مغلوب ساختن پیشی جستن است در لحظه انتهایی در میشیگان, مثل یک تن


Trump looks to his left from a presidential lectern set up amid cars and trucks.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کارخانه فورد در میشیگان, میشیگان, on May 21.

معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ژوئن 7, حماسه عمرا شرکت منتشر شد یک نظرسنجی نشان داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی جو بایدن با 12 امتیاز در میان به احتمال زیاد رای دهندگان در میشیگان . به نظر می رسید مانند نوع پرت نظرسنجی که احتمالا در نگاه به گذشته تبدیل شده اند به طور تصادفی آماری تنوع.

در روز سه شنبه, حماسه-عمرا منتشر شد نتایج نظرسنجی دیگری که آن را انجام شده در اوایل ماه ژوئن که به دلایل لجستیکی استفاده می شود کاملا متفاوت با نمونه ای از رای دهندگان. و این نظرسنجی نشان می دهد که تهمت انتهایی بایدن در میشیگان با 16امتیاز.

هشدارهای: megyn kelly در حال حاضر بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان با 10 امتیاز در آن به طور متوسط نه 16. (Megyn kelly به حماسه-عمرا B-plus با کیفیت امتیاز و لیست آن را به عنوان در واقع داشتن بسیار اندک تمایل به overrate آمریکا شانس.) حماسه-عمرا این تحلیلگر همچنین با اشاره به این که به تازگی منتشر شده نظرسنجی انجام شده در طول دوره که در آن دولت را پاره کشتار با گاز از معترضان در مقابل کاخ سفید بالا بود داستان های ملی. اگر تظاهرات محو شدن از اخبار چرخه و/یا اقتصاد بهبود نگه می دارد و coronavirus از بین می رود (توسط سحر و جادو, من حدس می زنم) جمهوری خواه متمایل نوسان رای دهندگان می تواند ضربه محکم و ناگهانی به سمت مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن می تواند از دست دادن پشتیبانی گرفتن درهم در تمدید ریف در مورد Strom Thurmond تمامیت و “نگه داشتن تغذیه کننده dermo خود را در جعبه یخ” در یک بحث ،

با اینحال مردمی! که هنوز هم معتبر نظرسنجی عملیات پیدا کردن دو بار که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود 2016 سرعت در میشیگان (که او برنده بیش از هیلاری کلینتون یک چهارم نقطه) با دو رقم مخمصه است که می تواند به دلیل در بخشی به خشونت شیرین کاری که او فکر خواهد بهبود تصویر عمومی خود را با طرح ریزی قدرت. او را روت در ریگان دموکرات های عجیب و غریب شبه نظامیان و دولت قوه مقننه است که یک مقام رسمی شکستن هر سال در طول فصل شکار گوزن. چه اتفاقی افتاده است ؟

داده ها نشان می دهد که با این شیب در ملی تصویب امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن را تجربه کرده است از آنجا که میدان لافایت حادثه آنچه که ما شاهد آن هستیم در میشیگان یک ارتجاعی شرط اشتباه رفته است. در روزهای اولیه از coronavirus بحران دولت دموکراتیک فرماندار گرچن Whitmer بود انتقادی از دولت فدرال را شکست به ارائه متحده با هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی. به جای نادیده گرفتن او سوزن و یا تلاش برای پایمال کردن آن با صحنه عکس-op تحویل لوازم تهمت بارها و بارها توهین Whitmer در سخنان و در توییتر و تهدید به خودداری از کمک دولت اگر او نبود او را ستایش بیشتر است. سپس بعد از آن در مستند دوره او توییتی حمایت خود را از “آزادی” فعالان سیاسی که در اعتراض به بهداشت عمومی اقدامات brandishing سلاح در داخل و اطراف میشیگان خانه ملت. اما رساندهاند ساکنان میشیگان پشتیبانی Whitmer نسبتا تنگ و دراز مستند و اعتقاد معترضان اقدامات ارسال “پیام اشتباه است.” (اکثریت خود شناسایی جمهوریخواه زنان حتی گفت که آنها پشتیبانی نمی شد.)

در حال حاضر در حالی که تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا باید آمادگی خود را به COVID-19 موج میشیگان مورد اعداد روند راه رو; دولت فقط گزارش 31 جدید مثبت آزمون در روز دوشنبه. آن است—دست کشیدن بر روی چوب—قادر به بازگشایی بسیاری از فضاهای عمومی بدون ایجاد موج دوم.

به عنوان مایکل Dukakis می تواند به شما در یک رای گیری سرب در تابستان با ارزش است دقیقا صفر آرا. اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک راه طولانی برای رفتن برای به دست آوردن اعتماد از استتار مامان و COVID-19 ماسک پدران او نیاز به دریافت هر یک از میشیگان دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی