مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آشکارا در تلاش برای سانسور منتقدان خود را. او ممکن است موفق شوند.


Trump speaks at a podium to a mostly empty press gallery.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

جیم واتسون/گتی ایماژ

در طول دوره ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هزاران نفر از نادرست و توهین آمیز و مخرب ادعا می کند که می تواند صدمه دیده خود را از انتخاب مجدد شانس. دموکرات ها قصد استفاده از این اظهارات به عنوان کمپین علوفه از طریق انتخابات ماه نوامبر. روز چهارشنبه تهمت کمپین اتخاذ یک تاکتیک جدید برای خنثی کردن این حملات: این تهدید به شکایت منتقدان از رئیس جمهور در بی پروایی نشان دادن تلاش برای سانسور مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به سکوت. هر اقدام قانونی بعید است که به نگه دارید تا در برابر متمم اول قانون اساسی. اما تهمت نمی کند و نیاز به موفقیت در دادگاه به منظور پیروزی.

این تهدید در آمد و در قالب یک متوقف و دست بردارد نامه ای برای پخش شبکه های تلویزیونی ایستگاه در سراسر کشور است. نامه سفارشات این شبکه ها برای جلوگیری از پخش یک آگهی ایجاد شده توسط اولویت های ایالات متحده آمریکا و دموکراتیک Super PAC. که “تهدید وجودی,” juxtaposes مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا بسیاری از نظرات در مورد این بیماری همه گیر را با یک نمودار ردیابی افزایش تعداد عفونت در ایالات متحده است. آن را به پایان می رسد با یک خط از متن: “امریکا باید یک رهبر ما می توانید اعتماد است.”

به عنوان تبلیغات سیاسی, این یکی نسبتا اجرا از آسیاب. آگهی آغاز می شود و با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کوروناویروس” و سپس کاهش به او گفت: “این جدید خود را جعل.” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که ویرایش کدها آگهی “آشکارا نادرست گمراه کننده و فریبنده است.” آن نامه را فراهم می کند کامل متن مغلوب ساختن پیشی جستن “جعل” اظهارات ساخته شده در طول یک تظاهرات. در اینجا کلید بخش:

Coronavirus. آنها سیاسی آن است. ما یکی از شغل های بزرگ به شما می گویند “چگونه رئیس جمهور تهمت انجام می دهند؟”, “هیچ چیز, هیچ چیز.” … یکی از من مردم به سمت من آمد و گفت: “آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia.” که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل. که در مکالمه. آنها سعی کردند هر چیزی که آنها سعی کردند آن را بیش از و بیش از آنها انجام شده است آن را از او کردم. این همه تبدیل آنها از دست داده است. این همه عطف آن فکر می کنم, فکر می کنم از آن. و این خود جدید و جعل. اما شما می دانید که ما چیزی که بسیار شگفت انگیز است. ما 15 نفر در این کشور و به دلیل این واقعیت است که ما زود رفت, ما زود رفت, ما می تواند داشته اند بسیار بیشتر از این است.

هنگامی که جو بایدن منتشر آگهی بنحوی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کروناویروس “جعل” در این نامه اشاره واقعیت-چکرز متهم او را فریب عمومی است. این واقعیت چکرز پذیرفته مغلوب ساختن پیشی جستن بعد ادعا که “جعل” در سوال نیست coronavirus بلکه دموکراتها تلاش برای “پین این بر کسی.” در زمینه معنای واقعی تر به نظر می رسد مبهم; مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن wildest اعلامیه آن را به اندازه کافی لغزنده است که رئیس جمهور می تواند ادعای بی گناهی و در حالی که هواداران می تواند تفسیر آن, اما, آنها را انتخاب کنید.

اما آن را واقعا مهم نیست چه تهمت به معنای به دلیل اولویت های ایالات متحده آگهی بدیهی است که هسته های سیاسی سخنرانی به طور کامل محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نشان می دهد که آن را ممکن است به دنبال تنبیه کردن شبکه های که هوا تبلیغ به دو روش: suing افترا و اصرار کمیسیون ارتباطات فدرال برای لغو مجوز خود را. اگر چه هر دو روش به شدت نگران حملات بر آزادی بیان و ممکن است سرما قانون اساسی حفاظت شده بیان نه به احتمال زیاد به موفقیت است.

شروع با FCC مسیر. آژانس مجوز ایستگاه های محلی را برای پخش در امواج رادیو و تلویزیون و به لحاظ نظری می تواند خاتمه این مجوز—هر چند در عمل, آن را تقریبا هرگز. FCC قوانین نیاز به ایستگاه برای اجرای تبلیغات ساخته شده توسط “از نظر قانونی واجد صلاحیت” نامزدها برای اداره فدرال اما نه ads by فوق العاده PACs که قرار بود مستقل است. ایستگاه قرار است به عمل با مراقبت های مناسب برای جلوگیری از غلط یا گمراه کننده تبلیغات است. اما در واقعیت آن متکی در کمیسیون تجارت فدرال به مجازات کذب تبلیغ. و حتی پس از آن FTC به طور معمول می رود پس از تبلیغات تجاری سیاسی نیست ،

در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده به چالش کشیدن مجوز پخش ایستگاه های که در هوا “خبر جعلی.” اما این ایده بود و همچنان غیر استارتر چرا که امروز FCC به سادگی لغو مجوز بر اساس یک ایستگاه سیاسی بیان. اجازه می دهد کارمندان فدرال به سانسور سیاسی بیان—حتی زمانی که آن است که مسلما “گمراه کننده”—افزایش قبر قانون اساسی با نگرانی که آژانس نه نه دست و پنجه نرم. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ممکن است پرونده شکایت علیه ایستگاه های که هوا از اولویت های ایالات متحده آمریکا, آگهی, اما این نارضایتی باعث می شود که ایستگاه های جزئی سردرد در اکثر و نه به طور جدی به خطر اندازد مجوز خود را.

امکان طرح دعوی در دادگاه است بیشتر قابل توجهی تهدید. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی متهم ایستگاه پخش “اطلاعات نادرست” و ذخایر آن حق “به دنبال تمام راه حل های قانونی در دسترس است.” که ترجمه به یک افترا کت و شلوار. ایستگاه را به اختصاص زمان قابل توجهی منابع و پول برای مبارزه با هر گونه اقدام قانونی, اما آنها احتمالا غالب است. متمم اول قانون اساسی طراحی شده برای حفاظت از بیان سیاسی. آن نیاز به مقامات دولتی ثابت کند که خود را منتقدان آگاهانه دروغ گفته یا عمل با بی پروا بی توجهی به حقیقت به نفع خود افترا مناسب. دادگاه عالی حتی اعطا شده از حمایت قانون اساسی به صراحت دروغ برگزاری است که “علاقه راستگو گفتمان تنهایی” است نه “کافی برای حفظ ممنوعیت سخنرانی.” پس SCOTUS ” منجر, کاهش دادگاه را باطل قوانین ایالتی که مجازات آگاهانه اظهارات نادرست ساخته شده توسط مبارزات سیاسی.

به عبارت ساده سیاستمداران و متحدان خود را یک متمم اول قانون اساسی حق به کشش حقیقت زمانی که لکه مخالفان خود را و این حق نیز سپر رسانه که حمل خود را اسمیر است. اگر تهمت کمپین سو پخش ایستگاه های پخش اولویت های ایالات متحده آمریکا را تبلیغ آن را در تمام احتمال از دست دادن. آن را از دست خواهد داد حتی اگر آگهی میفروخت آشکار باطل به جای tendentious تلاوت از حقایق است. اما آن را هنوز هم وادار ایستگاه به صرف مبالغ دفاع از خود در دادگاه.

و در آن نهفته است خطر واقعی در اینجا: نه که ایستگاه را در واقع از دست دادن در دادگاه اما که آنها رشد می کنند تا ترس از اقدام قانونی که آنها خود سانسور. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای ترساندن خبرنگاران از پوشش او با دقت او را تهدید به شکایت چندین سازمان های خبری از جمله سی ان ان و مبارزات انتخاباتی خود ثبت بیهوده و بیمعنی افترا کت و شلوار در برابر نیویورک تایمز. رسانه ها در حال حاضر در حالت آماده باش که تهمت ممکن است در قرعه کشی آنها را به گران قانونی جنگ است. در نور از روز چهارشنبه نامه ایستگاه های تلویزیونی نیز در حال حاضر آگاه باشید که در خطر است. آنها ممکن است حاضر به اجرای تبلیغات که حاوی واقع بحث انتقادات از رئیس جمهور به خاطر ترس از هزینه طرح دعوی در دادگاه. در ضمن همه آنها همچنان به دادن اعتبار به رئیس جمهور پی در پی نهفته است چرا که آنها ارزش خبری دارند. تهمت می توانید با استفاده از قدرت از منبر به شیب زمین بازی را به نفع خود. او می تواند با موفقیت در انحصار بازار ایده در این میان خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را متوقف و دست بردارد نامه بسته در یک توجه داشته باشید از غیر عمدی کمدی اعلام کرد که “ما نمی خواهد بیکار ایستادگی و اجازه می دهد تا شما را به پخش دروغ و فریبنده و گمراه کننده اطلاعات مربوط به رئیس جمهور تهمت بهداشت و درمان مواضع و بدون نتیجه است.” در واقع هیچ کس دروغ مورد تهمت است “بهداشت و درمان مواضع” بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن خود: رئیس جمهور به طور معمول وانمود به پشتیبانی و حمایت موجود شرایط است که دولت او در حال حاضر مبارزه برای سرنگونی. اگر ایستگاه های تلویزیونی نمی تواند پخش ادعاهای دروغین آنها هرگز درجه یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار. برای بهتر یا بدتر مغلوب ساختن پیشی جستن حق دستکاری حقیقت سیاسی خود استفاده. آنچه او می تواند انجام دهید این است که تهوع مخالفان خود را زمانی که آنها سعی کنید به پانچ پشت در نوع خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>