مغلوب ساختن پیشی جستن به نامزد یکی از وکلای او برای نظارت بر coronavirus بودجه امداد

در شب جمعه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تا به حال برداشت کاخ سفید وکیل برایان میلر به نظارت چگونه میلیاردها دلار در coronavirus مربوط به امداد پول صرف شده است.

هر چند میلر دارای سابقه طولانی خدمت به عنوان یک سازمان ناظر و جشن گرفته شد به عنوان برگ برنده را انتخاب کنید برخی از کارشناسان شفافیت دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند پشت در تصمیم گیری است. مجلس نانسی پلوسی و دیگران گفت: بیش از آخر هفته که میلر زمان کار در دولت به این معناست که او خواهد بود به اندازه کافی خنثی به عنوان بازرس ویژه به طور کلی بیش از 500 میلیارد دلار شرکت صندوق نجات بخش از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره برای جبران برخی از خسارت های اقتصادی ناشی از گسترش Covid-19.

در مذاکرات برای سومین coronavirus بسته امداد گذشت در 25 مارس دموکرات تحت فشار قرار دادند برای شفافیت اقدامات بیش از نیم تریلیون دلار صندوق بود که در کنار مجموعه ای از صنایع بزرگ. این لایحه نهایی ایجاد دفتر ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی (SIGPR) در وزارت خزانه داری به ممیزی و بررسی استفاده از آن صندوق.

میلر است که در حال حاضر دستیار ویژه رئیس جمهور و به عنوان ارشد کاردانی مشاور در دفتر کاخ سفید, مشاور پس از او بود که رئیس جمهور دفاعی خود را در طول استیضاح محاکمه.

به این دلیل است که دموکرات ها به انتقاد از این انتخاب گفت میلر است که به اندازه کافی خنثی است.

“این نظارت و موقعیت خواهد شد که مسئول نظارت بر صدها میلیارد دلار مالیات دهندگان نیاز به استقلال کامل از رئیس جمهور و هر حزب علاقه مند به اطمینان مردم آمریکا که تمام تصمیمات بدون ترس و یا به نفع” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “معرفی به یک عضو از رئیس جمهور خود کارکنان است که دقیقا نوع اشتباه فرد را انتخاب کنید برای این موقعیت.”

دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال کانکتیکات تشبیه انتخاب کنید برای قرار دادن “فاکس مسئول henhouse.”

قبل از کار کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما میلر مشغول به کار به عنوان بازرس کل برای خدمات عمومی دولت که در عمل فدرال خواص از سال 2005 تا 2014. در این موقعیت او مورد بررسی رسوایی در هر دو اوباما و دوم دولت بوش.

“او بسیار جدی IG در GSA,” کارشناس بازرس کل دانیل برایان پروژه در نظارت دولت گفت واشنگتن پست با استفاده از یک مخفف برای موقعیت. “بهترین مثال خاص است او رفت و پا به پا با GSA مدیر بود و تا حد زیادی مسئول برای [جورج] بوش شلیک GSA مدیر Lurita Doan. او ترس از مصرف مستقیم عمل است.”

Doan بود GSA مدیر که استعفا از دفتر در سال 2008 پس از اینکه متهم با استفاده از دفتر او به کمک جمهوری خواهان. میلر نیز مورد بررسی اتهامات که GSA مقامات در حال صرف هزاران دلار مهمانی در لاس وگاس در سال 2010.

“او یکی از با کیفیت انتخاب کنید. شما نمی تواند انجام دهد بهتر است. او ترکیبی از وفاداری به دولت با استقلال نیاز شما را در یک IG” توافق کیت Ashdown سابق هیات مدیر سنا کمیته امنیت داخلی است که نظارت بیش از بازرسان به طور کلی با توجه به پست همان مقاله است.

نه همه شفافیت طرفداران ستایش انتخاب ، نوح Bookbinder که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن یک گروه مدافع برای اخلاق انتقاد میلر نامزدی در توییتر.

میلر هنوز هم باید تایید شده توسط مجلس سنا که در آن نقطه او همچنین نشستن بر شورای ناظران از سازمان های دیگر به شکل گسترده تری در نظارت ، معلوم نیست وقتی که تایید می گیرد اما از آنجا که مجلس سنا از جلسه حداقل تا اواخر ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>