مغلوب ساختن پیشی جستن ستاره از Coronavirus نشان می دهد و او را با محبت هر دقیقه از آن


Donald Trump stands behind a podium and gestures with his hands

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نشست خبری اتاق در روز جمعه.

برنده McNamee/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

وجود دارد هیچ چیز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد بیش از یک رالی. از آن جایی که او را برای شنیدن انبوهی از مردم فریاد نام او در وجد جایی که او می شود به تماس برای سقوط دشمنان خود را و که در آن او می شود به صحبت بی وقفه برای ساعت در یک زمان در مورد هر عبور فکر او را انتخاب می کند. او را دوست دارد او تظاهرات آنقدر او را انجام 96 از آنها پس از انتخاب شدن رئیس جمهور. این تجمع است که شاید تنها جایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعا خوشحالم. و یا حداقل آن بود.

در اواسط ماه مارس با کروناویروس, پخش كردن, همیشه بیشتر به سرعت در حال تهمت اکراه اعلام کرد که او می تواند خود را لغو تجمعات انتخاباتی برای آینده قابل پیش بینی محروم کردن خود از نزدیک ترین چیزی که رئیس جمهور ما به یک پناهگاه. به مسائل بدتر تهمت را تنها منبع خود تسکین دهنده بود که پاره پاره از او چیزی که او متنفر بیش از هر چیز: کار خود را. کشور بود که ویران شده توسط یک بیماری همه گیر است که او مسئول حاوی و عدم انجام این کار می تواند فاجعه بار به خود شانس انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوم غریزه—اولین غریزه داشتن شده است به تظاهر وقوع اتفاق نمی افتد و به مردم بگویید که این ویروس را—برای پیدا کردن شخص دیگری به مسئولیت. و اگر فقط به چیزهایی بودند شروع به دریافت بیش از حد بد برای چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب مایک پنس به رهبری کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

نه تنها که خود را معاون رئیس جمهور با خوشحالی اطاعت از دستورات ولی هر سرزنش دولت پاسخ تلاش به راحتی می تواند offloaded: در پنس و به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان NBC گزارش “مغلوب ساختن پیشی جستن فکر بودن چهره عمومی روزانه کاخ سفید جلسات در همه گیر خواهد آمد با یورش انتقاد مردم آشنا با این موضوع گفت.”

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم چقدر توجه معاون رئیس جمهور دریافت شد و او تصمیم گرفت برای شروع به طور منظم پیشرو تلویزیونی به روز رسانی روزانه خود را. از مارس 9 تهمت برگزار شد 27 coronavirus نیروی کار جلسات.

و حداقل با توجه به هر متریک مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از آن را پرداخت کردن. هر روز او می شود برای پر کردن اعتبار در سراسر شبکه های مختلف پیدا کردن دلایل جدید به استوک سیتی خشم در رسانه ملی در میان پایه و دریافت برخی از بهترین پوشش های ریاست جمهوری خود را. وجود دارد هیچ چیز سر صحبت کردن را دوست دارد بیش از یک رئیس جمهور به دنبال استرن رو در یک بحران و تهمت بوده است و بیش از خوشحال به کمکی بکند.

Trump looking stern

مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus جلسه توجیهی در روز دوشنبه.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در مقاله ای با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه خندید و چگونه او می تواند بازی را فشار دهید با ‘تن جدید,’ ” the Daily Beast گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن غم انگیز محوری بسیار طراحی شده توسط:

و بیش از سه سال گذشته رییس جمهور در این دوره اظهار داشت:—گاهی اوقات با خود آگاه خندیدن یا پوزخند—در مورد چگونه “آسان” را به ماشه ستایش از یک به طور معمول خصمانه مطبوعات به سادگی با بازیگری “خوب” در خصوص وزین لحظه.

“این خیلی آسان می تواند به شما آن را باور کنید ؟” رئيس جمهور گفت: در شام در کاخ سفید در اوایل سال 2017 به گفته یک منبع که در اتاق در زمان. “تمام من مجبور به انجام یک کمی خوب … و انجام کاری زیبا [و در حال حاضر آنها] گفت: همه این چیزهای فوق العاده در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آن را قطعا شده است پرداخت. در یکی از سی ان ان بخش از اواسط ماه مارس دانا باش تا به حال چیزی جز ستایش برای رئیس جمهور.

از این کلیپ:

اگر شما نگاه کنید در تصویر بزرگ این قابل توجه بود از رئیس جمهور ایالات متحده است. این یک حزبی—این نکته مهم توجه داشته باشید و به تحسین از نظر و از نظر انسان. او که در این نوع از رهبر است که مردم باید حداقل در تن امروز و دیروز در تن است که مردم نیاز دارند و می خواهند و آرزو داشت در زمان بحران و عدم قطعیت است.

فقط یک هفته قبل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری متوقف شده بود برگزاری خود را coronavirus جلسات به این دلیل که کاخ سفید را وظیفه نیروی نگه داشته elbowing به نگه داشتن خود را در آخرین لحظه دستی. این رهبری شکست خورده گوشت فروشنده و مردی که اجازه ایندیانا HIV بحران شکوفا شد طور طبیعی با توجه به اولویت.

در حالی که تهمت اجازه می دهد تا متخصصان پزشکی و دیگر بازیکنان برجسته برای شرکت در یک چرخش اساس هر کس می داند که مغلوب ساختن پیشی جستن است. او منجر جلسات او در زمینه سوالات (حتی رفتن تا آنجا که برای جلوگیری از Anthony Fauci از ارائه پاسخ که ممکن است او را شرمسار و او ستایش او اشتیاق. در حالی که او ممکن است خوشحال به دریافت مثبت و یا حتی احترام مخلوط بررسی از همان خبرنگاران او علنا excoriates او همچنین موفق به روشن کردن حوادث خود را به عبادت روزانه ،

در حال حاضر هر کس می داند که بهترین راه و شاید تنها راه برای به دست آوردن تهمت همکاری است که بیش از اندازه او در ستایش. صداقت از این تعریف باعث می شود هیچ تفاوتی; همه که مهم است این است که این effusive. سه سال در چند مقامات دولتی که باقی می ماند خوشحال هستند ملزم به—و با جان میلیون ها نفر حلق آویز در تعادل حتی می تواند مستقل کارشناسان بهداشت عمومی انجام خواهد داد هر چه طول می کشد به نگه داشتن جمهور از انحراف تلاش های خود را در پشت سر هم بستم.

نتیجه یک آیین روزانه که در آن کاملا به معنای واقعی کلمه اولویت اول از همه همه گیر پاسخ این است که این افزایش از رئیس جمهور نفس است. در پدیده هنگامی آشکار شد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات از ماه گذشته به صورت متناسب از sycophancy هر کسی که آرزوهای خود را به صحبت می کنند به نظر می رسد نیاز به انجام, من پیدا کردم خودم با نزدیک به یک ساعت از خالص دسته جمعی. به فراغت شما حداقل برخی از secondhand خجالت من کمرنگ آن را به بیش از سه دقیقه:

گاهی اوقات واقعا اطلاعات حیاتی خواهد بود ساندویچ بین خواستار به رسمیت شناختن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی درست پادشاه. اغلب هر روز دوز معنی دار اطلاعات جدید و یا سیاست شده اند می تواند پرتاب کردن در آزادی مطبوعات. هیچ کدام از آن تاثیر می گذارد ظهر یا قدم زدن نشان می دهد هر چند به دلیل بیش از هر چیز این جلسات وجود داشته باشد به سادگی به پر کردن آن کاورنو خالی در مغلوب ساختن پیشی جستن روح که در آن تظاهرات استفاده می شود برای رفتن.

او اغلب صحبت می کند برای بیش از یک ساعت, درهم و برهم راه خود را از طریق یک جریان آگاهی در این نوع استند آپ کمدی وزن خود را rallygoers می دانید و عشق است. او را به پرسش از جیم آکوستا به او یک فرصت برای برخی از نمایشی رسانه-هجوم در حال حاضر و برخی از توییتر مواد برای بعد. او گوش دادن به مقامات سجده مشخصه جوابی نیامد و در تب و تاب بودن خود را با آب و تاب ستایش است.

این همه سرگرم کننده ، تا آنجا که خود را رسانه ها هجوم عملکرد او نیز واقعا بیزار بودن سوال—به خصوص زمانی که سوالات در مورد ناخوشایند بتن حقایق مانند کشور را به ناتوانی در آزمون برای این بیماری به او وعده داده شده این امر یا مزمن عدم تحویل ماسک, پنکه و دیگر انتقادی دنده. او اغلب اوقات تلخی یا دو گهگاه طوفان اگر همه چیز واقعا بد است. برای اکثر, اگر چه, این است که بهترین بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در ضمن پنس واقعی از نیروی کار است که کمی بیش از یک چاره اندیشی موقت است. در یک انتخاب تصادفی دوره هفت قسمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف خود را انتخاب coronavirus رهبر در زمان صحبت:

Graph showing that Trump has considerably more speaking time than Mike Pence

تخته سنگ

من تصمیم به شامل زمان تهمت صرف تکیه به قطع شخص دیگری تریبون زمان به دلیل آن احساس بی رحمانه است.

مایک پنس برای خود به خوبی می داند که این چه است. بیش از این دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مایک پنس شده است بیش از خوشحال به انجام خود را رئیس مناقصه اغلب تحقیر آمیز خود را در روند. و او می داند که اگر او می خواهد به نگه داشتن نقطه خود را در رئیس جمهور زینت های خوب او را به انجام سرسپردگی به یک شخص درجه.

اگر شما تماشای جلسات پشت به پشت یکی از چیزهایی که بیشتر خارج از غرفه است که پنس را ثابت اعتباری از مغلوب ساختن پیشی جستن. او حاضر به حتی تا آنجا که شروع به صمیمی که او خود را تا به حال ممکن است برخی می گویند در هر چیزی که اتفاق می افتد مربوط به نیروی کار او منجر می شود. در طول هفته من بررسی پنس گفت: برخی از تغییرات “را به عنوان رئیس جمهور گفت” و یا “به عنوان رئیس جمهور را دوست دارد به می گویند” یا “در رئیس جمهور جهت” کمتر از 38 بار در کمتر از یک ساعت صحبت کردن زمان.

در واقع مایک پنس کوتاه لحظات در انظار به نظر می رسد تقریبا به طور انحصاری به منظور یادآوری هر کس که او کمی بیش از یک است. او در مورد نیروی کار در حال حاضر و پس از آن, اما همه چیز در نهایت همیشه می آید و به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول همان مدت هفت روز پنس منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به کروناویروس در حال حاضر ravaging کشور در یک نسبت تقریبا 5 به 3.

A bar graph showing Pence's coronavirus mentions vs Trump mentions

تخته سنگ

هنوز هم با وجود این نمایش که تا حد زیادی و در مورد تهمت مردم از جان گذشته برای اطلاعات ادامه خواهد داد و به لحن. این بزرگترین, ترین اسیر مخاطبان تهمت تا به حال بود. او ممکن است فاقد بازخورد فوری حلقه از یک رالی اما او در بر داشت یک بیش از جایگزینی مناسب روزانه در رژه مقامات دولتی توصیف روش های مختلف که در آن آنها می خواهم برای او مرگ. روزانه پايه بلند كن بادي تا حد زیادی متوقف شد و حتی از راه دور مفید است اما مانند تظاهرات در حال حاضر که او آن را, آن را سخت به همین دلیل او همیشه می خواهم به آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>