مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی زمین برای یک دیکتاتوری توتالیتر — اما ما می تواند او را متوقف کند

همه ما در حال رفتن به می دانم که کسی که مرده است از coronavirus هنگامی که این است که بیش از. این خبر غم انگیز است که همه بیش از Facebook و توییتر در حال حاضر. دوست من پاتریشیا باسورث بازیگر و شرح حال درگذشت روز جمعه از ویروس. همه دوستان و آشنایان که این ویروس اعضای خانواده که فوت کرده اند, مورد علاقه نوازندگان و یا بازیگران و دوستان از دوستان که بیمار و در حال مرگ. این ویروس را گرفته و آنها را از ما, اما بنابراین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انفعال و دروغ و کودکانه انگشت اشاره و عدم مسئولیت.

حتی مجالس ترحیم گرفته شده از ما. افراد غمگین به تنهایی در آپارتمان ها و اتاق های خواب بسیاری از جدا شده از خانواده و عزیزان و خارج از چهار دیوار مردم در حفظ و گرفتن بیمار و در حال مرگ. وجود دارد, عکس از یخچال تریلر صف پشت نیویورک بیمارستان ها استفاده می شود به عنوان سردخانه برای مرده چون هیچ فضای بیشتری در شهر morgues و خانه های مراسم تشییع جنازه. سفارشات قرار داده شده اند برای 100.000 کیسه های بدن, برای, حذف, مرده, از بیمارستان که در حال تاخت و تاز کردن با بیماران در حال مرگ توسط صدها نفر هر روز. نظامی نیست و حتی به اندازه کافی کیسه های بدن به نگه دارید تا با تقاضا به عنوان فرآورده های ساخته شده برای بیشتر مردم به مرگ از کل آمریکایی کشته شده در عراق و افغانستان و ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است. ارتش می تواند رسیدگی به ده ها و حتی صدها نفر کشته در اوج جنگ در عراق و افغانستان, اما آنها رسیدگی نمی تواند ده ها هزار نفر از اجساد مردگان آمده است.

تبلیغات:

هیچ کس آماده است برای آنچه در حال آمدن است. در حال حاضر وجود دارد داستان در روزنامه ها و تلویزیون سوال کاخ سفید برآورد 100,000 به 240,000 مرده است. از مقامات کاخ سفید که ابداع آن مدل را ارائه نمی مفروضات است که رفت و به آنها هیچ یک از مدل های موجود در یک نقطه پایانی برای زمانی که این ویروس ممکن است آن دوره اجرا و مرگ را متوقف خواهد کرد. من فقط دیدم یک متخصص بهداشت از دانشگاه مینه سوتا در MSNBC که رد کرد کاخ سفید مدل را از دست و گفت: ما به دنبال در بیش از یک میلیون مرگ و میر ناشی از COVID-19 قبل از پایان سال است. بیش از یک میلیون نفر است.

این است که هرج و مرج در یک مقیاس ما هرگز قبل از دیده می شود. بسیاری از هرج و مرج است که مسئولیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نقش خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است. او به طور فعال محروم اندازه و شدت خطر و موفق به ارائه رهبری که آن را شمارش. این رفت و برای ماه می باشد. به تازگی به عنوان یک زن و شوهر از هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن بود crowing در مورد “بازگشایی” اقتصاد در عید پاک. “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این بیماری گفت: تنها در هفته گذشته. “ما هرگز تعطیل کشور برای آنفولانزا. بنابراین شما به خودتان می گویید این چیست همه چیز در مورد؟”

چه این که “همه چیز در مورد” معلوم است که انتخابات مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که تهمت کمپین مشاوران صحنه یک “مداخله” در هفته گذشته, گفتن او “توجه. شما در حال رفتن به از دست دادن انتخابات است.” این واژه ظاهرا آورده مغلوب ساختن پیشی جستن از فوگ انکار و در اوایل این هفته او اجازه داد که کارشناسان خود را در “نیروی کار” خود را برای ارائه تلفات بینی و حتی تهمت خود را در نهایت ادا کلمات “در خانه بماند.”

تبلیغات:

این یک فاجعه است که می تواند اجتناب شده است اما با داشتن اجازه آن را به اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای استفاده از این سونامی از coronavirus بیماری و مرگ و میر را به نفع خود. او شروع به خود را به روز رسانی روزانه از کاخ سفید را فشار دهید و به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم ستایش معاون رئیس جمهور پنس بود او در زمان بیش از دادن اصلی جلسه خود را. این اتحاد چپ دموکرات ها در موقعیت unenviable از داشتن هیچ قابل مقایسه با پلت فرم است که از آن به مبارزات انتخاباتی. به دلیل اشتباه نکنید تهمت کل مبارزات انتخاباتی در حال حاضر متمرکز بر coronavirus. دموکرات ها در حال حاضر به عقب رانده قرارداد خود را از جولای تا آگوست به تعویق افتاد و بسیاری از باقی مانده مقدماتی. در سایه این ویروس و مغلوب ساختن پیشی جستن bigfooting رسانه ها و دموکرات ها باید به طور موثر رها کمپین میدان جنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه در این نقطه هستند برای می خواهید از یک کلمه بهتر شوم. او به نظر می رسد با استفاده از راهکار ولادیمیر پوتین و ویکتور اوربان, آماده کردن زمینه برای یک انتخابات خواهد شد که دو نامزد اما تنها یک نتیجه ممکن است. آنچه که ما در حال دیدن در مغلوب ساختن پیشی جستن شبانه نهفته است و obfuscations و فسخ از دموکرات ها و رسانه ها آغاز Trumpian توتالیتاریسم.

او کنترل ضبط از بحث های سیاسی خود را با استفاده از شبانه ویروس کنفرانس های مطبوعاتی که بیشتر مکرر و طولانی از تظاهرات سیاسی. او به دست آوردن کنترل بر رسانه ها در انتخاب که سوال او را می پذیرد گرفتن سوال از رسانه های دوستانه و بنیادگرایانه لباس مانند ان بی سی ، سی ان ان و پی بی اس. (نیویورک تایمز و واشنگتن پست را متوقف کرده اند اعزام خبرنگاران به جلسات پوشش آنها از خارج اتاق مطبوعات.) او رفته است در برابر قوانین به توافق کاخ سفید با خبرنگاران’ انجمن اجازه می دهد به اتهام “خبرنگار” از OANN شبکه برای حضور در هر جلسه در حالی که نمایندگان از اخبار دیگر سازمان ها را به چرخه در داخل و خارج در یک برنامه تعیین شده توسط قوانین با توجه به اجتماعی فاصله نیاز است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار دادن خود در موقعیت parceling کردن کلید منابع مورد نیاز در طول شیوع ویروس و شواهد وجود دارد او پاداش جمهوری خواه آمریکا با بیشتر لوازم ضروری و اتصال کوتاه دموکراتیک متحده است. مانند ارزان مستبد با یک مدل موی بد است که او تهمت خواسته سرسپردگی و ستایش از رهبران سیاسی در سراسر کشور در بازگشت به صورت عادلانه درمان توسط دولت فدرال.

اما شاید بیشتر قابل توجه تهمت است که با استفاده از تنگی لازم برای کنترل این ویروس به عنوان یک شکل از مشارکت در جرم انفعال. در کلاسیک کتاب “ریشه های توتالیتاریسم,” هانا آرنت با اشاره به ترس از ترور به عنوان ابزار مورد استفاده توسط توتالیتر به کنترل جمعیت.

تبلیغات:

“تنها که در آن توده ها بیهوده هستند و یا می توان در امان ماند و بدون نتایج فاجعه آمیز از کاهش جمعیتی است که حکومت توتالیتر به عنوان برجسته از یک جنبش توتالیتر در همه ممکن است” آرنت نوشت. برای “depopulation” خواندن “مرگ و میر” و با قربانیان این ویروس در ده ها هزار نفر و به طور بالقوه رهبری برای بیش از یک میلیون تهمت است که دست خود را در یکی از اهرمهای کلیدی از حکومت توتالیتر. شما می توانید آن را شبانه بر چهره اش. مردم صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن “عدم همدلی” اما همانطور که بدن شمع من فکر می کنم آنچه ما می بینیم در مغلوب ساختن پیشی جستن است لذت یک دیکتاتور در ساخت. برای هر مرده بدن چرخ به پشت یک کامیون یخچال تهمت می بیند صد وحشت زده رای دهندگان که می توان دستکاری به ستایش از خود بی باک رهبر.

اما ما می توانیم این ضرب و شتم بی ارزش دروغ گفتن تفاله مکیدن ارشد در نوامبر است. وجود دارد بیشتر از ما از وجود آنها و ما می توانید برنده اگر دموکرات ها عصبانی و عصبانی ماندن و رای دادن. Coronavirus تمرکز این انتخابات مثل انتخابات قبل است. ما می توانیم بحث در مورد ایده های انتزاعی مانند نابرابری درآمد و ما می توانیم به مشکلات واقعی مانند گرم شدن کره زمین و نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی اما ده ها هزاران و حتی صدها هزار نفر از اجساد مردگان خواهد تجمع حزب دموکرات و رای این قتل ارشد از دفتر. ما لازم نیست که به بازی با شیکاگو قوانین و “رای قبرستان.” همه ما باید انجام دهید این است به یاد داشته باشید کسانی که قربانی این نفرت مرد جنایتکار دروغ و dereliction وظیفه. سپس ما نیاز به روشن کردن و رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>