مغلوب ساختن پیشی جستن دارای “منافع مالی” در شرکت داروسازی که تولید هیدروکسی کلروکین: NYT

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تثبيت با هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و لوپوس به عنوان یک درمان بالقوه برای رمان coronavirus را ترک کرده است بسیاری از کارشناسان پزشکی از جمله اعضای خود دولت نا امید. این دارو همراه با عوارض جانبی شدید اعم از تهوع و ریزش مو به کوری و ایست قلبی; احتکار دارو برای آزمایش آن را در COVID-19 بيمار منجر شده خود ایمنی در بیماران مبتلا به بودن آن را رد کرده و شواهد و حتی آن را کمک می کند تا COVID-19 بيمار در وهله اول این است که حدیثی در بهترین حالت.

اما به گفته نیویورک تایمزهمه است که ممکن است ثانویه — از آنجا که برخی از افراد در رئیس جمهور مدار ایستاده به سود اگر هیدروکسی کلروکین تایید شده است برای درمان coronavirus.

تبلیغات:

رئیس جمهور خود را با توجه به پیتر بیکر, کتی راجرز دیوید غنی سازی و مگی Haberman دارای منافع مالی در شرکت سانوفی فرانسه شرکت داروسازی که تولید مواد مخدر تحت نام تجاری Plaquenil.

“برخی از همکاران آقای ترامپ که منافع مالی در این مسئله است. شرکت سانوفی بزرگترین سهامداران شامل فیشر مدیریت دارایی های صندوق های سرمایه گذاری شرکت های اجرا شده توسط Ken Fisher عمده کمک کننده به جمهوری خواهان و از جمله آقای ترامپ” گفت: این گزارش. “یکی دیگر از سرمایه گذار در هر دو شرکت سانوفی و Mylan دیگر شرکت دارویی است Invesco صندوق که قبلا اجرا شده توسط ویلبر راس تجارت ، از سال گذشته آقای ترامپ گزارش داد که سه نفر از خانواده تراست در هر حال سرمایه گذاری در یک Dodge & Cox صندوق که بزرگترین هلدینگ در شرکت سانوفی.”

فیشر است نه اظهار نظر در داستان است. و راس با صدور بیانیه ای که او “آگاه بود که Invesco هر گونه سرمایه گذاری در شرکت های تولید” مواد مخدر “نه من باید هر گونه دخالت در تصمیم گیری برای کشف این به عنوان یک درمان.”

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>