مغلوب ساختن پیشی جستن است احمقانه به انتخاب مبارزه بیش از مؤتلفه پرچم


Trump smirking
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شرق اتاق در کاخ سفید در روز سه شنبه.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

روز جمعه خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته در کوه راشمور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادای احترام کردند چهار رئیس جمهور حک شده بر کوه: جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تئودور روزولت. در روز شنبه او خوانده یک لیست از “American قهرمانان” از جمله واشنگتن, Jefferson, فردریک داگلاس و Harriet Tubman. اما در صبح روز دوشنبه تهمت کمربندش را بست و از احساسات واقعی خود را. پس از خواستار عذرخواهی از بابا والاس یک راننده نسکار بود که به اشتباه تصور می شده است هدفمند برای ارعاب توسط یک گاراژ-درب بند ناف گره مانند یک طناب رئیس جمهور را محکوم کرد نسکار برای ممنوعیت “نمایش مؤتلفه پرچم” در وقایع آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع از مؤتلفه پرچم به عنوان مخالف به دفاع از مجسمه های آمریکا بنیانگذاران است سنگدلانه و التهابی. این هم احمقانه است. با تمرکز بر روی پرچم او رژیم چه خواهد بود در غیر این صورت یک استفاده سیاسی. در یک اقتصاددان/نظرسنجی صورت گرفته در هفته گذشته رای دهندگان بودند به طور مساوی تقسیم 44 درصد به 44 درصد در این که آیا “مجسمه مؤتلفه ژنرال در اموال عمومی” باید حذف شود. زمانی که نظرسنجی در مورد خواسته “مجسمه ای از رئیس جمهور آمریکا که slaveholders مانند واشنگتن و جفرسون و [اندرو] جکسون” یک کج اکثریت 62 درصد به 18 درصد گفت: کسانی که مجسمه باید باقی می ماند. همین اسکریپت های نوشته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد واشنگتن و جفرسون. شما ممکن است در نظر این مردان به عنوان نالایق از ستایش به دلیل نگهداری آنها انسان در اسارت. اما بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر اختلاف نظر دارند.

این درست نیست از مؤتلفه پرچم. زمانی که اکونومیست نظرسنجی در مورد خواسته “مؤتلفه نمادهای دولت پرچم هایی مانند پرچم دولت از می سی سی پی” اکثر رای دهندگان—55 درصد به 34 درصد—پشتیبانی از بین بردن آنها. و در حالی که آن را به همان چیزی که به عنوان ممنوعیت نمایش توسط طرفداران نسکار آن را نشان می دهد که پرچم نمرات حدود 10 امتیاز بدتر — 20 امتیاز اگر شما در حال شمارش فاصله بین حمایت و مخالفت از مؤتلفه تندیس انجام دهید. با چیدن یک مبارزه بر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کرده سخت ترین زمین برای دفاع از.

در یاهو, اخبار, نظرسنجی نیز گرفته شده در هفته گذشته داشت و نتیجه مشابه. این توصیف (و بصری به تصویر کشیده شده از این نظرسنجی بود آنلاین) مجسمه روزولت “سوار بر اسب و flanked توسط یک مرد آفریقایی در سمت چپ و یک بومی آمریکایی در حق خود.” هنگامی که رای دهندگان پرسیده شد که آیا این مجسمه باید از ورودی اصلی موزه علم در نیویورک گفتند آن نباید 59 درصد به 25 درصد است. اما زمانی که از آنها خواسته شد در مورد “می سی سی پی مقننه رای به حذف مؤتلفه نشان از می سی سی پی را پرچم” آنها توافق کردند که با تصمیم 51 درصد به 34 درصد است.

از مغلوب ساختن پیشی جستن از نقطه نظر امیدوار کننده ترین نظرسنجی یک سیاسی/صبح مشورت و بررسی گرفته شده و چهار هفته پیش. آن خواسته بزرگسالان آمریکایی (نه فقط رای دهندگان) آیا “نسکار باید منع طرفداران از نمایش مؤتلفه پرچم در آن امکانات و رویدادها” و یا اینکه به عنوان یک جایگزین موقعیت “طرفداران نسکار باید مجاز به بیان خود را با این حال آنها می خواهند از جمله نمایش مؤتلفه پرچم.” حتی با این سخاوتمندانه زبان که قاب pro-موقعیت پرچم به عنوان آزادیخواه پاسخ دهندگان به طور مساوی تقسیم: یک سوم برای ممنوعیت یک سوم در برابر آن و یک سوم مردد. مستقل و حومه پیدا کرده اند—که گفته بود با روشن pluralities فقط چند روز قبل که “مجسمه مؤتلفه رهبران باید ایستاده باقی می ماند”—حاشیه ترجیح ممنوعیت پرچم به تسامح از آن در نسکار حوادث.

در بهترین حالت مغلوب ساختن پیشی جستن را در دفاع از پرچم انتقال او از یک موقعیت سودده در مجسمه به یک مبارزه که در آن او به سختی می شکند ، و آن را تهدید می کند به نوبه خود در مقابل او را در امور مرتبط. هنگامی که رای دهندگان خواسته می شود که آیا پنتاگون باید “تغییر نام پایگاه نظامی که به نام مؤتلفه رهبران” و یا “ترک نام” تنهایی کثرت ترجیح به ترک آنها را به تنهایی. اما وقتی همین سوال است که قاب شده به عنوان بخشی از ممنوعیت “Confederate-متعلقات مربوط به” در پایگاه کثرت تایید تغییر نام پایگاه. این یک هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن: مبارزه با بیش پرچم او منتقل تصور که کل بحث در مورد مؤتلفه نوستالژی نه میهن پرستی. و این تصور که نظر سنجی ها نشان می دهد که چه inclines رای دهندگان به تغییر نام پایگاه و حذف مجسمه.

کاخ سفید سنجش آسیب تقلا برای کنترل آن. روز دوشنبه بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany را رد کرد و نظر خود را در مورد پرچم به عنوان “یک کلمه در پایین یک صدای جیر جیر.” (صدای جیر جیر گفت: نسکار “پرچم تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”) مغلوب ساختن پیشی جستن قصد McEnany risibly تأکید شد “بود را به نشان تایید و یا رد خاص که سیاست نسکار.” داستان واقعی او اصرار بود و چپ تلاش برای “پاره کردن جورج واشنگتن” “پاره کردن لینکلن” و “پاره کردن آثار ما.”

این چیزی است که آن را مانند به shill برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما طرح چرخش و مبارزه به تظاهر او به مراقبت در مورد “تاریخ ما” و “ارزش های ما.” شما در فاکس نیوز به تمیز کردن طغیان خود را. سپس به او حمله نسکار را فقط سیاه و سفید تمام وقت راننده و می ایستد تا برای مؤتلفه پرچم. بیشتر او بیشتر مردم را ببینید مبالغه در مورد مجسمه ها و میراث برای آنچه در آن واقعا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>