مغلوب ساختن پیشی جستن نکات او را قبول نمی کند رای اگر او از دست می دهد. پلوسی می گوید او می توان به “fumigated” از کاخ سفید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که ممکن است پذیرش نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد و باعث شدت دقت ملامت از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

فاکس نیوز لنگر Chris Wallace فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در امکان یک آینده دست دادن و در یک مصاحبه که برای اولین بار پخش در روز یکشنبه. در زمان رای گیری به طور متوسط نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی نزدیک به نه امتیاز با توجه به انتخابات پیش بینی megyn kelly.

تبلیغات:

“من نه بازنده. من نمی خواهم به از دست دادن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی از دست دادن بیش از حد اغلب. من نمی خواهم به از دست دادن.”

والاس پرسید که آیا این به معنی است که او نمی خواهد قبول نتایج انتخابات.

“نه. من باید برای دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من قصد ندارم به فقط می گویند:” بله.” من قصد دارم برای گفتن ” نه ” و من نیست آخرین بار هم نیست.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن آورده و سپس خود را افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد رای گیری از طریق پست یک فرایند است که فوق العاده کم نرخ تقلب و متعدد ساخته شده است در حمایت ادعا می کنند که دموکرات ها ممکن است به “دکل” در انتخابات.

Pelosi رد تهمت سخنان را در مصاحبه با “صبح جو.”

“واقعیت این است که آیا او می داند که آن را هنوز یا نه او را ترک,” او گفت: MSNBC نمایش صبح روز دوشنبه. “فقط به خاطر او نمی ممکن است بخواهید به حرکت در خارج از کاخ سفید به این معنا نیست که ما نمی خواهد که یک مراسم برای افتتاح یک بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است.”

تبلیغات:

پلوسی گفت: به سادگی در حال حاضر در کاخ سفید را ندارد کسی رئیس جمهور است.

“وجود دارد یک فرایند است,” او گفت:. “این هیچ ربطی به با برخی از مستاجر کاخ سفید احساس نمی کند در حال حرکت است و به fumigated وجود دارد.”

اما میزبان جو Scarborough نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ثابت شده است که او قادر به انجام “هر آنچه که او می تواند دور با.”

تبلیغات:

“من فکر می کنم بهترین و درخشان ترین ذهن در دولت و خارج از دولت در حال حاضر برای شروع است . . . آماده شدن برای چیزی است که ما تا به حال نشده به آماده شدن برای” او گفت:. “و آن این است: چگونه دولت ما چگونه نظامی ما چگونه سرویس مخفی چگونه به سرعت فراموش دادگاه پاسخ به یک رئیس جمهور نشسته است که شکست در صندوق های رای و حاضر به ترک؟”

مترقی مردمی گروه ایستاده تا امریکا به نام تهمت نظرات یک “تهدید وجودی برای ما دموکراسی” نشان می دهد که او “بدون احترام به حکومت قانون است.”

“برای پنج سال تهمت به دنبال تضعیف انتخابات ما دوباره و دوباره — از درخواست دخالت خارجی برای ساخت ادعاهای بی اساس در مورد تقلب انتخابات به دروغ گفتن در مورد نتایج انتخابات 2016,” شان Eldridge گروه بنیانگذار و رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “مردم آمریکا باید آماده برای بسیج اگر تهمت حاضر به تن — و ما آماده خواهد شد برای دیدار با لحظه اگر او می کند.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شد با مقاومت مواجه شده و بیش از والاس در طول روز یکشنبه مصاحبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن می خواستم به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

“آقا او نیست” والاس تحت فشار قرار دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی یک دستیار برای پیدا کردن یک کپی از یک سند او ادعا کرد نشان داد بایدن می خواستم به “لغو” اما والاس با اشاره به سند گفت: هیچ چیز مانند. بایدن در واقع با پشتیبانی از افزایش بودجه فدرال برای پلیس.

تبلیغات:

یک لحظه مشابه رخ داده است که تهمت دروغ اصرار داشت که ایالات متحده تا به حال کمترین coronavirus مرگ و میر در جهان است.

“این درست نیست آقا” والاس پاسخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس کارگردانی دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany برای تولید یک نمودار او ادعا کرد نشان داد که ایالات متحده تا به حال “کمترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان است.”

فاکس نیوز برش دور به واقعیت-بررسی رئيس جمهور توضیح داد که کاخ سفید نمودار نشان نمی دهد که آمریکا تا به حال بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است. این مهمترین آنها حذف شدند چندین کشور که کاهش مرگ و میر.

تبلیغات:

در جای دیگر در این مصاحبه والاس استناد نظرسنجیها نشان میدهد بیشتر آمریکایی ها معتقدند بایدن تر خواهد بود صالح به عنوان رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من به شما بگویم چه اجازه دهید نگاهی به آزمون. بیایید نگاهی به یک تست در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اجازه دهید پایین. جو و من را به آزمون. به او اجازه دهید نگاهی به آزمون همان است که من در زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به یک آزمون شناختی که او ادعا می کند به سمت چپ پزشکان “بسیار شگفت زده” پس از او aced آن است.

“من در زمان این آزمون بیش از حد زمانی که من شنیده ام شما تصویب آن است. این سخت ترین آزمون” والاس پاسخ داد. “آنها یک تصویر و آن را می گوید: ‘چه خبر؟’ و آن را یک فیل است.”

تبلیغات:

“هیچ هیچ هیچ. شما ببینید که این همه اطلاعات نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت. “از آنجا که بله چند سوال اول بسیار آسان است اما من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است. من شرط می بندم شما نمی تواند. آنها بسیار سخت گذشته پنج پرسش است.”

خبرنگار Julia Davis نوشته شده در تصویر نهایی پنج سوال در این آزمون اشاره کرد که آنها از چیزهایی مانند “چه روزی است ؟” و “که در آن شما هستند؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>