مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است coronavirus تهدید. بیایید نگاهی به در چگونه او در مورد ابولا.

چه تفاوت پنج سال و برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری باعث می شود.

در تابستان و پاییز 2014 — کمتر از یک سال قبل از او رسما خود را پیشنهاد ریاست جمهوری — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده حدود 100 بیشتر دست پاچه توییتهایی دربارهی ویروس ابولا است. بسیاری از آنها حمله کردند و سپس رئیس جمهور اوباما را برای دست زدن به شیوع و برخی از آنها تا آنجا رفت که متهم به مراکز کنترل بیماری ها (CDC) از دروغ گفتن در مورد آنچه که قرار بود.

امریکا در حال حاضر مقابله با امکان — و یا حتی احتمال — از شیوع کروناویروس در درون مرزهای آن. رمان ویروس و Covid-19 بیماری این علل می تواند به سرعت تبدیل شدن به رئيس جمهور تهمت را مشکل و آن را آموزنده برای نگاه به آنچه تا به حال به می گویند در مورد ابولا و اوباما در پاسخ به آن است.

Spoiler alert: هیچ یک از آن است که اطمینان بخش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین توییت در مورد ابولا آمد در جولای 31, 2014 — روز قبل از وزارت امور خارجه پرواز آمبولانس آورده دو آمریکایی سلامت کارگران بازگشت به دانشگاه اموری خانه CDC از مونروویا جایی که آنها تا به حال قرارداد این ویروس.

“بیمار ابولا خواهد بود به ارمغان آورد به آمریکا در چند روز – در حال حاضر من مطمئن هستم که ما رهبران بی کفایت. آنها را نگه دارید از اینجا!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

روز بعد تهمت خواستار آن است که سلامت کارگران نمی تواند به ارمغان آورد به ما — “توقف ابولا از ورود به آمریکا و درمان آنها در بالاترین سطح بیش از وجود دارد. ایالات متحده به اندازه کافی مشکلات!” او نوشت و به دنبال آن است که با اصرار دارد که آنها “باید عواقب رنج می برند” برای رفتن به آفریقا در وهله اول.

در این روز است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “باید بلافاصله توقف همه پروازها از ابولا آلوده کشور یا طاعون شروع خواهد شد و گسترش درون ما ‘مرز'” و آغاز حمله به CDC که رهبری در آن زمان شد خواستار آرامش و با این استدلال که بسته شدن مرزها در شیوه تهمت پیشنهاد خواهد تنها اوضاع را سخت تر برای مدیریت.

در سپتامبر و اکتبر تهمت خود را تبدیل آتش به رئیس جمهور اوباما در تماس تلفنی با “گنگ” گفت: امتناع از توقف پروازها از آفریقا بود “تقریبا مانند گفت F-شما به آمریکا” و این ادعا در یک Instagram تصویری که “او باید شرمنده باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی متهم CDC از عمد گسترش اطلاعات غلط.

در نظر است که پیش نمایش این nativism از انتخابات ریاست جمهوری تهمت حمله لیبریا مردی به نام توماس اریک دانکن که در سفر به آمریکا با ابولا اما تنها شد علامتی پس از او وارد شدند. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانکن به حال شوم انگیزه و نام او را به محاکمه فقط چهار روز قبل از مرگ او در بیمارستان است.

فراتر از حمله به اوباما برای ممنوعیت پرواز از آفریقا مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین لعنتی او را برای انتصاب ران Klain به هماهنگی دولت در پاسخ به ابولا.

“این فرد اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک ماه اکتبر 2014 ظاهر در آیووا به بیخ و بن برای تشکر. استیو کینگ (R-IA). “آیا ما نیاز بیشتر مردم ؟ آیا ما باید بیشتر بوروکراسی؟”

در اواخر اکتبر مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که به تماس اوباما پس از استعفای کریگ اسپنسر یک دکتر که تا به حال تحت درمان بیماران ابولا در گینه شد علامتی در شهر نیویورک تشخیص داده شد با این بیماری است. اسپنسر بی درنگ خود جدا شده و بهبودی کامل — اما تهمت نمی خواهد اجازه دهید که در راه خود روایت است.

با پایان ماه تهمت به صراحت تبدیل ابولا به یک کمپین موضوع است.

حتی اگر تهمت بود خصوصی مزاحم در آن زمان همه از این تاثیر داشتند. او unhinged توییتهایی تحت پوشش قرار گرفتند هر دو جناح راست و جریان اصلی رسانه ای و تهمت قرار دادند و همان نقاط صحبت کردن در فاکس نیوز ظاهر. به عنوان دکتر استیون تخم دقیق برای مادر جونز در سال 2017, جمهوری خواهان در حال اجرا برای دفتر که در سال به پایان رسید تا با نشانه گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت امتیاز:

مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی-رسانه طغیان در میان اولین عکس اخراج در جنگ سیاسی بیش از ابولا. از زمان شیوع بیماری ابولا نشده اند می تواند بیشتر مساعد برای جمهوری خواهان و بسیاری از آنها تکرار تهمت را خواستار موقت ممنوعیت سفر. در اجرا تا انتخابات میان دوره ای 2014, شبح از یک کشنده آفریقایی ویروس در حال گسترش از طریق ایالات متحده آمریکا توسط مهاجران stoked ترس نه تنها در میان ایران پایه بلکه در میان بسیاری از رای دهندگان که تکیه دموکراتیک است. در اکتبر دو سوم از پاسخ دهندگان به یک واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی گفتند که مورد علاقه محدود کردن سفر از بیماری ابولا در کشورها را تحت تاثیر قرار.

اما پس از midterms آمد و رفت و در نوامبر 4 — انتخابات است که در آن جمهوری خواهان را به دست آورد و نه کرسی سنا و 13 کرسی مجلس — مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه از دست رفته در این مسئله است. او تنها نوشته شده در دو توییتهایی دربارهی ابولا پس از midterms با گذشته خود یکی که در نوامبر 10.

مغلوب ساختن پیشی جستن به هیستری در مورد ابولا پر از شکوفه شد. این ویروس هم در ایالات متحده است. وجود دارد تنها دو مرگ و میر ناشی از این بیماری در کشور و هر دو از آنها بودند افرادی که قرارداد آن در آفریقا است. آن را سخت به استدلال می کنند که واکنش دولت اوباما چیزی جز صالح و موثر است. اما واقعیت کنار ترس از مورد ابولا به عنوان یک خدمت مفید سیاسی چماق برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در آن زمان عموم خانههای گلی خالی که آیا به اجرا برای رئيس جمهور.

سریع به جلو چند سال و کفش است که در حال حاضر بر روی پای دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور نظارت بر ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. آن را آلوده 57 آمریکایی ها از سه شنبه — همان روز CDC نانسی r. schultze ، را با صدور یک هشدار است که این ویروس تاثیر در این کشور “ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان و اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

به عنوان coronavirus گسترش یافته است در این هفته در مکان هایی مانند ایتالیا و ایران و نگرانی در مورد جهانی همه گیر تر شد حاد داو در زمان یک ضربه بزرگ در حال سقوط نزدیک به 2000 امتیاز بیش از دوشنبه و سه شنبه. واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است نه به طور خاص در مورد یک Covid-19 شیوع در خانه اما در عوض در مورد بازار اسلاید و “معتقد است افراطی هشدار از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید spooked سرمایه گذاران است.”

پس در برگشت از سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر صبح روز چهارشنبه در تلاش برای تطهیر نگرانی در مورد این بیماری در یک صدای جیر جیر که در آن او تلاش برای پین سرزنش برای بازار سهام اسلاید در رسانه ها.

“رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

بر خلاف اوباما مغلوب ساختن پیشی جستن است هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب به انتصاب تزار از انواع به نظارت بر coronavirus پاسخ هر چند این ایده است که این گزارش تحت عنوان “در نظر گرفتن.” عدم هماهنگی است به احتمال زیاد منجر به مخلوط پیام آمد که از مقامات دولتی در روز سه شنبه زمانی که ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow ادعا در CNBC که “ما باید شامل این … بسیار نزدیک به مهر و موم شده” حتی به عنوان CDC شد هشدار به آمریکایی ها که گسترش coronavirus در کشور است که در حال حاضر غیر قابل اجتناب است.

حتی جمهوری خواهان که به طور معمول سرسخت دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بانک مرکزی با آنچه به نظر می رسد نازدار پاسخ دولت. در طول یک جلسه در روز سه شنبه دیابت جان کندی (R-LA) کبابی اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به او ارائه شده مبهم و در زمان اطلاعات غلط در مورد اظهارات ممکن است Covid-19 شیوع, هشدار او “مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم.”

به عنوان همکار من متی Yglesias دقیق و تهمت گرفته است تعدادی از مراحل را برای از بین بردن آمریکا همه گیر پاسخ گويي از جمله اخیر پیشنهاد کاهش:

— مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بودجه پیشنهادی موجود پیشنهادی کاهش به CDC که مدیر سابق تام فریدن هشدار داده بودند “نا امن در هر سطح به تصویب.”

— کنگره شکر خدا موافق نیست به هر گونه کاهش اما اخیرا در فوریه 11 — در میان شیوع — مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بزرگ کاهش به هر دو CDC و موسسه ملی بهداشت.

— شاید به این دلیل که بودجه خود مقامات در وسط پیشنهاد کاهش به بیماری پاسخ آن را تنها در طول این آخر هفته گذشته که آنها چرخد و شروع به آماده شدن برای درخواست پول اضافی که مقابله با Covid-19 واضح است رفتن به هزینه. اما کارشناسان می گویند آنها هنوز lowballing آن است.

— در اوایل 2018, همکار من جولیا Belluz استدلال کرد که تهمت بود “راه اندازی ما به سرهم بندی کردن یک بیماری همه گیر پاسخ” مثلا وادار کردن سازمان های دولتی آمریکا به عقب نشینی از 39 از 49 کشورهای کم درآمد آنها مشغول به کار بودند در وظایف مانند آموزش بیماری کارآگاه و ساختمان عملیات اورژانس مراکز.

— به جای در نظر گرفتن چنین هشدار به قلب و بعد از آن در سال “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج دولت در کل همه گیر واکنش زنجیره ای از فرمان از جمله کاخ سفید و مدیریت زیرساخت” با توجه به لوری گرتیک روزنامه نگار سابق و عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سختی مواجه گشتند کمپین قطعا منافع مقرره در انجام همه چیز ممکن است برای سرکوب هراس و حفظ بازار سهام قوی است. سوال این است که آیا او حاضر به دنبال منافع خصوصی حتی به ضرر خود عمومی مسئولیت.

خوشبختانه هر چند دولت فدرال می تواند ارائه راهنمایی بسیاری از مسئولیت حفاظت از شهروندان آمریکایی از یک بیماری همه گیر می افتد در واقع به دولت های ایالتی و محلی. اما آنچه رئیس جمهور می گوید مهم است.

در حالی که آن را خیلی زود به قضاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به coronavirus خود ابولا توییتهایی که هیچ چیز را از صندلی عقب به داشتن libs — به ویژه هنگامی که آینده سیاسی خود در خط است.

نوک کلاه به HuffPost ارشد سیاست ویرایشگر سام استین برای الهام بخش این پست با توییتر این موضوع.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>