مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و کاخ سفید ” اقتصاددانان هشدار دهنده از تاثیر مخربی از همه گیر ماه پیش: گزارش

کاخ سفید اقتصاددانان منتشر شده در یک مطالعه در سال گذشته هشدار داد که یک بیماری همه گیر می تواند کشتن 500,000 مردم و نابودی اقتصاد ماه قبل از شیوع کروناویروس اما مقامات و رئیس جمهور را به نظر می رسد را نادیده گرفته اند.

یک مطالعه توسط شورای مشاوران اقتصادی به دستور شورای امنیت ملی پیش بینی کرد که یک بیماری همه گیر شبیه به سال 1918 اسپانیایی flu یا آنفولانزای خوکی 2009 می تواند منجر به یک و نیم میلیون مرگ و میر و هزینه اقتصاد تا آنجا که $3.8 تریلیون.

تبلیغات:

“دهها میلیون نفر از مردم می تواند تبدیل به بیمار با بسیاری از نیاز به بستری شدن در بیمارستان و تعداد قابل توجهی به خصوص در میان سالمندان آسیب پذیر جمعیت—می میرند” این مطالعه گفت.

“مردم ممکن است تلفیق بالا رود هزینه های آنفولانزای همه گیر با مراتب شایع تر کم هزینه تر و آنفولانزای فصلی” نویسندگان نوشت. “این جای تعجب نیست که مردم ممکن است underappreciate اقتصادی و خطرات بهداشتی ناشی از آنفولانزای همه گیر و سرمایه گذاری در راه های کاهش این خطرات.”

اما مطالعه “توجهی نشد رفت داخل دولت” نیویورک تایمز گزارش داد.

تبلیغات:

توماس Philipson اقدام رئیس شورای مشاوران اقتصادی اصرار ماه بعد در ماه فوریه است که بهداشت عمومی را تهدید می کنند تاثیر اقتصاد و استدلال کرد که coronavirus خواهد بود نه به عنوان بد سالانه آنفولانزا.

“من فکر نمی کنم تاج به عنوان بزرگ به عنوان یک تهدید مردم آن را به او گفت:” با توجه به بار. “اگر شما نگاهی به انعطاف پذیری در اقتصاد و بهداشت عمومی را تهدید قطعا ما بسیار بزرگتر تهدید از coronavirus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که ادعا می کند به درک اقتصاد “بهتر از هر کسی” به طور مشابه به دنبال بی اهمیت جلوه دادن خطر ناشی از این ویروس در تلاش برای متوقف کردن مداوم بازار سهام اسلاید.

تبلیغات:

رئیس جمهور معتقد است که بازار سقوط کرده بود کمی برای انجام با کروناویروس و اعلام کرد که “زندگی و اقتصاد به در” به عنوان مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و در اوایل ماه مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اعلام کرد که محدودیت های حاوی ویروس بودند که بدتر از این ویروس خود به خود و به نام “بازگشایی” اقتصاد توسط, عید پاک, هر چند او مورد حمایت است که تهدید در اوایل این هفته پس از کاخ سفید پیش بینی شده است که 1.5 میلیون نفر به بیش از 2 میلیون نفر می میرند بدون پایدار کاهش تلاش.

تبلیغات:

محققان دانشگاه شیکاگو دریافتند که این محدودیت در حالی که باعث بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری و بازار سهام سقوط خواهد در واقع نجات اقتصاد $8 تریلیون نسبت به جایگزین — شایع مرگ است.

آنا Scherbina یکی از نویسندگان کاخ سفید مطالعه است که پس از ترک دولت با رد این دیدگاه که محدودیت های صدمه دیده بیشتر از تاثیر ویروس خود را.

او گفت: این بار که او تخمین می زند کاهش تلاش خواهد هزینه اقتصاد حدود 36 میلیارد دلار در این هفته, اما جایگزین خواهد هزینه اقتصاد حدود 13 تریلیون.

تبلیغات:

اقتصادی مطالعه یکی از هشدارهای متعدد که تهمت و دولت او به نظر می رسد نادیده گرفته اند قبل از coronavirus رسید. تعداد موارد به سرعت در حال افزایش و به سرعت پیشی گرفته و کسانی که در آنجا بیشتر به شدت پر جمعیت چین که در آن شیوع آغاز شد. تعداد مرگ و میر ناشی از تحت الشعاع مرگ و میر از 9/11 حملات تروریستی است.

مانند کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی صرف ماه شبیه سازی یک پتانسیل تنفسی ویروس آنفلوآنزای مرغی در چین نشات گرفته برای بسیاری از سال گذشته است. این سازمان مصمم است که مانند یک بیماری همه گیر خواهد کشتن 568,000 مردم است. این مطالعه ارائه توصیه های برای حل و فصل این کشور و عدم آمادگی برای یک بیماری همه گیر سناریو اما آن توصیه شد به طور مشابه, نادیده گرفته, نیویورک تایمز گزارش داد.

به عنوان عفونت های رشد در چین, سازمان های اطلاعاتی صادر شده و طبقه بندی شده هشدار در ژانویه و فوریه در مورد تهدید ناشی از ویروس است. این هشدار همچنین به نظر می رسد نادیده گرفته شده اند توسط هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره قانونگذاران واشنگتن پست گزارش داد.

تبلیغات:

پس از نادیده گرفتن هشدارها نسبت ناروا دولت بنا به گزارش موفق به مشورت با شورای امنیت ملی را همه گیر راهکار ایجاد شده برای مقابله با چنین بحران و سازمان های فدرال bungled تلاش های اولیه به رول تست خروج از کشور در تاریکی به عنوان ویروس در ایالات متعدد.

پس از نادیده گرفتن مکرر علائم هشدار دهنده و به دنبال بی اهمیت جلوه دادن تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن است اخیرا ادعا کرد که “هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت.”

“این یک مشکل پیش بینی نشده است,” او گفت:. “چه یک مشکل است. از هیچ جا آمد.”

اما یکی فدرال رسمی با دسترسی به گزارش های اطلاعاتی رد تهمت ادعای گفتن پست که سازمان “شده اند هشدار در مورد این از ژانویه.”

تبلیغات:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند — آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” این مقام گفت. “سیستم قرمز چشمک می زند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>