دقیقه پس از سنا رای به تبرئه او در بعد از ظهر چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر undercutting اعتقاد تعدادی از سناتور جمهوریخواه بیان شده در روزهای اخیر که گرفتن استیضاح ممکن است بی درنگ او را به تن آن را کمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده یک ویدیو را با یک ویرایش انیمیشن از یک بار جلد مجله اذیت کردن که او و یا حداقل کسی که با همان نام خواهد شد در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020, 2024, 2028 و فراتر از آن. آن را به پایان می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بودن انتخابات placard خواندن “مغلوب ساختن پیشی جستن 4EVA.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم جوک در مورد خدمت بیش از دو نظر ، که از کسی که ظاهرا رهبر جهان آزاد با مغلوب ساختن پیشی جستن quips به همراه این خطوط هرگز در طعم خوب است. اما اشاره به آنها که بلافاصله پس از یک محاکمه که در آن یک گروه دو حزبی از سناتورهای رای برای حذف او از دفتر به خصوص بی پروایی نشان دادن.

در ضمن تهمت کمپین حساب رسمی توییتر ارسال یک صدای جیر جیر ساخت مسخره از کل استیضاح.

هیچ یک از این تعجب آور است در این مرحله از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. اما آن را فاش پوچی از نقاط صحبت کردن استفاده می شود خواه سنسور. سوزان کالینز (من) لامار الکساندر (TN) و راب پورتمن (OH) هر یک از آنها نشان داده شده در روزهای اخیر آنها بر این باورند تهمت آموخته درس از گرفتن استیضاح و رفتار خواهد شد بهتر است برای رفتن به جلو.

که صحبت کردن نقطه خود آشکارا پوچ برای هر کسی که عامل با درک اساسی از زمانی که به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. تماس به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ضمنی در ارتباط با آزادی از کمک نظامی به اوکراین کمک به تحقیقات سیاسی خود را از دشمنان گرفت در جولای 25 — تنها یک روز پس از مشاوره ويژه رابرت مولر زخم کردن تحقیقات خود را از رئیس جمهور با شهادت به کنگره و گفت: تهمت می تواند تحت تعقیب پس از مدت خود را برای مانع عدالت به دلیل تداخل با روسیه بررسی است.

بنابراین به جای پاسخ به پایان روسیه بررسی توسط خنک کننده خود را جت مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با رئیس جمهور اوکراین روز بعد تلاش برای درخواست سیاسی به نفع — همان رفتاری که موجب سوء ظن خود را در مورد روسیه معاملات در وهله اول. با سناتور جمهوریخواه در حال حاضر با داشتن رای به او اجازه دهید قلاب است که برای انجام وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او نمی خواهد سعی کنید و دوباره آن را انجام دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که او چه کسی است. سناتور جمهوریخواه که توجیه impeaching او را تا حدودی به دلیل آنها فکر می کردند او می تواند chastened با تجربه بودند یا فریب خود و یا مردم آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به اینکه استیضاح ساخته شده است که کاملا روشن است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی