مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از “پهلوان پنبه “منبر” بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ — و وحشتناک

در طول دولت اوباما یک الگوی رفتاری محبوب آنلاین در میان صاحب نظران و تحلیلگران نگران چه دارتموث دانشمند علوم سیاسی Brenden Nyhan لقب “فانوس سبز نظریه” سیاست آن برگزار شد که “رئیس جمهور می تواند دستیابی به هر گونه سیاسی یا سیاست هدف اگر تنها او سخت تلاش می کند به اندازه کافی و یا با استفاده از تاکتیک های مناسب.” آن را برانگیخته اغلب به عنوان یک مختصر بخشد به دموکرات ها که احساس کردند که رئیس جمهور اوباما نبود زندگی تا به قول خود به “تغییر” به ما سیاست است.

من دلسوز بود که به نظر بسیاری از زمان به دلیل GLT حساب نمی کند برای این واقعیت است که کنگره و دادگاه برابر با قدرت به تصویب و یا جلوگیری از رئيس جمهور در دستور کار است. داشتن نشد و همیشه در حال گسترش افراط گرایی از حزب جمهوری خواه با رشد زنگ برای سال های بسیاری از آن بعید به نظر می رسید به من که هر دموکراتیک رئیس جمهور که فضای زیادی را برای تصویب فراگیر تغییر دهید.

تبلیغات:

به هر حال یکی از اصلی اوباما وعده داده بود به “را در این کشور با هم” و کار با طرف دیگر از آنجا که او به عنوان معروف گفت: او در سال 2004 کنوانسیون سخنرانی “وجود دارد و نه یک لیبرال امریکا و یک محافظه کار آمریکا است و ایالات متحده امریکا است.” که hobbled او را به خاطر هر بار که او تلاش برای رفتن mano-a-mano با جمهوری خواهان آنها را پرتاب آن را در صورت خود را و می گویند “چرا شما در حال تفرقه هنگامی که شما وعده داده شده را ما با هم؟” (و بله, به عنوان اولین رئیس جمهور سیاه پوست را به ارمغان آورد با آن درک ضرورت همیشه به نظر می رسد آرام و مداوم حتی زمانی که پرخاشگری ممکن است موثر تر بوده است.)

بنابراین من بیشتر یا کمتر موافقت کردند که فانوس سبز تئوری توصیف واهی توسط مردم با نیت خوب. از سوی دیگر وجود دارد یک نتیجه فرعی از این نظریه که نگه می دارد که رئیس جمهور به اصطلاح قلدر منبر کاملا بی فایده است که آنچه که او می گوید: اساسا بی معنی در هر دو حرکت افکار عمومی و یا عبور از قانون. که کمتر قانع کننده باشد. پس از همه این رئیس جمهور است که معروف ترین سیاستمدار در کشور است. او می تواند فرمان رسانه ها به دنبال هر کلمه اش و او میلیون ها نفر از مردم که تعداد میان خود اعتماد تحسین است. هرگز از آن ساخته شده است هر گونه حس به من که این قدرت نمی تواند marshaled سیاسی به دست آورید.

من تعجب اگر اوباما oratorical هدیه استفاده شده است می تواند به طور موثر تر به استدلال اخلاقی اساس سیاست و او که بیشتر در دوره دوم تا حد زیادی به این دلیل که دولت تا به حال belatedly پذیرفته شده است که جمهوری خواهان هرگز مذاکره با حسن نیت در مورد هر چیزی است بنابراین با استفاده از قلدر منبر و قدرت اجرایی شد و همه آنها بود. اما آن را بسیار ضعیف سس زمانی که همه گفته و انجام می شود. من به پایان رسید تا بودن را متقاعد که قلدر منبر در واقع مبالغه.

تبلیغات:

اما صبر کنید — چه می شود اگر آن را مورد استفاده برای متقاعد کردن هر کسی از هر چیزی بود و به جای آن مستقر به عنوان یک ابزار بلانت برای تسلط بر کل سیاسی گفتگو ؟ این که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از آن. و او به عنوان معتاد برای گفتن در مورد همه چیز “هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

از آغاز ریاست جمهوری خود, رسانه ها متمرکز شده تقریبا به طور انحصاری بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با وجود این واقعیت است که او به ندرت برگزار سنتی کنفرانس های مطبوعاتی او به طور کلی برخی از نوع از مطبوعات در دسترس بودن در اکثر روز. این که آیا آن جلسات خود را با خارجی رهبران دم لابه بازدید کنندگان و یا اعضای کابینه خود را که در آن او در زمینه های چند فریاد زد: سوال در پایان و یا خسته کننده “هلی کوپتر بحث” خارج از کاخ سفید در راه خود را به یک تجمع یا Mar-a-لاگو تهمت همیشه می گفت که چیزی به شارژ تا اخبار چرخه. و پس از آن وجود دارد این تظاهرات که حتی اگر آنها دیگر, پخش زنده همیشه مورد بحث در کابل, اخبار و رسانه های اجتماعی در جزئیات بزرگ همراه با ظالمانه خوراک توییتر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در همه جا. هر کس دیگری در سیاست یک رمز نسبت به او. تسلط خود را قریب به اتفاق است. و منبر اختصاص داده شده است به یک چیز و یک چیز تنها: خود را.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای در حال اجرا در سراسر کشور در این بهار لاف زدن در مورد خود تک دست درخشش در ایجاد بزرگترین اقتصاد جهان تا به حال شناخته شده و بازگرداندن آمریکا به آن halcyon days. اما هنگامی که بحران همه گیر ضربه او برای اولین بار در بیش از چهار سال محروم از تظاهرات — که نه تنها خود را عاطفی و حیاتی اما در ذهن خود کلیدی برای انتخاب مجدد او. او نمی تواند حتی “هلی کوپتر بحث” دیگر از او مجبور به اقامت در کاخ سفید و تظاهر به کار می شود.

بنابراین در مارس 13, او تصمیم گرفت به پرتاب معاون رئیس جمهور مایک پنس کردن مرحله و بیش روزانه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی. او را به انجام تقریبا هر روز از آن از جمله تعطیلات آخر هفته و حتی زمانی که وجود دارد هیچ خبری به گزارش.

تبلیغات:

او شروع می شود با خواندن haltingly از یک متن آماده معمولا تند کردن اعداد است که اغلب اشتباه است. او وب اثبات نشده درمان مواد مخدر و دوم-حدس کارشناسان پزشکی. او به شما اجازه اعضای کارگروه گفتن چند کلمه که باید شامل effusive مراسم تجلیل از رئیس جمهور و عظمت و سپس او طول می کشد بیش از میکروفون برای پاسخ به سوالات.

کل این فرآیند اغلب طول می کشد دو ساعت و یا بیشتر از آن تحت سلطه تهمت لاف زدن و سرزنش و مبارزه با فشار بر دولت او در پاسخ به اورژانس. در گفتن عملکرد خود شده است کامل شده است. خبرنگاران سعی کنید برای دریافت توضیحات برای دولت او را نامنظم و اغلب متناقض اقدامات و تهمت حملات آنها گاهی اوقات شخصا برای درخواست. پس از نزدیک به یک ماه از این گرفته شده در فضای مراسم ،

این “جلسات” یک عمل رتبه خودپسندی در وسط بی سابقه بحران بهداشت عمومی است که بر هر فرد تنها در آمریکا و کشتن ما و دوستان و همسایگان و اعضای خانواده توسط هزاران نفر. اما سوال این است که “آن موثر است؟”

تبلیغات:

جورج دبلیو بوش استراتژیست ارشد کارل روو استفاده می شود به می گویند “سیاست این است که تلویزیون با صدا خاموش” است که به آن می گویند همه چیز در مورد تصاویر. و تهمت است که دیده می شود هر روز پشت تریبون در قبلا استفاده نشده کاخ سفید در نشست خبری اتاق به دنبال مانند روسای جمهور گذشته و یا در خارج در باغ گل رز احاطه شده توسط کارشناسان تیتان صنعت, اعضای نظامی و مقامات دولت. همه چیز او می گوید: یا نادان نادرست و یا ظالمانه تحریک آمیز اما او وجود دارد بر روی صفحه نمایش در هر روز, و آن را روشن است که او انسان مسئول که آیا شما آن را دوست دارم یا نه.

شواهدی وجود دارد که روزانه جلسات نیست به دست آوردن او را به هر گونه تحسین است اما ما باید برای دیدن اطلاعات بیشتر در رای گیری قبل از اینکه ما می توانیم نتیجه بگیریم هر چیزی. اما ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن نامتعارف استفاده از قلدر منبر ساخته شده است که او در همه جا حاضر رئیس جمهور در تاریخ است. ما پیدا کردن در ماه نوامبر که چگونه است که برای او کار می کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>