مغلوب ساختن پیشی جستن است کالایی بیش از برت Kavanaugh را “خیانت” در اظهارنامه مالیاتی موارد: گزارش

با توجه به جاناتان Lemire از آسوشیتد پرس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که تمرکز خود را به خشم در دیوان عدالت برت Kavanaugh همراه با نیل Gorsuch برای جانبداری با اکثریت قضات که حکومت در روز پنج شنبه که ایالت نیویورک باید اظهارنامه مالیاتی خود را به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی.

ظاهر می شود در MSNBC را “صبح جو” با شرکت میزبان ویلی Geist Lemire پرسیده شد که چگونه رییس جمهور و کاخ سفید — در حال واکنش به این شکست برای رئیس جمهور.

تبلیغات:

“شما در کاخ سفید است یا یک جادوگر شکار و یا یک پیروزی بزرگ بسته به نوع که شما بخواهید” میزبان Geist آغاز شد. “[تهمت وکیل] Jay Sekulow نیز خواستار آن یک پیروزی است. رئیس جمهور نمی خواهند خود را, اظهارنامه مالیاتی, سوابق مالی به دیدن نور روز به ویژه قبل از روز انتخابات. چه نگرانی در حال حاضر با دو 7-2 تصمیم گیری؟”

“حق با تو که بال غرب پاسخ بود تا حدودی اسکیزوفرنی به این احکام دیروز” Lemire پاسخ داد. “رئيس جمهور در خشم شد و در توییتر در فوری لحظاتی پس از اعلام و سپس آن را تکامل یافته به عنوان روز رفت.”

“سیاسی خواهیم دید که چه نوع از ذرات که در اینجا وجود دارد یک حس اظهارنامه مالیاتی در حال رفتن به دیدن نور روز نمی شود ساخته شده تا پس از انتخابات ادامه داشته باشد. “پس در آن حس وجود دارد آه از برخی از تسکین را از کاخ سفید در صورتی که صادق است. اما خشم از رئیس جمهور بود که دادگاه خود را به ویژه با توجه به ما گزارش قضات که او منصوب Kavanaugh و [نیل] Gorsuch که به شما گفت او خواسته وفاداری از خود را منصوب از کارکنان خود را در دایره خود را حتی اگر او همیشه در نمایشگاهی در بازگشت.”

تبلیغات:

“همانطور که او در حال مبارزه برای انتخاب مجدد در اینجا و در این نظر سنجی یکی از استدلال های مبارزات انتخاباتی خود بار ها و بار است که آنها دو قضات آنها دو محافظه کاران در دادگاه; Gorsuch نسبتا صاف روند و Kavanaugh قطعا کمتر.”

“او تا به حال یک سری از موانع را از دیوان عالی کشور در هفته های اخیر و به این نکته هر چند برخی از خشم او کارگردانی شده است در القضات [جان] رابرتز که نا امید او را با توجه به گزارش ما بیشتر یا کمتر از او در زمان دفتری در چند هفته گذشته و خاص دیروز آن را در Gorsuch و Kavanaugh یک حس واقعی از خیانت به عنوان یک فرد نزدیک به رئیس جمهور قرار داده و آن را به من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>