مغلوب ساختن پیشی جستن است به اشاره در عفو برای او جنایی دوستان


Flynn wearing sunglasses and a suit and tie outside

مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در سی در ژوئن 24.

الکس Wroblewski/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و به tweeting به عنوان یکی می کند در مورد travails سابق خود, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. روز چهارشنبه او در توئیتر خود نوشت یک قطعه از Federalist ادعا “مواد منفجره” اسناد جدید نشان می دهد که “بررسی و پس از آن دادستان سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک مجموعه از آغاز است.” سناتور. لیندزی گراهام وحی توییتی در حمایت که “این بسیار آشکار به من که ژنرال فلین بود یک قربانی خارج از کنترل وزارت دادگستری. او اساسا کردم railroaded.” در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس حزب پیوست. اطلاعات جدید آنها استناد است فقط-منتشر شد, یادداشت های دست نویس از لایحه Priestap سابق دستیار مدیر FBI ضد جاسوسی, بخش, نشان می دهد که ماموران اف بی آی مصاحبه فلین در اوایل سال 2017 باید بین تصمیم گیری که آیا برای دریافت فلین “به اعتراف به شکستن قانون لوگان” هنگامی که او صحبت کرد و سپس به–سفیر روسیه سرگئی Kislyak در طول ریاست جمهوری دوره گذار و یا سعی کنید برای دیدن اگر او را به دروغ در پاسخ به سوال در مورد این حادثه. (فلین تصمیم گرفتند برای دروغ گفتن است.)

این unsigned یک صفحه به تازگی منتشر شده نشان می دهد توجه داشته باشید که “ما یک مورد در Flynn & روسها.” در یک بخش با عنوان “پس از آن” آن اظهار داشت: “هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” یادداشت ها اضافه کنید:

من نمی بینم که چگونه کسی که خود را به اعتراف به خطا رفتن آسان در او … اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ و باید آنها تصمیم بگیرند. و یا اگر او در ابتدا نهفته است و سپس ما او را [redacted] و او آن را می پذیرد, سند, برای, DOJ, و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چگونه به آن آدرس.

فلین در نهایت التماس کرد گناه را به دروغ به بازرسان فدرال بیش از دو سال پیش در مورد ارتباطات خود با Kislyak و او موافقت کرد که به همکاری با مشاور ویژه رابرت مولر را محققان که او تا زمانی که او به دنبال خروج از درخواست.

این بازنگری از فلین محاکمه و محکومیت برای دروغ گفتن به محققان در مورد مخاطبین خود را با Kislyak بخشی از دادستان کل ویلیام Barr پروب به وزارت دادگستری تحقیقات به اداره فلین مورد. هدف این است که به نشان می دهد که سابق FBI مدیر James Comey, دستیار کارگردان: اندرو McCabe, عامل, پیتر Strzok و چه فلین جدید وکیل خواهان “مشاور ویژه فعالان” همه با هم به راه آهن یک جشن و صادقانه مرد با تهدید او را با لوگان عمل و عوامل خارجی قانون ثبت تعقیب. داستان برداشت شده است به طور گسترده ای توسط رسانه های محافظه کار با Federalist تماس با لوگان عمل “خلاف قانون اساسی” و فاکس نیوز خواستار فرا “دیگر کمتر شناخته شده و یک بار-به ندرت استفاده می شود قانون است.” جان کلام “مواد منفجره” یادداشت جدید نامشخص است فراتر از این واقعیت است که آن را به نظر می رسد اف بی آی در تلاش بود به فکر می کنم تاکتیکی در مورد چگونه به سوال یک مظنون. چیزی که اف بی آی می کند. این است که در یک رسوایی در راه همان مولر گزارش رسوایی: وزارت دادگستری در یک زمان به انجام کار خود بود که به بررسی جرم و جنایت و رئیس جمهور اتفاق افتاده بود که از نزدیک در ارتباط با کشت تمام جنایتکاران.

به عنوان او در طول انتشار مولر را گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل است یک بار دیگر در حال اجرا برای دخالت سیاسی خود را حامی در هزینه خود را در وزارت دادگستری. بر آورده در آمریکا وکیل برای منطقه شرق میسوری جفری جنسن به بررسی کل فلین مورد و تعیین اینکه آیا دولت مخفی exculpatory شواهد از دفاع تحت فشار فلین به درخواست معامله و او را مورد پرسش مناسب و بدون هشدار. Barr شد بنا به گزارش “نیروی محرکه” پشت این تصمیم به این رکورد جدید ، خود وزارت دادگستری شده است در دادگاه در دفاع از دست زدن به صورت به عنوان Barr به دنبال تضعیف آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن سخت بر این تصور است که اف بی آی شد “انسان مقیاس” برای دنبال فلین مورد. او دو برابر است که دفاع با توییتهایی مثل این یکی از پنج شنبه صبح: “چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره!”

اما تهمت نیز توییتی یک تهدید چهارشنبه شب در سی ان ان برای تحت پوشش خود را از این مورد: “سی ان ان نمی خواهید به صحبت در مورد آزار و اذیت خود را از ژنرال مایکل فلین و چرا آنها داستان بسیار اشتباه است. آنها همراه با دیگران باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها را به عمد انجام می شود به این مرد و خانواده اش … آنها حتی نمی خواهد پوشش اخبار بزرگ در مورد این کلاهبرداری!” سی ان ان تحت پوشش این داستان در اینجا.

تهمت نیست فقط در هموار کردن راه برای یک ممکن است فلین عفو ، چون criming آن است که در همه جا! او همچنین به وضوح تخمگذار زمینه را برای عفو راجر سنگ به عنوان به خوبی. او صبح روز پنجشنبه توییتهایی نیز شامل این یکی:

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد تنها چند ساعت قبل از سنگ در زمینه اطلاع از درخواست تجدید نظر در دادگاه ایالات متحده از درخواست های خود برای دی سی مدار خود را نوامبر اعتقاد بر هفت فقره جنایت از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. سنگ خود را از دست داد حرکت برای محاکمه مجدد در ماه آوریل پس از وکلای او استدلال کرد که حکم علیه او آلوده شد توسط داور سوء. او همچنین موفق به دریافت قاضی برداشته شده از این پرونده است. که قاضی امی برمن جکسون رد درخواست تجدید نظر خود را, و او را محکوم به 40 ماه زندان اگر چه او هنوز زندانی شده است. ربطی به سنگ التماس FBI unsealed حکم جستجو به سنگ ارتباطات در این هفته نشان می دهد که او تا به حال خریداری صدها جعلی Facebook حساب که او مورد استفاده برای ترویج ویکی لیکس’ سرقت در عربستان و بعد از آن به خرید تبلیغات دفاع از خود در برابر پیگرد قانونی. مغلوب ساختن پیشی جستن جدیدترین ادعا می کند که سنگ شد railroaded و داوران تعصب آلوده محاکمه او به سختی جدید; تهمت خواستار آن شدند که بر تنظیم سنگ را از جمله توصیه این زمستان و بالا DOJ مقامات انطباق با بر اصرار در ماه فوریه که تهمت بود ساخت آن را غیر ممکن است برای او را به انجام کار خود را. ظاهرا در حال حاضر ممکن است برای بار برای انجام کار خود را دوباره.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و با استفاده از عفو قدرت برای تضعیف پایه اصول حاکمیت قانون برای مدت زمان طولانی در حال حاضر با یک نرم افزاری ویژه ای برای liars و the grifters و در صورتی که به معنی تضعیف خود وزارت دادگستری همه بهتر است (کوبیدن مطبوعات برای عدم پوشش یک چیز آن را پوشش داده است فقط شیرین sprinkles در بالا). باز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا یک رئیس جمهور برگزار می شود با عنوان جرم جنایی مسئول هماهنگ کننده استفاده می شود به مانع عدالت است. آن است که قطعا مورد که یک بار کسی پذیرفته عفو و پنجم متمم امتیاز در برابر خود مقصر شماری که بدان معنی است که او ممکن است بريدن قبل از کنگره برای شهادت در مورد هر گونه فعالیت های غیر قانونی. اما استیضاح در نظر گرفته شده بود اصل چک در برابر سوء استفاده از عفو قدرت. همه ما دیدم در ژانویه و فوریه که چگونه است که رفت.

هیچ کس می تواند شگفت زده برای دیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به عفو برخی از فوق العاده ویژه دروغگو. که فقط استاندارد پرندگان-از-یک-پر چیزهای. اما تماشای بر تمایل به توخالی از خود وزارت دادگستری به منظور رایگان چند از رئیس جمهور مورد علاقه پایین فیدر باقی می ماند یک چیز تعجب می کنم. همه که صحبت از بار به عنوان یک “وکیل وکیل” هنگامی که او در زمان بیش از جف جلسات خیلی افکار واهی و پوچ. او در واقع فقط یک جنایی وکیل و او دارای تمام کلید ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>