های اخیر محور توسط رای دهندگان که مهمترین آنها در سال 2018 midterms حزب به نظر می رسد به آن را دریافت. به همین دلیل تقریبا هر عمده نامزد حزب دموکرات — به جز معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که همواره تمایلی عضو pro-choice ائتلاف — تبدیل شده تا اوایل صبح روز شنبه برای نیوهمپشایر فروم های اجرا شده توسط مرکز حقوق باروری و trevor trust.

اما در حالی که این فروم در کنکورد پایتخت کشور برگزار شد باروری گروه های حقوق آن را به پایان رسید تا حدود زیادی موضوع: چگونه نامزدها پیش بینی رفع عجیب و غریب تصاحب از دادگاه های فدرال در دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که پر فدرال نیمکت با راست رادیکال قضات بسیاری از آنها startlingly جوان است. در این لحظه یکی از چهار فدرال مدار قضات دادگاه یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب تعدادی است که تنها به طور چشمگیری افزایش اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود مدت است.

تبلیغات:

سقط جنین همواره نوک نیزه برای افراط گرایی از سمت راست و جایی است که بیشتر مشهود در مقایسه با دادگاه است. سقط جنین ممکن است با مشخصات بالا موضوع است که سازمان مذهبی راست به سمت هدف منحصر به فرد از بازسازی فدرال نیمکت اما یک بار نشسته, کسانی که راست قضات در واقع صرف زمان بیشتری را بر روی مسائل دیگر: سرکوب همجنسگرایان, حقوق برش مالی مبارزات انتخاباتی قوانین بین بردن محیط زیست و بهداشت مقررات کسب و کار تضعیف قانون مراقبت مقرون به صرفه و حفظ رای دهندگان-سرکوب ، با پنهان کردن این راست دستور کار در “مسائل زنان” محله یهودی نشین, خواهان استفاده از قضات خود را برای به اجرا درآوردن یک رادیکال دستور کار در راه است که نمی توان باز گرداند توسط رای دهندگان.

“اجازه دهید به تهمت و میچ مک کانل برخی از اعتبار. آنها به خوبی سازمان یافته” سناتور. برنی ساندرز ورمونت گفت: در این فروم. “به عنوان یک عضو مجلس سنا, من می توانم به شما بگویم: شما می دانید آنچه ما هر روز ؟ ما رای جناح راست افراطی و قضات است.”

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست مشاهده “یک مدت طولانی و طولانی پیش از جناح راست نمیفهمد” که اگر آنها نمی تواند تصویب دستور کار خود را از طریق کنگره یا رئیس جمهور “آنها یک سوم گاز از اپل از طریق دادگاه ها.”

تبلیغات:

آیا کسی واقعا فکر می کنم که محافظه کاران مذهبی مشاهده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شخصیت مذهبی پرسید:” سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اشاره کرد که آن را بیشتر احتمال دارد پروتستان های انجیلی بودند “یک ببر” حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل قضایی قرار ملاقات.

که قطعا تجربه من مصاحبه نمایندگان در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016. هنوز هم وجود دارد برخی از جمهوری خواهان به ویژه مسیحیان مؤمن که تا به حال رزرو در مورد تهمت را عجیب و غریب رفتار و سابقه طولانی در تقلب در هر همسر او تا به حال. (پس از آن مردم تقریبا همه seroconverted به تمام عیار تهمت cultists.) بارها و بارها وقتی پرسیده شد که چرا آنها پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود بی خود را برای شخصی خود سوء رفتارهای آنها تا به حال یک پاسخ به: دادگاه, دادگاه, دادگاه.

هر نامزد حزب دموکرات در کنکورد فروم بارها و بارها تاکید کرد این: اکثر آمریکایی ها حمایت Roe v. Wade, ازدواج و زیست محیطی حمایت معقول تفنگ قوانین و محدودیت های مالی مبارزات انتخاباتی. دادگاه را تبدیل به یک راه برای جمهوریخواهان به گریز از دموکراسی و تصویب دستور کار خود.

تبلیغات:

وارن به عنوان عادت خود را به یک سطح بعدی را و اشاره کرد که به عنوان جناح راست دادگاه “منقبض حقوق فردی انسان” آنها شروع به “گسترش حقوق از شرکت” و undercutting اتحادیه به طوری که “دادگاه تبدیل به جایی که گسترش حق از شرکت های بزرگ برای قرار دادن پول نامحدود به سیاست است.”

به عنوان او همچنین با اشاره به این مشکل آغاز شد و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواهان که به عنوان دور برگشت به عنوان 1980s است که آنها “می تواند اجرای آن قضات از طریق زیر صفحه رادار.” این رو بیشتر و بیشتر شدید تا سال 2016 زمانی که مک کانل متوجه او نیست “را به تظاهر به نمایشگاه در این سیستم دیگر” و به سادگی حاضر به برگزاری یک رأی در مرریکک Garland, باراک اوباما, دادگاه عالی مهاجرت برگزاری کرسی باز تا یک جمهوری خواه رئیس جمهور می تواند آن را پر کنید.

تبلیغات:

این همه بسیار افسرده. اما وجود دارد راه حل ؟

سناتور. ctq از مینه سوتا وقتی پرسید که چگونه برای مقابله با جمهوری خواهان مجلس سنا تحت مک کانل که مصمم بودند به بسته دادگاه پاسخ داد: “من نمی خواهد تن میچ مک کانل در حال رفتن به رهبر” به معنی او معتقد است که دموکرات ها می توانید برنده اکثریت سنا در ماه نوامبر.

در نهایت این تنها پاسخ واقعی به سوال فوری. جمهوری خواهان در حال تلاش برای پایان دادن به دموکراسی به عنوان ما آن را می دانم و نمی تواند بازدارنده برداشته و دور از این دادگاه مبتنی بر استراتژی به راه خود. تنها راه حل این است که برای شکستن خود را از چنگال مرگ در قدرت اگر وجود دارد هر گونه احتمال تبدیل شدن این کشتی در اطراف.

تبلیغات:

که گفت: وجود دارد یک زن و شوهر از دیگر ایده های مفید در ارائه.

ساندرز پیشنهاد کرد که دموکرات “می توانند یاد بگیرند که برخی از دروس از چه جناح راست در حال انجام است” و اشاره کرد که جمهوری خواهان باید Federalist جامعه که “با این نسخهها کار با وکلا و پرورش آنها طول می کشد آنها را به همراه نامزد آنها می شود و آنها را به دادگاه عالی و به مدار دادگاه و دادگاه منطقه.”

او پیشنهاد کرد که لیبرالها انجام کاری مشابه با: شناسایی و حمایت از جوانان وکلا که خوب را مترقی قضات و سرمایه گذاری در آنها را به طوری که زمانی که دموکرات ها را به دست آوردن مجدد قدرت آنها را به یک لیست قوی از پتانسیل نامزد قفل شده و لود شده است.

تبلیغات:

وارن پیشنهاد کرد که قوانین نوشته شده است باید در راه است که آنها را از دسترس بد-ایمان تفسیر توسط محافظه کار-اجرای دادگاه. وقتی که می آید به نمایان موضوع این فروم باروری, حقوق او اشاره کرد که این می تواند انجام شود به منظور حفاظت Roe v. Wade است که به احتمال زیاد لغو شد بعد از این سال — یا nibbled به نزدیکی بی معنایی — پس از دادگاه عالی می شنود یک مورد در مورد این که آیا متحده می تواند با استفاده از بیهوده و بیمعنی مقررات را سقط تقریبا غیر ممکن است بدون ممنوعیت آن به طور کامل.

“سه نفر از چهار پشتیبانی حکومت از Roe vs Wade” وارن گفت: با اشاره به نظر سنجی نشان دادن آمریکایی ها به طور گسترده مایل به نگه داشتن کوچک در محل. “از آن زمان برای ما به بسیج و آن را به قانون است.”

اشتباه نکنید: این وضعیت وخیم. با تشکر به خوبی سازمان یافته و راست مذهبی که بسیج در اطراف این ایده از ممنوعیت سقط جنین جمهوری خواهان شده اند قادر به فشار قضائیه در سمت راست تندرو در همه نوع از مسائل. متاسفانه کار به تعمیر خواهد شد که سخت و طولانی و خطرناک. حداقل ما یک تخته سنگ از دموکرات نامزد ریاست جمهوری که به طور کامل درک شدت از این وضعیت است. بهتر است از اواخر هرگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی