مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار اوباما بازی بیشتر گلف به عنوان رئیس جمهور. اعداد می گویند در غیر این صورت.


A protester holds a sign with an estimate of the number of dead in the United States from the coronavirus as the motorcade of President Donald Trump arrives at Trump National Golf Club in Sterling, Virginia, on July 12, 2020.
یک معترض دارای نشانه آن است که ویژگی های یک برآورد از تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus به عنوان اتومبیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در استرلینگ ویرجینیا در 12 جولای سال 2020 است.
SAUL لوئب/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا هیچ یک بیش از حد خوشحال است که مردم در انتقاد از او برای بازی گلف به عنوان یک بیماری همه گیر است مواج در ایالات متحده است. فرمانده کل قوا در زمان به توییتر یکشنبه برای دفاع از خود سفرهای مکرر به زمین گلف و گفت که این تنها ورزش او می شود و که سلف او “با بازی بیشتر و خیلی دیگر دور است.” و بود که “بدون مشکل” اما زمانی که او تصمیم می گیرد به بازی “جعلی, اخبار سی ان ان و دیگران” رفتن به طول های بزرگ برای به دست آوردن یک تصویر و مردم نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور در حال بازی گلف. “در واقع من بازی بسیار سریع و گرفتن مقدار زیادی از کار انجام شده در گلف و همچنین ‘tiny’ بیت از ورزش” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

که تهمت نمی شود هر ورزش فراتر از زمین گلف به خوبی ممکن است درست باشد. اما ادعا می کنند خود را به بازی کمتر از سلف خود فقط درست نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به باشگاه گلف خود در استرلینگ, ویرجینیا, برای دومین بار در این هفته روز یکشنبه به مناسبت 276th زمان بازدید از یک زمین گلف به عنوان رئیس جمهور. تعداد کمی متفاوت باشد. علامت Knoller از ایسنا به عنوان مثال مشخص می کند که برنده شده 193 بازدید از دوره های گلف بیش از حداقل بخشی از 258 روز طول ریاست جمهوری خود. ان بی سی نیوز در همین حال می گوید تهمت صرف 269 روز در یکی از خواص گلف.

President Donald Trump golfs at Trump National Golf Club on June 21, 2020 in Potomac Falls, Virginia.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب مغلوب ساختن پیشی جستن در باشگاه ملی گلف در تاریخ 21 ژوئن 2020 در پوتوماک Falls, Virginia.
Tasos Katopodis/گتی ایماژ

صرف نظر از این که شماره شما با استفاده از هر چند این نتیجه است که هنوز هم همان است: باراک اوباما به هیچ وجه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن سطح در همان نقطه از ریاست جمهوری خود. با توجه به Knoller اوباما شده بودند 102 دور از گلف. سی ان ان می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن “بازی های برگزار شده است بیش از دو بار به عنوان بسیاری از دور از گلف از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در همان نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری.” در کل دوره اول در اتاق, اوباما, بازی های برگزار شده 113 دور از گلف با توجه به خلاصه گلف. وب سایت Trumpgolfcount.com حتی یک نمودار است که باعث می شود شفاف است که مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است بیشتر گلف از اوباما. آن را دشوار است به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از بار مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گلف بازی در املاک خود را به دلیل آن چیزی است که دولت نمی کند و معمولا تایید مگر اینکه رئیس جمهور در حال بازی با یک شخص یا مشهور است. “اما اگر او را از رفتن به باشگاه گلف حدود 4-5 ساعت, شما می توانید کاملا مطمئن شوید که او بازی گلف” یادداشت گلف اخبار Net.

تهمت و ادعا می کنند که او بازی می کند گلف “بسیار سریع” نیز کمی مشکوک با توجه به گزارش که آن را در زمان و ساعت برای دستیاران برای رسیدن به تهمت زمانی که او گلف دو هفته پیش. در ژوئن 28, تهمت توییتی یک ویدیو که نشان داد یکی از حامیان او فریاد “قدرت سفید!” جنجال فوران اما دستیاران گزارش نمی تواند در رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن به او بگویید آنچه اتفاق افتاده بود در حالی که او در ویرجینیا باشگاه گلف. این ویدئو باقی مانده است رئیس جمهور خوراک توییتر برای بیش از سه ساعت است.

قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور تهمت بارها و بارها با انتقاد از اوباما برای بازی گلف. در مبارزات انتخاباتی تهمت معروف گفت که او نمی خواهد “هم به بازی گلف” به عنوان رئیس جمهور. حتی قبل از او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود تهمت بود و علاقه با استفاده از حساب توییتر خود را به انتقاد از اوباما برای بازی گلف. در اکتبر 2014 به عنوان مثال تهمت شوکه شده بود اوباما در حال بازی گلف “با تمام مشکلات و گرفتاری های آمریکا” که در همان سال او با انتقاد از اوباما برای playingunited s گلف در طول شیوع بیماری ابولا. در مجموع 11 نفر برای درمان ابولا در ایالات متحده در طول 2014-2016 همه گیر تنها دو نفر از آنها قرارداد این ویروس در کشور است. یکشنبه, بیش از 3.2 میلیون نفر در ایالات متحده آلوده شده اند با COVID-19 که به کشته شدن تقریبا 135,000 مردم در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>