مغلوب ساختن پیشی جستن است لاف زدن در توییتر در مورد کوروناویروس جلسات گرفتن مقدار زیادی از بینندگان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مورد رأی خود را روزانه اخبار زنده همایش ها در coronavirus یکشنبه و پیشنهاد کرد که بزرگ نمایشگر اعداد — به جای گمراه کننده سخنان او ساخته شده است که طول آنها — در حال دامن زدن به بحث در رسانه ها در مورد پایان دادن به این عمل از پخش آنها را زنده و فیلتر نشده.

“از آنجا که ‘رتبه بندی’ از اخبار کنفرانس ها و غیره. آنقدر بالا ‘لیسانس آخر فوتبال دوشنبه شب نوع اعداد را با توجه به [نیویورک تایمز] این Lamestream رسانه ها در حال رفتن دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از ظهر یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است که صدای جیر جیر با چهار نفر دیگر که به نقل از نیویورک تایمز داستان است که مراجعه کننده به رئیس جمهور روزانه جلسات به عنوان “رتبه بندی رسید.”

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن فریم بحث در مورد اینکه آیا او در جلسات باید پخش زندگی می کنند که ناشی از حسادت و یا جاه طلبی های سیاسی در مطبوعات لیبرال در واقع استدلال از روزنامه و کارکنان در CNN و MSNBC باید متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دوش گرفتن عمومی با خطرناک اطلاعات غلط و نادرست در روایات در مورد دولت از coronavirus بیماری همه گیر.

به گزارش تهمت روزانه جلسات مطبوعاتی در coronavirus جذب اعداد بزرگ: 8.5 میلیون نفر در کابل, اخبار, است که در واقع “تقریبا بینندگان از فصل آخر ‘کارشناسی است.'” (و نه از جمله بینندگان پخش در تلویزیون و یا آنلاین جریان است که احتمال افزایش این رقم توسط میلیون ها نفر بیشتر اگر نه ده ها میلیون نفر بیشتر مردم است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن در این می بیند به عنوان یک فرصت به لاف زدن — نشانه ای از محبوبیت خود و از لحاظ نظری اعتماد عمومی در رهبری خود را در زمان بحران.

مشکل با این خط فکر این واقعیت است که بسیاری از مردم در حال تنظیم به جلسات به دلیل تهمت اما از آنجا که آنها می خواهند به نگه دارید تا به روز در coronavirus و آمریکا و سیاست های آن است. در طول این جلسات را نه فقط تهمت که صحبت می کند اما خود coronavirus نیروی کار که شامل مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci, این به طور گسترده ای مورد احترام مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx یک پزشک اشاره کرد برای او کار مبارزه با HIV/ایدز و کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که بحران اقتصادی, سیاست هرج و مرج در خانه و خارج از کشور و گسترده جسمی و روانی رنج می برند در سراسر جهان — این حس که میلیون ها نفر در حال تنظیم در به گوش ملت را به مقامات بالا ارائه پاک کردن اطلاعات دقیق در آخرین.

این دقیقا اهمیت حیاتی انتقال اطلاعات دقیق در زمان بحران است که موجب شده است بسیاری از تحلیلگران سیاسی و اعضای مطبوعات به استدلال می کنند که آن را خطرناک به حال مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات عمومی از طریق پخش زنده. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ده ها تن از ادعاهای دروغین در طول جلسات از جمله اغراق پتانسیل هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 و به دروغ گفت که هر کسی که می خواهد به آزمایش عفونت کروناویروس می توانید دریافت کنید.

Vox مت Yglesias اتحاد در برابر استدلال پخش زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات بر اساس که آنها “ersatz تظاهرات برگزار شد برای اهداف سیاسی به جای واجد شرایط تلاش برای اطلاع رسانی:”

آن را هرگز خوب زمانی که سیاستمداران دروغ است. اما در یک بحران بهداشت عمومی شما باید تعداد زیادی از مردم به دنبال اطلاعات دقیق و برخی از این افراد به نوبه خود نسبت به رسانه های خبری. این مهم است برای کسانی از ما مشغول به کار در رسانه ها را به سعی کنید به ارائه اطلاعات است.

زمانی که یک فرد در تلویزیون می بیند و رئیس جمهور ایالات متحده به نادرست ارزیابی های خوش بینانه از پیشرفت تست تحقیقات واکسن و درمان آن مردم را تشویق به کمتر مراقب باشید که با شستن دست و اجتماعی فاصله گرفتن از آنها در غیر این صورت ممکن است. که هزینه های زندگی.

و در حالی که ارائه یک پست-جلسه “بررسی واقعیت” است که بهتر از هیچ چیز آن را واقعا نمی خنثیسازی آسیب از نشان دادن آن را در وهله اول. آنچه به نام برای پوشش خبری است که شامل این واقعیت است که رئیس جمهور است گفت: اما با تمرکز بر افراد با ارائه اطلاعات دقیق وجود دارد در حال حاضر Covid-19 درمان است که در مقیاس بسیار خوبی ترک بیمارستان در خطر غرق و قادر به ارائه هواکش به هر کسی که به آنها نیاز دارد و آن را از نظر اخلاقی فوری به انجام همه چیز ممکن است به سرعت گسترش ویروس تا زمانی که یک مطلب جامع تست رژیم را می توان در محل قرار داده.

زمانی که اعضای برجسته رسانه ها و مجریان خبر مانند MSNBC میزبان Rachel Maddow استدلال کرده اند در برابر شبکه های تلویزیونی پخش مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات آن شده است چرا که آنها ناراحت است که کسی با آنها مخالفت سیاسی است و گرفتن مقدار زیادی از توجه. این است که سیاستمدار درگیر است بهره برداری است که با توجه سیاسی به دست آوردن و صدمه زدن به مردم را با دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>