مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است در عدالت کیفری اصلاحات اما فقط ستایش چین اعدام فروشندگان مواد مخدر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزه در عدالت کیفری اصلاحات در تلاش است که کاهش جملات برای خشونت پرهیزی مجرم در حالی که نشان می دهد او می خواهم American justice سیستم به کار بیشتر شبیه به آنهایی که در کشورهای استبدادی که در آن فروشندگان مواد مخدر در حال اجرا پس از “عادلانه اما سریع” محاکمه.

اگر این دو چیز صدا سخت به میدان با یکدیگر چرا که آنها هستند. اما در مقابل به عنوان یک به خصوص استارک تصویر از incoherency در هسته Trumpism.

تنها چند روز پس از Super Bowl ad و ایالت متحده آمریکا برجسته خود را برای حمایت از قانون است که باعث می شود متوسط تلاش برای کاهش احکام زندان در سطح فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: بهترین راه برای کاهش بیشتر مقدار فنتانيل در ایالات متحده است که به دنبال چین منجر شود.

“متحده بسیار قدرتمند مجازات اعدام در فروشندگان مواد مخدر ندارد و مواد مخدر مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد خانه با فرمانداران. “من نمی دانم که کشور ما آماده است که برای, اما اگر شما نگاه در سراسر جهان کشورهای قدرتمند با مجازات اعدام — اعدام — با منصفانه اما سریع محاکمه آنها بسیار کمی اگر هر گونه مشکل مواد مخدر. که شامل چین است.”

(تهمت ساخته شده و تعدادی از دیگر ابرو-بالا بردن نظرات در طول این رویداد از جمله گفت: از کروناویروس که “بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما” و ادعا اتحادیه اروپا “بود واقعا شکل گرفته به طوری که آنها می تواند درمان ما بد.)

لازم به ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد چین و دیگر کشورهای استبدادی داشتن “بسیار کمی اگر هر گونه مشکل مواد مخدر” نادرست است. سوابق از دولت چین نشان می دهد که وجود دارد بیش از 2.5 میلیون نفر رسما ثبت نام کنندگان مواد مخدر در کشور است که در مجموع افزایش یافته است به طور قابل توجهی در سال های اخیر است. (اعداد حقیقی هستند به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آنجا که همه مواد مخدر کاربران ثبت نام کرده اند با دولت است.)

داروهای رایج در چین به رغم سخت مجازات تهمت اشاره به. گاردین گزارش داد در اواخر سال 2017 که چین “اجرا بیشتر مردم هر سال از بقیه جهان در ترکیب هر چند رقم دقیق منتشر نشده است و به عنوان یک راز دولتی.” و دولت چین اجرا مردم به صورت مسالمت آمیز جنایات از جمله به عنوان برگ برنده ذکر شده خرید و فروش مواد مخدر — و در برخی از موارد انجام اعدام در ملاء عام. (شدیدی اقدامات انجام شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte در فیلیپین مشابه موفق به تمبر از استفاده از مواد مخدر وجود دارد.)

اما برای کسانی که به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن Super Bowl ad دیدن او را ستایش کشورهایی که قابل ملاحظه ای سخت با مواد مخدر مجرم ممکن است به نظر می رسد کردن کلید. که به دلیل تبلیغ Super Bowl برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 2018 تصمیم به عفو آلیس ماری جانسون که در زمان خدمت یک جمله زندگی در زندان پس از او به اتهام توطئه برای داشتن کوکائین و اقدام به در اختیار داشتن کوکائین است. سریع به جلو و هشت روز و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشان می دهد افرادی مانند جانسون باید اعدام شود.

اما جمعه بود اولین بار تهمت به اقدام دولت چین برای آن دشوار رویکرد به مواد مخدر. صحبت به شهرداران در کاخ سفید در اواخر ماه گذشته رئیس جمهور صدا همان توجه داشته باشید:

و آنها قرار داده ایم بسیار قوی مجازات و جریمه ها واقعا قوی است. شما می خواهید به بحث در مورد مجازات ؟ آن سخت است. (خنده.) و خود را به دادگاه بروید کمی سریعتر از ماست. (خنده.) مانند — مثل یک روز است. یک روز است. آنها تماس بگیرید “سریع محاکمه.” آنها سریع است. (خنده.) آنها خیلی سریع, شما نمی دانید که چه اتفاقی افتاده است. (خنده.) ما را از 15 سال; آنها طول می کشد یک روز. اما او بود — او فوق العاده است. و ما شاهد یک فوق العاده — تفاوت فوق العاده ای در فنتانيل.

قابل توجه در هر دو مورد تهمت به تصویر کشیده سرکوب حقوق فردی و با توجه روند که بخشی از سیستم چینی به عنوان اگر نه بهبود بیش از سیستم آمریکایی و پس از آن حداقل به طور قابل توجهی بدتر از آنچه ما را در اینجا. و تهمت نیز تبریک گفت فیلیپین’ Duterte برای انجام یک “باور نکردنی در مبارزه با مواد مخدر” حتی اگر خود را با خشونت سرکوب کرد باعث شد تا هزاران نفر از مرگ و میر.

فراتر از جزئیات آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند در مورد چگونه فروشندگان مواد مخدر باید در برخورد با آن را عجیب و غریب برای دیدن رئیس جمهور ایالات متحده ستایش نظام عدالت کیفری از یک کشور که در آن یک میلیون نفر محبوس در اردوگاه های اقامت اجباری.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به آن را از من. خود وزارت امور خارجه وب سایت اشاره می کند که “[t]او چینی سیستم حقوقی می تواند مات و تفسیر و اجرای قوانین محلی دلخواه. قوه قضائیه نمی لذت بردن از استقلال از نفوذ سیاسی.”

و با توجه به مواد مخدر به ویژه در دولت اشاره می کند که “[p]olice به طور منظم انجام سرزده تست مواد مخدر در افراد مشکوک به استفاده از مواد مخدر و شناخته شده برای ورود به یک نوار و یا کلوپ شبانه و موضوع تمام مراجعان به فوری تست مواد مخدر.”

قوه قضائیه سیاسی انتخابی اجرای قوانین و اجرای مردم به صورت مسالمت آمیز جنایات صدا ممکن است بد به آمریکایی ها که عمدتا عادت به چنین چیزهایی. مغلوب ساختن پیشی جستن اما نه سعی به پنهان کردن خود را میل برای حاکمان اقتدارگرا و یا برای مجازات اعدام — نه فقط برای جرایم مواد مخدر و اما برای آنهایی که دیگر به عنوان به خوبی.

این نامطلوب چیزی که در این مثال این است که به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای برنده شدن پشتیبانی از بیش از 6 درصد از رای دهندگان در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور همزمان فشار متناقض مفاهیم — که نرمشی بدون خشونت مجرم خوب است و که بدون خشونت مجرم باید در برخی موارد قرار داده بود به مرگ. در این راه تهمت نظرات در مورد عدالت کیفری اکو پویا است که همچنین آشکار خود را با توجه به برنامههای استحقاقی که تهمت پیشنهاد به قطع در حالی که در همان زمان مردم او هرگز آنها را کاهش دهد.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>