مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار کننده است چهار سال بیشتر از نزاع


Trump pointing while on stage at a campaign rally

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در روز شنبه در Tulsa, Oklahoma.

نیکلاس Kamm/گتی ایماژ

شنبه شب در Tulsa, اوکلاهما, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازتولید خود را از انتخاب مجدد مبارزه است. این شانس خود را پس از یورش رمان coronavirus و سه ماه بدون یک کمپین تجمع برای گفتن آمریکایی ها آنچه که او انجام می دهد در یک دوره دوم. انتخابات او معتقد بود در مورد شکست یک آرایه از دشمنان: آنارشیست ها و روزنامه نگاران دموکرات و “میلیون ها و میلیون ها نفر از بیگانگان غیر قانونی.” اما موضوع مشترک بود و دشمنی خود را. تهمت نمی تواند اجرا شود در مدت چهار سال بیشتر از رفاه. بنابراین او را در حال اجرا در چهار سال بیشتر از نزاع.

در این تجمع تهمت شانه ای بالا انداخت خاموش 120,000 آمریکایی کشته شده توسط ویروس شوخی که او ترجیح داده به آزمون مردم کمتر خیلی کمتر عفونت خواهد یافت. او گفت که او تا به حال متزلزل دست با کودکان در این عرصه است. این هیچ معامله بزرگ او اظهار چرا که اگر یک بچه مریض شدم او می خواهم “بازیابی در حدود 15 دقیقه است.” منتقدان “همیشه سرزنش یک رئیس جمهور” تهمت و تمسخر. “دیگر از همه وحشتناک, مرگ,” او به این نتیجه رسیدند: “مردم در حال رفتن به می گویند,” مرد, این مرد است که انجام یک کار خوب است.’ ”

به جای صحبت در مورد موفقیت های او تهمت اختصاص داده شده سخنرانی خود را به skewering مردم او را دوست ندارم. او آنها را به نام “فیلمهای” “باطل” “نفرت” و “شوم.” او تمسخر ناشناس کارمند دولت از برچسب زدن به او را “خنگ son of a bitch.” مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق جمعیت به بو خبرنگاران در عرصه خواستار آنها را “ترین افراد متقلب در هر نقطه بر روی زمین است.” او را محکوم ورزشکاران که زانو برای سرود ملی. او ادعا کرد که آنارشیست شد واقعا دموکرات: “حزب دموکرات تمام دموکرات. همه چیز من به شما بگویم این است که دموکرات است.” او توهین Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (“او سرنخ ندارد”) و تهدید d. C. شهردار موریل Bowser خود. “آنها پاره پاره کردن یک مجسمه … با ما چپ رادیکال شهردار تماشای تلویزیون” مغلوب ساختن پیشی جستن fumed. “است که رفتن به بسیار گران قیمت برای سی آنها همیشه به دنبال پول” از دولت فدرال گفت: ominously. “بنابراین آن را نمی شود خوب برای شهردار Bowser خود.”

رئیس جمهور نیست فقط هدف این حملات قومی در خارجی. او همچنین به چالش کشیده وفاداری از یک تابعیت آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی تهمت و القائات در چندین گروه قومی. او به نام کروناویروس “کونگ آنفولانزا.” او برافراشته در برابر مهاجران مستند نشده و قول داد به لغو DACA. او بازمی گردد آمریکایی های سیاه و سفید در برابر آمریکای لاتین, آمریکایی این ادعا که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود “گود ما طبقه متوسط از جمله سیاه و سفید ما طبقه متوسط با باز کردن مرزها.” او در مقایسه با قتل در بالتیمور و دیترویت به گواتمالا و ال سالوادور. او این باورند که برخی از افرادی که تا به حال باعث مشکل در مینیاپولیس در طول جورج فلوید تظاهرات “نیست حتی از ملت ما است.” او در توصیف فرضی صفحه اصلی مهاجم این است: “این یکی صبح و بسیار دشوار—من استفاده از این کلمه در مناسبت hombre—بسیار دشوار hombre است به شکستن پنجره از یک زن جوان که شوهر دور است.”

رئیس جمهور نیست فقط هدف این حملات قومی در خارجی. او همچنین به چالش کشیده وفاداری از یک تابعیت آمریکایی است. “Rep. Ilhan عمر در حال رفتن به بسیار درگیر در یک بایدن دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت. “او می خواهم به دولت کشور ما درست مثل کشور از جایی که او آمد سومالی.” جمعیت هو و مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: “در حال حاضر او به ما می گوید چگونه به اجرا در ما کشور است.” رای به بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک رای برای عمر “تصمیم گیری سرنوشت خود و کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن فراتر رفت و نفرت جذاب به صراحت به خشونت است. او اخراج مهاجران با سوابق کیفری به عنوان “حیوانات” و ستایش مهاجرت و گمرک عوامل که “شروع حرکت” در آنها. او تمدید این استدلال به آمریکایی درگیر در Floyd تظاهرات. روزنامه نگاران “تماس آنها معترضان” او sneered اما آنها واقعا “اراذل و اوباش است.” او را تشویق پیروان خود را به امور را در دست خود. “هنگامی که شما ببینید کسانی که دیوانه در سراسر خیابان را لعنت خوبی به [آتش]اسلحه” او اعلام کرد. “لعنتی خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به لذت بردن از ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی های داخلی. “من پیشنهاد کردن او گفت:” از معترضان که تا به حال ادعا کرد که شش بلوک بخش از سیاتل. وی از فرماندار جی Inslee برای حمله به معترضان: “رژیم صهیونیستی. Inslee باید عمل خود را با هم. دریافت در آن وجود دارد! من به شما کمک کند.” به عنوان او صحبت کرد مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی می تواند هیجان خود را شامل. “من در انتظار یک تماس. من دوست دارم به آن را انجام دهد,” او گفت:. “در آن شما را در کمتر از یک ساعت و آن خواهید بود با بیش از.” اما شاید او پیشنهاد کرد این امر می تواند بهتر به مردم اجازه سیاتل رنج می برند, به منظور به آنها درس بگیریم. “این احتمالا بهتر برای ما فقط به تماشای آن فاجعه” او گفت: از این بن بست. او ادعا کرد که در پرواز به تولسا یک جمهوری خواه کنگره به او گفته بود “اجازه دهید آن را بجوش و خروش آمدن برای در حالی که کمی. مردم اجازه دیدن آنچه که چپ رادیکال دموکرات ها را به کشور ما است.”

این چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد در یک دوره دوم. وجود خواهد داشت بیشتر و دروغ و نفرت عوامفریبی و براندازی قانون اساسی دولت است. و شاید با خود را تشویق و یا در دست خود خواهد بود وجود دارد خشونت بیشتر ، او حتی پنهان کردن خود را به قصد سرعت بخشیدن به نابودی امریکا است. او را در حال اجرا بر روی آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>