مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز در پناهگاه


A crane lowers a heavy white barrier into place on a street facing the White House.

کاخ سفید روز چهارشنبه مشاهده مسدود شده توسط یک جرثقیل.

برنده McNamee/گتی ایماژ

در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی … فعال همه گیر … بالاترین نرخ بیکاری در 80 سال … اجازه دهید به بررسی آنچه که رئیس جمهور این کشور در حال انجام است در مورد این مسائل!

نیازی به گفتن نیست, او فقط به tweeting. (وجود دارد 12 ارسال شده پیام بين 10:15 p. m. دوشنبه شب و 2:30 p. m. روز شنبه, از جمله یکی در 11:38 بعد از ظهر و یکی در 8:49 صبح ظهور و سخت کار کردن!) اما آنچه که او به tweeting در مورد آنچه تحمل خود را انجام دهد توییتهایی باید در پتانسیل اجرایی عمل ؟ بیایید نگاهی به چهار از پنج شنبه صبح که پوشش موضوعات رئيس جمهور است نگران در حال حاضر برای پیدا کردن.

1. شکایت که فدرال رزرو بیش از حد بدبینانه در مورد اقتصاد

فدرال رزرو پیش بینی شده در روز چهارشنبه که اقتصاد آمریکا را به مبارزه برای برخی از زمان است که به نظر می رسد مانند یک نمایشگاه حدس می زنم با توجه به ذکر “بدترین نرخ بیکاری از مردم با پوشیدن بشکه به جای لباس سیاه و سفید تصاویر” عامل. اما بانک مرکزی در حال حاضر کاهش نرخ بهره به صفر و درگیر در مقیاس بزرگ خرید و, اعطای وام, که بدان معنی است که وجود دارد کمی بیشتر در آن می توانید انجام دهید برای تحریک اقتصاد. کنگره و قوه مجریه در مقابل می تواند کار بر روی یک محرک لایحه اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را متوقف کرده است و به دنبال آن امکان به دلیل ایدئولوژیک و سیاسی نگرانی در مورد هزینه های. در اصل پس از آن تهمت را صدای جیر جیر است که فقط یک شکایت است که فدرال رزرو (که مستقل طراحی) است همکاری خود را با انتخاب مجدد, پیام در مورد قریب الوقوع بازیابی. آن است نسبت به هر گونه ممکن است سازنده عمل است.

2. شکایت که مؤتلفه مجسمه در حال حذف شدن توسط شهرداری ها و پاره کردن توسط معترضان

این پیام نشان می دهد که طرفداران مجسمه حذف می خواهم برای جلوگیری از آمریکایی ها از یادگیری در مورد و احساس شرمنده در مورد این کنفدراسیون است که واقعی مخالف مبارزات انتخاباتی خود را در هر دو قصد و اثر است. همچنین صرف نظر از نظرات در مورد محاسن گرفتن مجسمه های پایین این است که دولت های محلی و نه دولت فدرال را بر عهده دارند. دوباره این توییت هیچ کشف nexus به یک ماده از قوه مجریه فعالیت است. اجرایی سخن آن است که فریاد در یک تلویزیون است. (به روز رسانی: در حالی که این پست نوشته شده تهمت ارسال یک صدای جیر جیر با اعتراض به پیشنهاد تغییر نام پایگاه های نظامی ایالات متحده که در حال حاضر به نام بعد از مؤتلفه ژنرال که حداقل خرس در فدرال موضوع است.)

3. این یکی سخت است به طور خلاصه. Antifa در سیاتل ؟

مثل همیشه آن حیرت انگیز است برای دیدن پیام این مات و نحوی کوتاه و تصور ميانه آمریکا رای دهندگان در تلاش برای کشف کردن آنچه در آن به معنی. اما در اینجا یک توضیح به عنوان دور به عنوان یکی ممکن است: معترضان در سیاتل تاسیس یک به اصطلاح خودمختار منطقه در یکی از محله های شهر بعد از پلیس تصمیم به تخلیه یک حوزه وجود دارد در تلاش برای خنثی کردن تنش است. اعضای جامعه می گویند که آنها در حال بدست گرفتن آن را بر خود برای حفظ نظم و امنیت و در حالی که این قطعا یک روش غیر معمول آرایش مسئولان شهرستان در این نقطه انتخاب اجازه می دهد تا آزمایش برای ادامه به جای پلیس در حال حرکت به عقب در با خشونت. فاکس نیوز به این موضوع گسترده و جنجال آفرینی پوشش در آن جمعه شب نخست-زمان را نشان می دهد که احتمال دارد چرا تهمت تبدیل شده است و هماهنگ با آن در این و دیگر توییتهایی او hectored واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan به حرکت معترضان بلافاصله که دوباره است نه یک استراتژی است که رئیس جمهور ایالات متحده به طور معمول باید یک نقش در سفارش. بایدن نام پرتاب در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان را که در انتخابات ریاست جمهوری است کنترل شده توسط رادیکال و آنارشیست ها.

4. مباهات در مورد چگونه از آن آسان بود به زانو در آوردن تظاهرات در منطقه کلمبیا

ما قصد داریم به طور فزاینده ای خاموش ریل در اینجا از نظر انسجام. به نوشته صدای جیر جیر می تواند نشان می دهد که گارد ملی و پلیس “S. S.” (احتمالا the Secret Service نه نازی Schutzstaffel—اما شما هرگز نمی دانید!) باید به طور کامل پاک معترضان از پارک لافایت منطقه در نزدیکی کاخ سفید است. از آنجایی که آنها را در واقع انجام می شود که—ادامه اعتراضات در نزدیکی پارک—یکی ممکن است پس حدس می زنم تهمت است با اشاره به فورا بدنام ژوئن 1 گاز اشکآور حمله که پاک این منطقه در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در ثانیه, خیابان NW. اما مراقب بازسازی در واشنگتن پست نشان می دهد که خشونت در این حادثه مرتکب شد توسط در درجه اول توسط فدرال پارک پلیس در حالی که این بار گزارش شده حداقل یک نگهبان در این منطقه تا به حال هیچ اخطار شد که آن را به محل. در مجموع به نظر می رسد که رئیس جمهور تا به حال قصد متلک معترضان برای اینکه ضعیف (!) و مباهات در مورد کنترل خود را از این کشور نظامی اما عدم وجود هر گونه شواهد است که به وضوح نشان می دهد چنین فرمان او fudged برخی از با هم.

در جای دیگر در روز پنج شنبه و در واقع ستاد مشترک رئیس علامت Milley عذرخواهی کرد برای ایجاد درک از مداخله نظامی در امور داخلی ظاهر می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در سنت جان—که اگر ما اجازه خواهد داد که استقرار یک عبارت است که در غیر این صورت بیش از حد در این زمان واقعا فوق العاده ملامت قرار داده شده که Milley گزارش به تهمت و گزارش های خبری گفته اند که حضور نظامی در نزدیکی منطقه کلمبیا در هفته های اخیر ناشی از فرمانده کل قوا را بیان آرزوها.

ABC در ضمن گزارش می دهد که “چند” مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران “تصمیم گرفتند برای خاموش کردن اطلاعیه برای ‘realDonaldTrump,’ رئیس جمهور حساب توییتر شخصی” در این زمینه که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر فعالیت است مربوط به کار خود را. این است که بطور غیر عادی و مرموز, موجه: رئیس جمهور طغیان در حالی که تقریبا همیشه ناراحت کننده و عوامفریبانه را در گذشته معمولا تا به حال برخی از تحمل یک قابل تشخیص و قابل قبول سیاسی هدف است. در حال حاضر آنها در مورد به تصویر کشیدن غیرقابل توجیهی از رقم جو بایدن به عنوان یک آنارشیست, جشن سرکوب بنابراین نفرت انگیز آن خجالت دولت خود را بالا کلی و اصرار دارد که خود آشکارا افتضاح اقتصاد است که در واقع کاملا آماده در کوتاه مدت به ایجاد توده رفاه.

وجود استعاره در فیلم و تلویزیون است که در آن بد بخت شخصیت های که نمی خواهید به اذعان واقعیت ناامید کننده که به آنها شده است پروری رانش به یک رویای جهانی که در آن آنها در حال معشوق و خود فعلیت. آن را همیشه به نظر می رسد دور از ذهن!

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را از سیاست پوشش گوش دادن به سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی