مغلوب ساختن پیشی جستن است ضرب و شتم یک جنگ با ایران در حالی که Coronavirus اسپرد را از طریق نظامی


Aerial shot of the deck of the aircraft carrier Theodore Roosevelt

ما حامل تئودور روزولت شناور کردن Adriactic ساحل بین آلبانی و ایتالیا, 16 اوت 1993.

جرثقیل CEYRAC/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

شیوع گسترش بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولتیکی از نیروی دریایی 11 هواپیما حامل نشان می دهد و در عین حال یکی دیگر از قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس: ارتش آمریکا توانایی گشت زنی در اقیانوس های جهان و جلوگیری یا مبارزه با جنگ.

این روزولت است به شدت مبتلا کشتی در ناوگان ایالات متحده—93 از آن بیش از 4000 ملوانان باید آزمایش مثبت 86 در حال نشان دادن علائم و پس از تاخیر 2,700 در حال تخلیه به امکانات در گوام که در آن منتقل شد. اما آن را تنها کشتی به آمار توسط ویروس. حداقل دو ملوانان باید آزمایش مثبت بر روی ناو یو اس اس رونالد ریگانیکی دیگر از ناو هواپیمابر و تنها رو به جلو مستقر در اقیانوس آرام است. در USS کورونادوبسیار کوچکتر littoral combat ship نه ملوانان آزمایش مثبت به عنوان دور برگشت به عنوان مارس 18.

کشتی های جنگی و زیردریایی و حتی بیشتر از کشتی های کروز در حال پرورش زمینه را برای ویروس ها. Crewmembers بسته بندی شده به باریک محدوده کار و خواب در اینچ از یکدیگر است.

و نیروی دریایی است که نه تنها سرویس گرفتن walloped. با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده امروز 893 پرسنل نظامی ایالات متحده در سراسر همه این خدمات را آزمایش مثبت به آن دارند 306 وزارت دفاع غیر نظامی کارگران 256 وابستگان و 95 پیمانکاران. از آنها 85 در بیمارستان بستری شده است; پنج مرده اند.

نکته این است که در نظامی زندگی—آیا در بوت کمپ معمول زمان صلح و استقرار, آموزش تمرینات و یا در عملیات جنگی—ذاتا یک-تماس با ما کسب و کار. اگر یک فرد در یک واحد آلوده دیگران به زودی بیش از حد خواهد بود—احتمالا بسیاری دیگر از آنجایی که آنها نمی تواند به دنبال دستورالعمل که بسیاری از ما شهروندان در حال مشاهده به “صاف منحنی.” اجتماعی فاصله بسیار کمتر از خانه کار غیر ممکن است.

پس از شیوع بیماری در یو اس اس تئودور روزولت آمار عناوین اوایل این هفته سران نظامی گرفته اند درد برای اطمینان از این کشور و هشدار به دشمنان ما—که هیچ چیز تغییر کرده است. وزیر نیروی دریایی توماس Modly به خبرنگاران گفت: “من می خواهم به تاکید است که اگر کشتی نیاز به رفتن اگر وجود دارد یک بحران کشتی می توانید بروید.” Adm. مایکل Gilday, chief of naval operations, chimed در: “این به طور کامل عملیاتی در حال حاضر,” او گفت: از روزولتو “از آن باقی خواهد ماند.” بالا نیروی هوایی سخنگوی Brig. ژنرال Edward W. Thomas Jr., مشابه هشدار داد: “اگر هر دشمن بر این باور است که دفاع ما بودند و تضعیف آن خواهد بود یک اشتباه جدی.”

شاید تا. ایالات متحده بسیاری از سربازان و ملوانان و تفنگداران دریایی خلبانان موشک-پرتاب خدمه نشده است تحت تاثیر این ویروس در همه—اما هنوز هم اثر روشن است. “آن داشتن تاثیر بر آمادگی” ژنرال دیوید Goldfein های نیروی هوایی رئیس ستاد اذعان به خبرنگاران در روز چهارشنبه.

شیوع بیماری در روزولت به نور آمد تنها پس از کشتی افسر فرمانده کاپیتان بریت Crozier, تا به حال نوشته شده از یک چهار-صفحه نامه به نیروی دریایی بالا admirals در دوشنبه التماس برای یک سفارش از تخلیه و quarantining به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“گسترش این بیماری در حال انجام است و شتاب” Crozier نوشت. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

نوشتن چنین دومی به مافوق خود فوق العاده بود گام به گام حرفه ای-خطر حرکت می کند. آن را احتمالا می شده اند نگهداری بطری—هیچ نقطه هشدار دشمن به نقاط ضعف ما برخی از دریاسالار ممکن گفت:—اگر کسی تا به حال به بیرون درز آن را به سان فرانسیسکو کرونیکلکه انتشار این نامه به طور کامل در روز شنبه. حتی پس از آن در همان روز وزیر دفاع علامت Esper گفت: در رادیو فردا که او تا به حال هنوز جزئیات این نامه است. در نهایت در روز چهارشنبه بالا افسران نیروی دریایی گسترش و شتاب تخلیه.

و در عین حال در میان این بحران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است تا آمریکا و فرماندهان نظامی برای آماده سازی یک کمپین برای از بین بردن ایران-حمایت شبه نظامیان در عراق به عنوان بخشی از یک تلاش کلی—رهبری وزیر امور خارجه مایک Pompeo و تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به تضعیف رژیم در تهران است.

به گفته نیویورک تایمزاین فرمانده ارشد ایالات متحده در عراق, Lt. ژنرال رابرت سفید نوشت: نادر مخالف یادداشت اعتراض کرده است که این کمپین نیاز به ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به عراق و منحرف کردن اذهان از اصلی ایالات متحده ماموریت در کشور: آموزش نیروهای عراقی برای مبارزه با داعش.

پس از سفید یادداشت دیگر مقامات پنتاگون و افسران باید نگرانی در مورد مشکل دیگر با طرح ارسال نیروهای مسلح که برخی از آنها در حال حاضر ممکن است با آلوده coronavirus به یک منطقه که در آن ویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل فصاحت تاکنون طرفه با بازها, به tweeting در مارس 1: “بر اساس اطلاعات و اعتقاد به ایران و یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق است. اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!”

کاملا جدا از بسیاری از خطرات دیگر از ضرب و شتم یک جنگ با ایران خطرات بهداشتی به ما خدمتگزاران و زنان به طرز غیر قابل قبولی بالا است. آمریکایی ها تنها کسانی نیستند که در یک نقطه ضعف در حال حاضر. از آن زمان به گام تا تلاش های دیپلماتیک برای مقابله با انواع بحران ها و درگیری. بیش از حد بد ما تا چند دیپلمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>