مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش اوباما برای خروج او را با “شکسته آزمون” برای یک ویروس است که وجود ندارد. بله واقعا….

ناظران از سیاست آمریکا گاهی اوقات تعجب می کنم که چرا خبرنگاران کاخ سفید انجام یک کار بهتر درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال که در معرض خود را به وضوح ادعاهای دروغین برای آنها چه هستند. ارز در روز پنج شنبه نشان داد که چرا آن را بسیار ساده است.

در طول یک مطبوعاتی کاخ سفید در دسترس بودن در پنجشنبه سی ان ان جیم آکوستا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح دهید که چگونه آن را حس می کند به سرزنش رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای تست مشکلات مربوط به یک ویروس است که حتی نمی وجود دارد تا زمانی که تقریبا تو سال پس از او سمت چپ ،

“آخرین دولت چپ ما هیچ چیز. ما شروع به خاموش با بد شکسته آزمون و منسوخ آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت, باعث Acosta به پرش در و بپرسید: “شما می گویند ‘شکسته آزمون’ — آن است که یک ویروس جدید, پس چگونه می تواند تست شود؟”

Acosta سوال موجز نشان داد اساسی پوچی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های مداوم برای پین سرزنش coronavirus تست مشکلات در سلف خود. مغلوب ساختن پیشی جستن به کشت و زرع به جلو با تغییرات از همان ادعای نادرست و بیش از دوباره.

“ما تا به حال شکسته شد. ما تا به حال تست است که منسوخ شده است. ما تا به حال تست که نمی مراقبت از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت قبل از pivoting به هجوم اوباما و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای اداره خود از سال 2009 شیوع آنفلوآنزای H1N1 که به کشته شدن حدود 12,500 آمریکایی است. (به عنوان از آوریل 30 coronavirus کشته شدن بیش از 61,000 مردم در ایالات متحده است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: هرگز Acosta سوال. تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از این خاص “شلوار در آتش” دروغ برای هفته ها در حال حاضر حتی اگر کسی با یک درک اساسی از چه زمان کار می کند به راحتی می توانید ببینید که چقدر پوچ است. رمان کروناویروس که باعث Covid-19 حتی نمی وجود دارد تا اواخر سال 2019 و نمی رسند در آمریکا تا ژانویه. بنابراین محرومیت نوعی سفر در زمان ممکن بود برای اوباما به منظور توسعه یک تست برای یک ویروس است که وجود ندارد تا زمانی که نزدیک به سه سال پس از او سمت چپ ،

آن را به کل مزخرف اما برای کسانی که عدم توجه به آن شاید برای تلفن های موبایل به اندازه کافی قابل قبول. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: آن را دوباره و دوباره و دوباره در تلاش خود را برای منحرف کردن اذهان از خود دولت در عدم توسعه و تولید انبوه قابل اعتماد coronavirus آزمون در طول حیاتی دوره در ماه های ژانویه و فوریه زمانی که ویروس پخش شد در سراسر کشور عمدتا شیوه ای غیر قابل تشخیص.

در حالی که آن را ممکن است برای اوباما به ترک coronavirus آزمون برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او را ترک در پشت مفصل همه گیر پاسخ راهکار هم قرار دادن با اوباما در شورای امنیت ملی در سال 2016. اما به جای استفاده از آن تهمت اخراج دولت همه گیر آمادگی تیم در سال 2018 و بعد از صرف شش هفته پس از coronavirus وارد در ما کمرنگ جلوه دادن آن را در هر نوبت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>