مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال مسلح تاکتیکی نیروهای امنیتی کشور بازداشت مهاجران در پناهگاه شهرستانها

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که بنا به گزارش ارسال مسلح و بسیار آموزش دیده و اجرای قانون واحد به پناهگاه شهرستانها در سراسر کشور برای حمایت از ما مهاجرت و گمرک در انجام مهاجرت کنند.

به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز 100 US گمرک و حفاظت از مرزها از جمله کسانی که از SWAT-مانند گشت مرزی تاکتیکی واحد مستقر خواهد شد و از فوریه تا مه در سراسر نه پناهگاه شهرستانها: شیکاگو, نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و آتلانتا, هوستون, بوستون, New Orleans, و Newark, NJ.

گشت مرزی واحد تاکتیکی عوامل دریافت آموزش های ویژه برای بالا خطر اجرای قانون و فعالیت های از جمله تک تیرانداز گواهینامه و دیگر سلاح های پیشرفته آموزش. اولیه خود را شارژ شده است ردیابی کردن قاچاقچیان مواد مخدر در مرز آمریکا و مکزیک که در آن خشونت اغلب می تواند شکستن اما در حال حاضر آنها نیز خواهد بود مسئول برای انجام روال مهاجرت غیرقانونی در برخی از امریکا بزرگترین شهرستانها با توجه به بار.

این فقط آخرین نمونه ای که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال هدف قرار دادن پناهگاه شهرستانها — که اجازه اجرای قانون محلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یخ و یا در دست مهاجران در زندان خود را — برای امتناع از همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال. مهاجران طرفداران می گویند که استقرار است نه تنها اتلاف فدرال اجرای قانون منابع آن را نیز ممکن است به خطر اندازد جوامع مهاجر.

“این است که شفاف اقدامات تلافی جویانه علیه دولت های محلی برای امتناع از انجام این دولت مناقصه” Naureen شاه ارشد سیاست و وکالت وکیل در مهاجران حقوق برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای گفت:. “آن قرار داده خواهد شد زندگی در معرض خطر بیشتر militarizing خیابان های ما.”

وزارت امنیت داخلی سخنگوی هدر سویفت در بیانیه ای گفت جمعه که بیشتر CBP عوامل (که او با تاکید بر آمده از انواع پس زمینه ها و نه فقط تاکتیکی واحد) کمک خواهد کرد نامعقول یخ افسران مقابله با افزایش تعداد مهاجران که می تواند بازداشت در نقض قوانین مهاجرتی اما هنوز به بازداشت شده است.

“یخ آیا منابع کافی به طور موثر مدیریت پایدار و افزایش غیر بازداشت مواردی که تشدید این افزایش از پناهگاه های قضایی,” او گفت:. “این افسران را نیز آموزش داده شده است در روال مهاجرت اجرای اقدامات است که آنچه از آنها خواسته شده است به انجام.”

روز جمعه تصمیم گیری است که فقط در یک خط طولانی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرکوب پناهگاه شهرستانها. دولت تلاش کرده است برای خودداری از اجرای قانون فدرال کمک های مالی از پناهگاه متحده و تخلیه کالیفرنیا پناهگاه قوانین (اما عمدتا شکست خورده). و آن را به تازگی مسدود نیویورکی از ثبت نام در جهانی ورود و دیگر برنامه هایی که ارائه پردازش سریع تر برای پیش شماری از مسافران در پاسخ به دولت جدید محراب ،

در خود دولت از آدرس اتحادیه در اوایل این ماه ناروا مشخص پناهگاه شهرستانها به عنوان یک خطر برای امنیت عمومی و گسترده رنگ مهاجران به عنوان جنایتکاران برجسته مورد یک مهاجر دستگیر شده به اتهام قتل و آزار جنسی یک 92-سال-در شهر نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و این بارها و بارها در طول زمان خود را در اتاق کار تبدیل را به خشم بین المللی گروه های جنایتکار مانند MS-13 و استناد به داستان “فرشته مامان” پدر و مادر از کشته شدگان توسط اعضای باند.

اما در واقع تحقیقات نشان می دهد که خصوصیات ندارد آب: پناهگاه سیاست به نظر نمی رسد به یک شهر خطرناک تر است. در حالی که وجود ندارد یک پژوهش در پناهگاه سیاست’ تاثیر بر نرخ جرم و جنایت مطالعات نشان داده اند که آنها هم کمی کاهش نرخ جرم و جنایت و یا اثر داشته باشد.

یک مطالعه منتشر شده در مجله امور شهری بررسی در سال 2017 یافت که در شهرستانها با ویژگی های مشابه اما برای خود پناهگاه سیاست تا به حال “هیچ آماری قابل تشخیص تفاوت” خود را در نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز و تجاوز به عنف و یا اموال و جنایت. با استفاده از داده های ملی قانون مهاجرت در مرکز و FBI محققان در مقایسه با نرخ جرم و جنایت قبل و بعد از شهرستانها گذشت پناهگاه قوانین و پیدا کردن که آنها تا به حال هیچ تاثیری در جرم و جنایت.

مطالعه دیگری که توسط مرکز آمریکایی پیشرفت به سمت چپ متمایل اتاق فکر بررسی تقریبا 2,500 استان ها که اصلا قبول درخواست از ایالات متحده مهاجرت و گمرک به بازداشت مهاجران غیر مجاز. این مطالعه نشان داد که شهرستانهای با پناهگاه سیاست تمایل به کاهش نرخ جرم و جنایت از کسانی که نمی کنند: حدود 35.5 جنایات کمتر در هر 10000 نفر به طور متوسط. این شهرستان با کمترین جمعیت به نمایش گذاشته و حتی بزرگتر تفاوت در نرخ جرم و جنایت.

بسیاری از روسای پلیس می گویند خوب وجود دارد دلیل آن نتایج: پناهگاه سیاست های تسهیل بهتر گزارش جرم و همکاری با اجرای قانون در تحقیقات جنایی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی