مغلوب ساختن پیشی جستن یک عملکرد درخشان هنرمند: ما نمی تواند او را شکست و بدون درک است که

در طول کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز پنجشنبه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به کانال کشیش جیم جونز رهبر بدنام از 1970s مرگ فرقه است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که قدرتمند تولید گازهای گلخانه ای از نور می تواند شاید درمان افرادی که مبتلا به کروناویروس و ادامه داد: با سرمایه گذاری قماری که مواد ضد عفونی کننده نیز می تواند یک درمان ممکن است:

و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه — یک دقیقه — و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیرک است کارآفرین. شاید او حس یک فرصت برای فروش تهمت مارک انسانی-اندازه مایکروویو, شیاف ضد عفونی کننده و یا اشعه ماوراء بنفش لب?

تبلیغات:

البته تهمت backpedaled روز بعد و گفت: او را “طعنه آمیز” از آنجا که رسانه های خبری است که همیشه پس از “ناعادلانه” به او. پس از سرزنش هر و همه منطقی و هوشمند انسان برای او پیشنهاد که سمی تمیز کردن راه حل و نور شاید می تواند درمان coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به حال یک اوقات تلخی خلق و خوی است که به طول انجامید بسیاری از آخر هفته. او ranted و خروشان در توییتر در مورد همبرگر “نجیب” جایزه خود را تکرار و ادعا می کند که او سخت ترین کار رئیس جمهور در تاریخ آمریکا غیر موجود “کودتا” تلاش دموکرات “به معنی” درمان او از روزنامه نگاران و مختلف دیگر نارضایتی.

چگونه جریان اصلی رسانه های آمریکایی در پاسخ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که مردم باید تبدیل به سم-نوشیدن انسان lightbulbs برای درمان coronavirus?

برخی از رسانه های جریان اصلی اخبار محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخت که اظهارات خطرناک است و می تواند کشتن هر کسی به اندازه کافی احمق به مصرف مواد ضد عفونی کننده. یکی “مجله رکورد” قصور به آشکار “هر دو-طرف-ism” در تلاش برای نجات مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به عنوان شواهدی از او “بداهه” و “تفکر خارج از جعبه” دلالت بر وجود اختلاف نظر در مورد رئیس جمهور آشفته اظهارات. تعدادی از رسانه های خبری را انتخاب کرد به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات در یک نسبتا خنثی و راه بدون زمینه و محکومیت. البته نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات رسانه راههایی را برای دفاع از او.

تبلیغات:

در مجموع تقریبا پنج سال پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رسانه های خبری همچنان به نشان می دهد که آن را درک نمی کنند که یا آنچه که او واقعا هست.

رسانه های خبری اصلی کمبود استنباط و استدلال: چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مهم نیست تا آنجا که او چگونه آن را می گوید. به تمرکز تقریبا به طور انحصاری در سخنان خود و سبک خود را و ارائه نشده است و درک مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه مانند برگزاری بیش از پیروان او و جنبش بزرگتر و خطر او و آنها نشان دهنده به ایالات متحده و جهان است.

در اینجا یک اصل اول: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخصیت است که بازی زندگی واقعی نقش رئیس جمهور ایالات متحده است.

تبلیغات:

در آن نقش مغلوب ساختن پیشی جستن است اضطرارا watchable هر دو برای کسانی که نفرت او از اعضای فرقه که کورکورانه به او عشق بورزيد. به عنوان نشان داده شده توسط خود را جعلی coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی — که وجود داشته باشد در درجه اول برای سوخت خود خودشیفتگی بدخیم و جنون انجام کارهای بزرگ — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند تراکتور-تریلر بدون ترمز در آتش و حمل فرار مواد منفجره آن را به عنوان careens پایین تپه شیب دار آن راننده خواب رفتن در چرخ.

ما تماشای این دلیل است که ما باید بدانند که چه اتفاقی می افتد بعدی: تخریب هر دو خطر ناک و وحشتناک است.

تبلیغات:

در بسیاری از جهات معمای ترامپ (یکی که در واقع آسان برای حل) است که بهترین درک و کشف رمز از طریق لنز از عملکرد مطالعات و مطالعات فرهنگی نه از طریق اصول سنتی روزنامه نگاری.

چرا که بسیاری از سنتی اخبار رسانه ها اصرار بر استفاده از عادات قدیمی است که بهتر است به صورت سنتی رئیس جمهور در عادی تر ، چرا که آنها موفق به انطباق با فاشیست جمهور مستبد در سر یک شکست دموکراسی است که در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر و دیگر بلایای هر دو ساخته دست انسان و طبیعی است.

نیز وجود دارد که قابل توجه بی میلی, نه به ذکر است ترس به اعتراف است که تهمت رژیم به حزب جمهوریخواه خود را در رسانه ها و پیروان خود نشان دهنده یک neofascist استبدادی جنبش است. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند رهبر یک کشور خارجی آمریکا رسانه های خبری به دنبال دقیقا همان رفتار را از همان و همان جنبش خواهد بود ارائه کاملا متفاوت روایت در مورد سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

رسانه های خبری می خواهد دسترسی به رئیس جمهور. به عنوان یک نهاد, آن است که بخشی از نخبگان قدرت نه مجزا و جدا از آن. یکی نمی تواند منطقی نادیده گرفت که “خبر” در مورد این رئیس جمهور است تولید میلیاردها دلار در تبلیغات و دیگر اشکال از درآمد. بنابراین وجود یک انگیزه قوی به دنبال جایگزین توضیحات برای مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ناپسندیده است و از پیروان خود و متحدان سیاسی.

بیش از حد بسیاری از مردم در رسانه های خبری هنوز هم فرض کنیم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حدودی طبیعی انسان است که تنها بهترین نیات نسبت به مردم آمریکا است. در واقع فراوانی گسترده ای از شواهد نشان می دهد که او به شدت آسیب شناختی فرد با کمی مراقبت و یا نگرانی برای افراد دیگر.

بسیاری از مردم در رسانه ها و جاهای دیگر هنوز دفتر ریاست جمهوری در خصوص بالا به عنوان چیزی است که ذاتا شایسته تکریم و احترام است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها رد صلاحیت خود از آن حرمت و احترام است.

تبلیغات:

در کتاب جدید خود “مغلوب ساختن پیشی جستن و ما” دانشمند علوم سیاسی Roderick هارت توضیح می دهد که چرا آمریکا رسانه های خبری به نظر می رسد قادر به به طور کامل درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده:

در این روز بسیاری از روزنامه نگاران نمی توانند درک کنند چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. ارزش آنها را گرامی — به دنبال حقیقت و افشای حقایق توازن در نقاط مختلف از نظر ارزش هستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول رد. روزنامه نگاران آرمان گرایان افرادی که احترام گراند فضائل — عدالت و انصاف و قابلیت اطمینان. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کار پسامدرن که بازارهای حقیقت لایه های و که می بیند Grand فضائل به عنوان یک دوج برای تضعیف او.

چه شده است بهترین راه برای درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انسان شخصیت و شخصیت?

مغلوب ساختن پیشی جستن است که شاید یکی از بزرگترین عملکرد هنرمندان همیشه زنده است. او البته یک انسان است. اما او تا زمانی که در جایی در امتداد راه واقعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد گیرند در عملکرد.

او بزرگ است کمدی زمان. او صورت خود, زبان بدن خود را crudeness خود را صاف و پوست کنده عدم خود آگاهی و خود را خالص و بی بند و id خود را شکست آشکار از شخصیت و هوش خود را از حرص و آز و بی شرمانه رفتار غیر اخلاقی هستند در نظر گرفته شده به عنوان یک کل خنده دار.

تبلیغات:

چنین مشاهده است نه بهانه ای و یا ماسک برای مغلوب ساختن پیشی جستن بد تخلفات و ظلم و ستم. یک فرد می تواند نمونه بدترین نوع بشر در حالی که هنوز هم بسیار ماهرانه مجری.

در کتاب پرفروش خود را “آتش و خشم” مایکل ولف توضیح می دهد درخواست تجدید نظر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این راه:

این بخشی hortatory قسمت شهادت شخصی قسمت barstool لاف زن, یک, درهم و برهم, بی ربط, digressive چه-من-نگران رویکرد که در ترکیب جنبه های تلویزیون کابلی خشم بزرگ-چادر مذهبی revivalism, ابگوشت سبزی دار روسی کمربند tummler, انگیزشی, صحبت, و یوتیوب vlogging.

هیچ یک تک نفوذ که اطلاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد سبک: او است که خود آگاه یا مورد بررسی قرار گرفت. مغلوب ساختن پیشی جستن نابغه اجراهای این مسائل از یک دانشمند. او buffoonery گردیده است چرا که آن را نشان دهنده واقعی خود را.

اما سوابق و پیشینیان برای کمیک شخصیت که تهمت دارد.

در سال 2016 انتخاب مقاله ژاک Schonfeld مشاهده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید مانند یک جدید تکرار کمدی بزرگ Andy Kaufman:

تبلیغات:

این یک نظریه است اما خرس با من: Donald J. Trump توسط Andy Kaufman با پوشیدن لباس مبدل….

این کافمن نظریه لولا بر این تصور است که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای ریاست جمهوری است به طوری عجیب و غریب — به gaffes به خود می بالد در مورد اندازه آلت تناسلی, سیاست وارونه و سفید ملی پیشنهادهای — که آن را قطعا باید عملکرد هنر است. بیشتر به طور خاص کار از اندی کافمن یک منحصر به فرد شکل که yanked عملکرد هنر در, عجیب و غریب, بی سابقه, جهت که آیا او جعل هویت یک بی کفایت کمدین معروف خارجی مرد یا تظاهر به احیای یک خانم مسن که جعلی از یک حمله قلبی در مرحله خود را.

شادی محض از اندی کافمن عملکرد است که شما هیچ ایده چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد. محض ترسناک از یک مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری برای قریب به اتفاق نوار از کشور که بیزار او این است که شما هیچ ایده چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد. پس گفت: او فقط کافمن یک مسخره اطمینان. این یک راه برای نسبت دادن معنا به جهان بدون, معنی, جهان به هرج و مرج و غیر قابل پیش بینی به عنوان دستوری تصمیم گیری در یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر.

در این ماه های آخر قبل از روز انتخابات 2020, اخبار رسانه باید در پیدا کردن یک راه برای مقابله با این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخصیت بازی یک زندگی واقعی ، متاسفانه در آن نقش او واقعی است رئیس جمهور ایالات متحده با تمام گسترده قدرت های مخرب است که همراه با آن است.

به ادامه انکار است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک عملکرد هنرمند بازی یک شخصیت و در هر دو نقش یک مرد به طور فزاینده ای جدا از واقعیت است به شکست آمریکا مردم و دموکراسی ما در راه اساسی.

بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند یک بیگانه فضایی است که زندگی بر روی زمین و تظاهر به انسان بدون درک انسان چگونه فکر یا رفتار کنند. بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیمار روانی و به احتمال زیاد یک مخالف و یک megalomaniac و در مجموع یک تهدید برای همه مردم در این سیاره است. بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دیوانه شاه و آمریکا استبدادی. بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همه این چیزهای وحشتناک و بسیاری دیگر. اما واقعا درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما باید قبول بنیادی فرض که او یک شخصیت. مرد واقعی فرد متولد شده به عنوان دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف به وجود داشته باشد زمانی پیش.

صرف نظر از نتیجه 2020 انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بزرگتر از زندگی ، در این ظرفیت او خیلی بیشتر از یک فانی. مورخ پیتر چوب گفته است که “Trumpism” نمی توان به عنوان یک نمونه از یک شخصیت یا یک روانشناسی; آن را باید به رسمیت شناخته شده به عنوان فکری کل فرهنگ است.”

تبلیغات:

در نوامبر. 3 مردم آمریکا باید انتخاب را. آنها تصمیم به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدترین و در عین حال کامل ترین عملکرد از چه کسانی و چه آنها جمعی هستند ؟ خواهد شد و یا به آنها رای این درخشان اما بد عملکرد هنرمند خارج از محل کار و شروع کار سخت از پاکسازی سم به مراتب مرگبارتر از سفید کننده است که او تزریق کرده در سراسر آمریکا body politic?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>