مغلوب ساختن پیشی جستن است نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز اما کارمندان می ترسند برای نشان دادن کار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در روز سه شنبه به نگه داشتن امریکا در گوشت و مرغ و گیاهان باز اما کارمندان می ترسند برای رفتن به محل کار وجود ندارد و تلاش اضافی برای کاهش گسترش coronavirus در امکانات است که یک منبع عمده شیوع بیماری.

بیش از 3000 گوشت پردازش کارگران در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته های اخیر منجر به اضافی گسترش در جوامع خود و بیش از 15 فوت کرده اند. ده ها تن از امکانات مجبور شده اند به طور موقت و یا به طور نامحدود.

مدیران ما بزرگترین پردازش گوشت و مرغ شرکت هشدار داده اند از عواقب فاجعه بار برای مصرف کنندگان باید این امکانات اقامت بسته: Tyson Foods صندلی جان تایسون گفت:”مواد غذایی زنجیره تامین در حال شکستن است.” دام قیمت را فرو برد چرا که کشاورزان باید جایی برای ارسال حیوانات خود را برای کشتار, در حالی که قیمت مصرف کننده-آماده-گوشت فرآوری شده دارای مشخصی.

در حالی که زنجیره تامین, کارشناسان پیش بینی نیست در سراسر کشور کمبود گوشت در نور اخیر تعطیلی آنها می گویند وجود دارد می تواند نقطه کمبود در فروشگاه های مواد غذایی محلی از انواع خاصی و یا گوشت.

اما بازگشایی این گیاهان می تواند در هزینه های بزرگ به کارگران خود را که ادعا می کنند که شرکت های خود را انجام می دهند بیش از حد کوچک برای محافظت از آنها را از ویروس. آنها می گویند شرکت های در حال شکست برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در خط تولید و تنها به تازگی شروع به ارائه اضافی تجهیزات حفاظتی در صورتی که انجام این کار در همه.

بسیاری از کارمندان نیز می گویند که آنها نمی باید پرداخت مرخصی استعلاجی, سلامت, مزایای, و یا صرفه جویی قابل توجهی ارائه آنها را کمی اطمینان باید آنها را آلوده و incentivizing آنها را به کار در حالی که بیمار است.

“کارگران می ترسند برای رفتن به کار می کنند اما آنها با یک غیر قابل توجیه انتخاب از رفتن به محل کار و خود را در معرض این بیماری همه گیر و یا رفتن به محل کار و از دست دادن درآمد خود را” شکارچی Ogletree یک co-مدیر اجرایی کارولینای شمالی غربی کارگران مرکز است که در دفاع از کارگران در مرغ محلی گیاهان گفت: در یک تماس را فشار دهید در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی دستور وزارت کشاورزی به اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ و گیاهان را می توانید در ادامه عامل بدون وقفه به عنوان آنجا که ممکن است و در حالی که مطیع راهنمایی برای Covid-19 مصلی صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اداره ايمنی و بهداشت شغلی. منظور اجرایی برگ های اتاق را برای این سازمان به ارائه تجهیزات حفاظت فردی به کارگران و یا موضوع های اضافی مقررات مربوط به ایمنی کارگر — اما آن را نمی کند به صراحت ارائه هر گونه اضافی کارگر حمایت.

“این دولت نیاز به گام تا و صدور اضطراری فدرال ایمنی استاندارد برای محافظت از تمام کارگران به جای محافظت از سود شرکت cronies” دبی Berkowitz, مدیر برنامه برای کارگر و ایمنی و بهداشت ملی قانون استخدام پروژه در بیانیه ای گفت. “متاسفانه رئیس جمهور عمل می فرستد یک سیگنال به شرکت های بسته بندی گوشت می آمد که سلامت کارگران و در نهایت سلامت عمومی مهم نیست.”

Coronavirus است پاره پاره از طریق بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور است. در اوایل این ماه بیش از 640 کارگران آزمایش مثبت در یک مرکز پردازش در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, توسط Smithfield مواد غذایی یکی از ایالات متحده آمریکا بزرگترین تولید گوشت خوک. هفته گذشته تایسون تعطیل بزرگترین خوک پردازش تسهیلات در واترلو, آیووا, پس از بیش از 180 کارگران آزمایش مثبت است. یکی دیگر از 52 مورد بریدن در خپل گیاه در شهرستان Duplin, کارولینای شمالی, از شنبه.

کارگران در این گیاهان اغلب کم درآمد — یک Smithfield کارمند گزارش ساخت $17.70 یک ساعت هر چند کارگران ارائه شده است یک 500 دلار جایزه اگر آنها را از دست ندهید هر شیفت در ماه آوریل است. نزدیک به نیمی از آنها مهاجرانبا توجه به سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک جدید اقتصاد آمریکا و بسیاری از کسانی که مهاجران نیست واجد شرایط برای مزایای بیکاری یا محرک اقتصادی دولت پول را از طریق یکی از coronavirus امداد صورتحساب به تازگی به تصویب رسید.

کار خود را به صورت فیزیکی مالیات و حتی در بهترین زمان به عنوان آنها را بلند کردن و برش سنگین از طریق کاهش گوشت. در حال حاضر آن را نیز به طور بالقوه تهدید کننده زندگی: یک 64 ساله Smithfield کارگر در میان گزارش صنعت مرگ و میر.

گسترش سریع coronavirus از طریق گیاهان پردازش گوشت است به خصوص در مورد توجه به این که امکانات بسیار مقادیر موجود و حتی تحت شرایط عادی با توجه به فدرال مورد نیاز برای کنترل پاتوژن و ایمنی مواد غذایی. Julie Anna Potts, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکای شمالی گوشت موسسه گفت: وجود کامل ضد عفونی از امکانات هر شب پس از آخرین تغییر است. کارگران را مجبور به پوشیدن کلاه های سخت ایمنی, عینک ایمنی, frocks و چکمه.

در حال حاضر آنها نیز با پوشیدن ماسک و چهره سپر — حداقل زمانی که گیاهان می تواند به دست آوردن آنها — و آنها شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله جایی که ممکن است در سالن های غذاخوری و مکان های که در آن کارگران را در خود تجهیزات حفاظتی. تایسون مواد غذایی گفت: این نیز آغاز شده مصرف کارکنان درجه حرارت یا با دست و یا از طریق مادون قرمز اسکنر. اما در پردازش کف آنها ایستاده شانه به شانه.

کارکنان اعتراض به عدم وجود شرایط کاری ایمن. ده ها تن از کارگران در یک Perdue مزارع تسهیلات در کاتلین گرجستان برگزار اعتصاب در اواخر ماه مارس است.

ناشناس کارمند در یک Smithfield گیاه در میلان میسوری همچنین طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت ادعا می کنند که آن را تا به حال ارائه نشده است به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را, و آنها که ناامید از گرفتن مرخصی استعلاجی. این شرکت با رد اتهامات اما یک قاضی فدرال دستور داد آن را به رعایت دستورالعمل های ایمنی OSHA در اوایل این هفته.

“[M]anagers هرگز پرهیاهو و از من خواست به خطر زندگی من فقط با نشان دادن — تا زمانی که این بیماری همه گیر” کارمند نوشت: در یک مارس 24 op-ed در واشنگتن پست. “در حال حاضر فقط در آینده به کار ما را در خطر قرار گرفتن در معرض یک ویروس است که کشتن هزاران نفر از مردم هر روز.”

فعلی و سابق کارگران در مورد مزارع مرغ کارخانه فرآوری در مرگنتن کارولینای شمالی که خواسته نمی توان با نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: در یک تماس را فشار دهید در روز چهارشنبه که کارفرمای خود را هنوز هم نشده اجرا کافی اجتماعی فاصله.

یکی از کارگران که در حال ترک کار خود را در اوایل ماه آوریل بیش از عدم حمایت گفت: این کارخانه قبلا حاضر به ارائه ماسک صورت و دستکش. آن را فقط شروع به ارائه ماسک صورت در هفته گذشته و پلاستیک سپر چهره که در پوشش کارگران در روز سه شنبه. هنوز هم کارگران باقی می ماند تنها یک پا از هم جدا در این منطقه تولید و در کافه تریا پنج نفر می تواند نشستن در یک جدول با یک پلاستیک سپر بین آنها است.

یکی دیگر از کارگران گفت که او تا به حال به متوقف کردن کار دو هفته پیش چون او مریض شدم و تا به حال برای رفتن به بیمارستان است.

“آنها نمی خواهند به پرداخت من برای این دو هفته حتی اگر من بیمار بود و در حال حاضر آنها می خواهند مرا برای رسیدن به محل کار بدون حمایت از ما پس ما نمی دانیم که حامل بیماری,” او گفت:.

مورد مزارع بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر پنج شنبه.

شرایط کار در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کشیده اند موشکافی از اعضای کنگره از جمله Rep. جقوین کاسترو رئیس کنگره اسپانیایی انجمن. CHC در نتیجه در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه درخواست که شرایط بررسی شود.

“شرکت های متعدد در سراسر صنعت بسته بندی گوشت می آمد گرفته اند احتیاطی لازم است آنها نیاز به حفاظت از کارگران” در این جلسه نوشت. “در حالی که برخی از شرکت ها شد و در اوایل بازیگران در ارائه تجهیزات حفاظت شخصی که سنگدلانه انفعال دیگران نیز منجر به چندین کشته و هزاران بیمار کارگران و همچنین مرگ دو بازرسان از بخش کشاورزی است.”

در این میان کارگران خواستار آن است که کنگره را قانونی اقدام به حفظ سلامت خود و رفاه. صدها نفر از کارگران گروه های مدافع حقوق بشر خواسته اند که کنگره برای تصویب لایحه ای که نیاز به OSHA به موضوع اضطراری و موقت استاندارد برای محافظت از شیوع کروناویروس در محل کار.

Berkowitz گفت: دولت باید نیروی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به اتخاذ آخرین CDC توصیه هایی که شامل تغییر تراز دلخواه برای خطوط تولید به طوری که کارگران باقی می ماند می تواند حداقل 6 فوت از هم جدا. همچنین باید موضوع جدید راهنمایی در بهداشت و دنده محافظ و همچنین به عنوان چگونه به اجرا اجتماعی فاصله در اتاق استراحت و رختکن.

“بدون این لازم است و عقل سلیم محافظ اقدامات COVID-19 ادامه خواهد داد به گسترش در این گیاهان و جوامع اطراف آنها را” او گفت:.

Ogletree گفت که کارگران نیز فشار کارفرمایان خود را برای اجرای اقدامات حفاظتی. آنها درخواست کرد که مرغ گیاهان در دولت خود را ارائه حداقل دو هفته از مرخصی استعلاجی با پرداخت کامل توزیع و افزایش تجهیزات حفاظتی پرداخت کارگران یک “اپیدمی حق بیمه” حداقل 1.5 برابر عادی خود دستمزد ساعتی و سپر کارگران از اقدامات تلافی جویانه باید آنها ابراز نگرانی در مورد شرایط کاری خود در طول بیماری همه گیر.

آنها همچنین به دنبال شفافیت بیشتر در مورد تعدادی از coronavirus موارد شناسایی شده اند که در میان کارکنان کارخانه.

“این مرغ فرآوری گیاهان هستند که بسیار مرموز در اطراف تعداد موارد مثبت است که در حال وقوع در گیاهان” Ogletree گفت. “ما نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از و اگر وجود دارد موارد مثبت در این گیاه از آنجا که در حال حاضر آن را فقط شایعات و شایعه ایجاد ترس است. آن را منجر به سلامت و ایمنی از همه کارگران است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>