مغلوب ساختن پیشی جستن است که نادیده گرفتن خود را بالا سلامت مشاوران بیش از 2020 انتخابات ترس

در روز هفت کاخ سفید را “15 روز به سرعت گسترش” ابتکار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده صحبت کردن در مورد ارسال آمریکایی بازگشت به کار — یک ایده در تقابل با مشاوره از بالا سلامت مشاوران.

در یک توییت در روز یکشنبه گفت: در تمام حروف: “در پایان 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

روز دوشنبه او را بازتوییت کرد نظرات مشابهی را به عنوان خبر شروع به نشت است که در پشت صحنه تهمت بود های این نمایش با مشاوران او و یکی از دستیاران خود را به نظر می رسد در فاکس نیوز می گویند همین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به پایان اجتماعی فاصله نیز یک موضوع مهم از ماراتن کنفرانس خبری در روز دوشنبه. او گفت که او قصد دارد به بازگشایی بخش های خاصی از اقتصاد “چندی پس از” 15-ابتکار روز به پایان می رسد حتی اگر خود را در پزشکی و بهداشت عمومی مشاوران نیست با او به توافق برسند.

“پزشکان اگر آن را تا به پزشکان, آنها می گویند, ‘بیایید تعطیل کل جهان,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه اضافه کرد در یکی دیگر که خاموش “علل مشکلات دیگر و شاید باعث خیلی مشکلات بزرگتر از مشکل ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.”

نقطه 15 روزه ابتکار به تشویق اجتماعی فاصله به “آهسته منحنی” از ویروس ها و صرفه جویی در زندگی می کند. اما از روز شنبه وجود دارد هیچ نشانه ای است که همه گیر شد کاهش. در واقع شیوع بیماری در آمریکا هستند و حتی پیشی برخی از کشور بدترین ضربه در جهان است.

بدتر بسیاری از کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci تهمت ترین-کارشناس برجسته در coronavirus نیروی کار هشدار می دهند که این بیماری همه گیر بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود. کارشناسان ترس که صحبت از تشویق مردم برای بازگشت به روال عادی به سرعت می تواند مانع تلاش های به سرعت همه گیر و یا حتی تشویق به گسترش آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما نشان داد در روز دوشنبه که او فکر می کند مردم آموخته اند لازم است درس — حتی اگر او بود صحبت کردن در این روز پس از یک روز coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور را شکست 100 برای اولین بار.

وجود یک اقلیت نظر یک بیان خاص توسط اقتصاددانان در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن — که برخی از سرگیری فعالیت های اقتصادی پس از 15 روز دوره ارزشمند است خطر ابتلا به. اما حتی بیشتر-تهاجمی استدلال در حال ظهور است که از اردوگاه مقایسه نیست به مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به ارسال مردم به کار یکهو. روشن است که با داو رو به کاهش و نرخ بیکاری خونتان تهمت ترس یک فاجعه اقتصادی پیش از سال 2020 انتخابات می تواند عذاب چشم انداز خود را. (تهمت حتی ارسال یک پاسخ پیشنهاد ایده خود را به طور مستقیم به انتخابات.)

مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی نوسان از تماس برای 15 روز بعد سرکوب به شک علم آن را بر اساس کمتر از نیمی از راه را از طریق, است, سمبل از خود بی پروا رویکرد به مبارزه با کروناویروس. همه نشانه های نقطه به نقطه بحران بدتر و مرد در اتهام با قرار دادن خود منافع سیاسی قبل از زندگی آمریکایی است.

روز دوشنبه رئیس جمهور به دنبال او شب قبل را توییت توسط retweeting شماره حساب های ناقص دستگیره مانند @steph93065 که خواست او را به مردم بازگشت به کار — نه تنها به خاطر اقتصاد, اما برای انتخاب مجدد امیدوار است به عنوان به خوبی.

“15 روز است. سپس ما منزوی کردن گروه های در معرض خطر و بقیه از ما عقب بر گردیم به کار قبل از آن بیش از همه برای همه!! #Landslide2020” نوشت @FedupMil در یک پست بود که بازتوییت شده توسط رئیس جمهور.

در صبح روز دوشنبه آمد و کشت و گزارش های خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن است “خارش به مقیاس اجتماعی فاصله پس از 15 روز دوره” به عنوان سی ان ان آن قرار داده است. نیویورک تایمز گزارش داد که “در کاخ سفید در روزهای اخیر شده است وجود دارد رشد احساسات است که کارشناسان پزشکی اجازه داده شد به مجموعه ای از سیاست است که به اقتصاد صدمه دیده شده است وجود دارد و فشار برای پیدا کردن راه برای اجازه دهید مردم شروع به بازگشت به کار.”

پس از آن آمد یک فاکس نیوز ظاهر از بالای کاخ سفید اقتصاد مشاور لری Kudlow که در آن Kudlow تکرار امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در توییتر.

“رئیس جمهور مناسب است: درمان نمی تواند بدتر از این بیماری و ما مجبوریم به برخی از مشکل تجارت آف” Kudlow گفت. “صحبت من با رئیس جمهور در مورد این موضوع بسیار در اواخر شب گذشته.”

این قابل فهم است که کاخ سفید مشتاق است تا دوباره حس ظاهر ، کارشناسان در حال حاضر گفت که در جریان انقطاع از زندگی اقتصادی می تواند تولید بیکاری سطوح بدتر از رکود بزرگ و بی سابقه انقباض تولید ناخالص داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که باید یک زمان سخت در ساخت یک مورد خود را برای انتخاب مجدد در میان این نوع از قتل عام اقتصادی. اما به اندازه او در مورد مراقبت در آمریکا زندگی می کند بیشتر از خود آینده سیاسی این مسئول چیزی که به انجام این است که صبر کنید و ببینید — حداقل تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از صورت ظاهر از بهبود نه به عنوان موارد کوه.

نقطه تمام از این 15 روز برنامه است که برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق “مسطح منحنی” از coronavirus موارد است. اما همانطور که نمودار زیر نشان می دهد که تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده همچنان به رشد در یک نرخ نمایی.

هیچ نشانه ای وجود دارد که تعدادی از موارد فلات و یا شروع به پایین آمدن قبل از هفته آینده. در مقابل, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: “آن را تنها بدتر و در واقع آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر است.”

این درست است که بسیاری از ما موارد متمرکز در خصوص سخت-آمار مناطق مانند شهر نیویورک منطقه خلیج سان فرانسیسکو و واشنگتن است. یکی ممکن است که به عنوان کمک به یک استدلال برای از سرگیری عادی زندگی اجتماعی و اقتصادی نسبتا بهتر-خاموش متحده West Virginia یا Dakotas.

اما تجربه هنگ کنگ که در آن coronavirus به نظر می رسید تحت کنترل تا زمانی که آرامش اجتماعی فاصله منجر به یک دوم شیوع و حتی اقدامات سختگیرانه تر نشان می دهد که خطر درگیر در موعد مقرر تشویق مردم برای رفتن به ورزشگاه میله ها و دیگر مکان های که در آن شما می توانید گسترش. و این ایده وجود دارد بسیار به دست آورده با بازگشایی کسب و کار در مکان هایی مانند Grand Forks, North Dakota در حالی که سن فرانسیسکو همچنان تحت مستند و بیمارستان ها در آستانه سرشار در نیویورک مشکوک در بهترین حالت.

علاوه بر این در حالی که ما coronavirus تست ظرفیت افزایش یافته است و در روزهای اخیر این کشور هنوز فاصله زیادی پشت سر دیگران از نظر تست های انجام شده نسبت به جمعیت این معنی ما هنوز هیچ تصویر روشنی از چگونه به طور گسترده این ویروس در حال حاضر گسترش یافته است.

در پایان انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فکر می کنم او چهره بین ادامه سخت اجتماعی فاصله اقدامات به معنای در coronavirus تحت کنترل و یا پایان دادن به آنها را به امید توقف فروپاشی اقتصادی است و یک غلط.

دومی نمی تواند اتفاق می افتد بدون سابق و سابق نمی تواند اتفاق می افتد تا زمانی که تعداد موارد سطوح در حالی که قوی تر تست می دهد کارشناسان ابزار آنها نیاز به ایجاد یک تصویر بهتر از چگونه به طور گسترده این ویروس در حال حاضر گسترش یافته است.

مارک Lipsitch یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی و مدیر دانشگاه هاروارد مرکز بیماری مسری دینامیک گفت واشنگتن پست است که “هر مطلع عفونی اپیدمیولوژی من می دانم” فکر می کند که بهترین راه رو به جلو در کوتاه مدت است و بیشتر محدودیت نه کمتر.

“ما هنوز حتی دیده می شود که نشانه رشد [در coronavirus موارد] است کاهش بسیار کمتر معکوس. در حال حاضر زمان برای تشدید محدودیت در تماس است که می تواند از انتقال ویروس نیست آنها را شل,” Lipsitch گفت. “اگر ما اجازه دهید تا در حال حاضر ما می تواند تقریبا مسلم است که مراقبت های بهداشتی غرق خواهد شد در بسیاری از (اگر نه تمام نقاط کشور. این نمایش هر مطلع عفونی اپیدمیولوژی من می دانم.”

دولت فرمانداران باید با قدرت بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن مردم در خانه اما چه تهمت می گوید مهم است. برای مثال ملی استاندارد اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر کشور (با چند استثنا قابل توجه مانند سواحل فلوریدا) آمد و مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کم اهمیت جلوه دادن وخامت اوضاع بیش از یک هفته پیش و در آغوش “15 روز” برنامه.

حداقل رئیس جمهور باید صبر کنید تا زمانی که شیوع این بیماری تحت کنترل است قبل از تلاش برای به مردم امید چون مسیر این اعداد نشان می دهد هیچ مبنای خوبی برای انجام این کار فراتر از کوتاه مدت سیاسی خود بهره. در واقع سریعترین مسیر به برخی از حس ظاهر است برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ادامه به تشویق مردم به ماندن در خانه حتی اگر ما مجبور به انجام این کار برای بیش از 15 روز است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>