مغلوب ساختن پیشی جستن است بهره برداری از coronavirus همه گیر به حافظه ram از طریق اتحادیه متلاشیکننده سیاست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اجازه نمی جهانی coronavirus همه گیر ایستاده در راه خود را از دولت حمله در چه چپ از کارگران سازمان یافته در ایالات متحده است.

در واقع همانطور که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور فعال با استفاده از شیوع بیماری به عنوان یک بهانه به حافظه ram از طریق اتحادیه متلاشیکننده سیاست و دیگر جناح راست موارد دستور کار است که به احتمال زیاد نزدیک قرعه کشی موشکافی و خشم عمومی تحت شرایط عادی است.

تبلیغات:

“کاخ سفید تحت پوشش آن coronavirus پاسخ این است که بی سر و صدا پیشبرد سیاست که رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی حمایت از تشدید کنترل مرز به یک حمله سازمان یافته کار به stonewalling از کنگره نظارت” بار گزارش شده است. “مقامات دولت اصرار دارند که چنین طولانی به دنبال سیاست های لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اما فرصت طلبی است که به وضوح در بازی.”

روز چهارشنبه فدرال روابط کار سازمان (FLRA) — یک آژانس فدرال اداره می شود سه مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب — بی سر و صدا با صدور قانون پیشنهاد بخش عمومی اتحادیه های کارگری محکوم به “ایدئولوژیک حمله” در سازماندهی کار است.

در قانون فعلی فدرال کارکنان مجاز به انصراف از اتحادیه خود را حق و عضویت در سالانه 15-پنجره روز پس از آنکه یک عضو برای حداقل یک سال.

تبلیغات:

این FLRA پیشنهادی قانون اجازه می دهد کارمندان فدرال به انصراف از حق خود در هر زمان پس از یک سال عضویت در اتحادیه.

“که آنها را فشار رو به جلو با این نوع از اتحادیه متلاشیکننده در میان یک بیماری همه گیر در حالی که خط مقدم کارمندان فدرال مانند [Veterans Affairs] مراقبان فرودگاه screeners غذا بازرسان و سایر پرسنل هستند که مجبور به مبارزه با دولت برای پایه پروتکل های ایمنی و تجهیزات حفاظت شخصی است واقعا شرم آور” اورت کلی جمهور آمریکا فدراسیون کارکنان دولت (AFGE) در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

کالین دافی Kiko از مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب FLRA صندلی ادعا ماه گذشته که تغییر حکومت لازم است مطابق با “روح” از دادگاه عالی 2018 Janus در مقابل AFSCME حاکم که گفت که بخش عمومی اتحادیه نمی تواند جمع آوری به اصطلاح “سهم عادلانه” هزینه های است که کمک به اتحادیه های کارگری نمایندگی از همه کارگران از جمله عدم اعضای اتحادیه.

تبلیغات:

تونی Reardon رئیس جمهور از خزانه ملی کارکنان اتحادیه (NTEU) گفت: در بیانیه ای که FLRA پیشنهاد تغییر مگس در مواجه با دهه از تاسیس فدرال قانون کار. NTEU است به چالش کشیدن این قانون پیشنهاد شده در دادگاه.

“وجود دارد تنها یک دلیل برای تغییر یک سال حق عضویت مجموعه موافقت نامه که به سعی و آسیب های کارگری گفت:” Reardon. “این اقدام نشان می دهد در شرایط کامل فقط چگونه تعیین می شود دولت این است که به رول حقوق و مزایای کارکنان فدرال.”

تبلیغات:

اتحادیه متلاشیکننده حکومت یکی از چندین جناح راست سیاست تهمت و اداره است که به دنبال تحت پوشش coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که نزدیک به 13000 نفر در ایالات متحده از صبح روز جمعه.

“در سراسر دولت” تایمز روز جمعه گزارش داد, “بخش بوده است با استناد به “کل از دولت’ پاسخ به همه گیر به عنوان آنها را از طریق فشار همان سیاست های آنها به دنبال قبل از بحران است.” از جمله یک لیست می تواند شامل بیگانه مرز محدودیت بیشتر حملات در علم کمک مالی برای صنعت نفت و گاز و محدودیت در کنگره قدرت نظارت.

“در شرایط عادی وجود دارد خواهد بود توسعه یافته بحث و جلو و عقب اما تحت این شرایط اضطراری برخی از کسانی که همه چیز را از طریق با کمتر موشکافی” دیوید Lapan تهمت سابق سخنگوی وزارت امنیت داخلی گفت: بار. “این یک راه برای استفاده از این ملی اضطراری و یا همه گیر به فشار از طریق برخی از این سرعت که ممکن است از طریق در دوره عادی از کسب و کار است.”

تبلیغات:

نائومی کلاین نویسنده کتاب “دکترین شوک” —یک سال 2007 کتاب است که اسناد و مدارک دولت چگونه باید بهره برداری بلایای طبیعی و بحران های دیگر برای پیشبرد سیاست های نئولیبرالی — روز دوشنبه هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند در قرعه کشی از همان راهکار میان COVID-19 شیوع و خواست ترقی خواهان و آماده برای مبارزه با به عقب.

“ما می دانیم چه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است: یک بیماری همه گیر شوک دکترین شامل همه خطرناک ترین ایده های دروغ گفتن در اطراف از خصوصی سازی تامین اجتماعی برای قفل کردن مرزها به caging حتی بیشتر مهاجران” کلاین گفت. “جهنم او حتی ممکن است سعی کنید لغو انتخابات است.”

“اگر یک چیز وجود دارد تاریخ به ما می آموزد آن است که لحظات شوک هستند عمیقا فرار” کلاین اضافه شده است. “ما یا از دست دادن یک کل بسیاری از زمین دریافت fleeced توسط نخبگان و پرداخت قیمت برای چندین دهه و یا ما برنده مترقی پیروزی که به نظر می رسید غیر ممکن است فقط چند هفته قبل از آن. این است که هیچ وقت برای از دست ما عصبی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>