مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا به Anthony Fauci چه حق را به گور — اما آن کار نمی کند

این بدون اغراق بگویم که خواهان خریداری شده خود در سال های دور با نادیده گرفتن و انکار آب و هوا علم با تماس با معاون رئیس جمهور سابق ال گور معنی نام. ابتدا در ’80s, گور با خود صادقانه درس خوان شخصیت تا به حال تبدیل شدن به چهره از رشد جنبش به منظور بالا بردن زنگ مورد به سرعت در حال گرم شدن سیاره و وحشت بشریت خواهد بود اگر بیشتر نبود انجام شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. برای بی اعتبار ساختن کل ایده تغییر آب و هوا تئوری درست متمرکز شده و نه در علم اما در بی اعتبار گور به عنوان یک مسنجر.

نیازی به گفتن نیست, تلاش برای اهریمن جلوه دادن گور و توسط انجمن تغییر آب و هوا تئوری شدند واقعی فرهنگ لغت منطقی مغالطه است. یک تاکتیک معمول بود به تماس گور, به عنوان اگر وجود دارد هر گونه پرسش و رابطه بین گور کمر و دقت آب و هوا علم است. او همچنین نقاشی به عنوان یک هذلولی و فرصت طلب دروغگو با محافظه کاران اصرار به دروغ که گور کرده بود ادعا کرد که او “اختراع” اینترنت با مفهوم بودن او نیز ساخت تا تغییر آب و هوا.

تبلیغات:

این تصور که گور شد هیستریک رو تسلیم به تصور عمومی به طوری که در اواخر سال 2006 “پارک جنوبی” ارائه یک قسمت که در آن گور ارائه شد به عنوان آنچه که من همکار متی Rozsa به نام “توجه-به دنبال بازنده که در تلاش برای متقاعد کردن جهان از وجود یک داستانی هیولا بود که” مرد و نیم خرس و نیم خوک.'” در این قسمت تلاش برای بی اعتبار کردن “حقیقت ناخوشایند” گور را سال 2006 مستند در مورد تغییر آب و هوا.

“South Park” سازندگان Trey Parker و Matt Stone در نهایت بستری در سال 2018 که گور درست بود و آنها در اشتباه بودند. Too little Too late: در 12 سال پس از جمهوری خواه و خصومت به انجام هر چیزی در مورد تغییرات آب و هوایی سخت کرده است به یک واقعیت زندگی پس غیر منقول که چند جمهوری خواهان حتی به زحمت توجیه خود را با این ادعا به تغییر آب و هوا منتقدان.

در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در اتاق — انتخاب بر موج همان “چوب آن را به لیبرالها” انرژی که گور تحمل برای چندین دهه و یک حقیقت ناراحت کننده است که bedevils جمهوری خواهان و نفرت این ایده بسیار از دولت مداخله طرف های عمومی خوب: coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

پارامترهای وضعیت فعلی نمی مرموز. این ویروس در حال شستن در سراسر کشور آلوده کردن میلیون ها و کشتار که از صبح روز سه شنبه را داده و حداقل 135,000 آمریکایی و احتمالا به طور قابل توجهی بیشتر است. مغلوب ساختن پیشی جستن از ترکیبی از تنبلی و ایمان به قدرت جادویی خود از gaslighting معتقد است که اگر ما به سادگی تظاهر ویروس وجود ندارد بچه ها را به مدرسه مردم را به بازگشت به کار اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن و او را برنده انتخابات است. او و همدستان او هستند گرد کردن آب و هوا انکار کتاب در تلاش به اشتباه عمومی در مورد علم فقط به اندازه کافی بلند به کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر خط پایان در نوامبر است.

جدید خود را به گور Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بوده و تحت هر رئیس جمهور پس از 80s و تبدیل به یک اعتماد شکل برای coronavirus اطلاعات در میان دریایی از کره زمین ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا به وضوح امیدوار است او می تواند انجام دهد به Fauci چه جمهوری خواهان و “South Park” — قادر به انجام به گور عبارت دیگر به رنگ او را به عنوان یک هیستریک, توجه-به دنبال busybody که نمی توان اعتماد کرد. در طول راه البته رئیس جمهور می خواهم به شک و تردید در هر جنبه ای علمی یا دانش پزشکی در مورد کوروناویروس که در حال حاضر کشتن آمریکایی ها.

تبلیغات:

بیش از آخر هفته کاخ سفید پرده برداری همه دست در عرشه استراتژی برای بی اعتبار ساختن Fauci از قضا با برجسته گذشته اظهارات که در آن کار محدود کردن اطلاعات در مورد یک نام تجاری جدید ویروس Fauci بود بیش از حد خوش بینانه در مورد این کشور توانایی دفع coronavirus. البته “او اشتباه بود و سپس او می تواند اشتباه در حال حاضر” تاکتیک های استفاده شده توسط کاخ سفید در تضاد با خود از این فرض استوار است که او باید اشتباه در حال حاضر بر اساس گفته او اشتباه بود و سپس در مورد مسائل او را مورد حق در حال حاضر. او شرودينگر را Fauci: به نوعی هر دو درست و غلط و اشتباه است چرا که چگونه حق او است.

اینها همان افرادی که موفق به متقاعد کردن بزرگ ردیف هایی از کشور که آب و هوا تغییر واقعی نیست چون گور است ، بنابراین اجازه دهید فقط می گویند آن را معقول و منطقی به نتیجه بگیریم که استدلال خود را ندارد و برای ایجاد حس پذیرفته می شود.

تبلیغات:

این زمان در اطراف وجود دارد به هر دلیلی این تلاش ها برای متقاعد کردن افکار عمومی به این باور در coronavirus نمی خواهد کار تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان آنها هنگامی که به تغییر آب و هوا.

و اجازه دهید روشن در مورد هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را: آنها کاملا غیر قابل انکار می خواهید برای متقاعد کردن مردم به این باور coronavirus جعل است. در حالی که قرار دادن نقاط صحبت کردن در تلاش برای تضعیف Fauci اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد بازی-نشان می دهد میزبان thefootprint این ادعا که “هر کس دروغ است” در مورد کوروناویروس به نگه داشتن “اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات است.”

این مفهوم در اینجا — اعتماد ندارند یک متخصص پزشکی با دهه ارزش از دانش تخصصی در مورد بیماری های عفونی; اعتماد یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوست داشتن شخصیت تلویزیون! — دقیقا نمی لطیف است.

تبلیغات:

فاکس نیوز است که, تقویت و تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن در ماموریت خود را برای گسترش این باور است که coronavirus جعل است دو برابر کردن در شب دوشنبه با نخست-زمان میزبان گفتن مخاطبان وجود دارد بدون نیاز به اقدامات پیشگیرانه مانند ماسک و اجتماعی فاصله.

این تاکتیک کار می کرد تا با تغییر آب و هوا از آنجا که آهسته در حال حرکت پدیده در رابطه با این فرد به طور متوسط طول عمر است. هنگامی که گور برای اولین بار شروع به هشدار عمومی در مورد تغییر آب و هوا, مفهوم انتزاعی به نظر می رسید و دور. از آن آسان بود به اندازه کافی برای محافظه کاران به نقطه به این واقعیت است که طوفانهای برف هنوز هم هر زمستان رخ می دهد نشان می دهد این ثابت کرد که گور به هشدارهای شد هیستری. این فقط یک خیلی سخت تر باور یک مشکل است که قابل مشاهده نیست. در سال های اخیر به عنوان رویدادهای شدید آب و هوا ما هشدار داده شده است — تکان دهنده موج گرما در تابستان مواج آتش سوزی وحشتناک طوفان یخ زمستان — تبدیل شدن به شایع تر است و ما اصلا در اینجا تقریبا به همان اندازه نرم و ملایم تغییرات آب و هوایی کره زمین به عنوان گور رو در چند دهه فعالیت خود را بر روی این موضوع است.

Coronavirus از سوی دیگر است نه انتزاعی و نه دور. همه گیر اخبار همچنان به صورت همه گیر و نه فقط در سطح ملی بلکه در ایستگاه های اخبار محلی و در رسانه های اجتماعی انجمن ها به عنوان ویروس جدید hotspots are not متمرکز در “ساحلی نخبگان” مناطق اما در ایالات تگزاس و آریزونا و فلوریدا. فرمانداران در کشورهای که موفق به مهار این ویروس معمولا تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرای هر گونه محدودیت در فضاهای عمومی و کسب و کار خود را دیده اند تصویب رتبه بندی شاقول. از آن زمان چندین دهه قبل از آمریکایی ها شروع به تجربه اثرات تغییر آب و هوا به طور مستقیم اما این ویروس به rampaged از طریق کشور ما برای چهار ماه گذشته و به نظر می رسد بدتر و نه بهتر.

تبلیغات:

به جای متقاعد کردن افکار عمومی به کافر دکتر Fauci تهمت حملات در, دکتر, را تنها در خدمت به عنوان یک یادآوری از آنچه که اکثر آمریکایی ها در حال حاضر می دانیم: مغلوب ساختن پیشی جستن است خودت دروغگو که خواهد می گویند و یا انجام هر کاری مهم نیست که آن لطمه می زند و اگر او فکر می کند او می تواند به دست آوردن یک مزیت موقتی است. این نه فقط تهمت منتقدان که این را می دانند. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آن را می دانم به عنوان به خوبی. بیشتر آنها به او رای دادند چرا که آنها راه خود را trollish بی توجهی به این حقیقت تشدید لیبرال. اما آنها همچنین نمی خواهید به تظاهرات در اعداد بزرگ چرا که آنها درک در برخی از سطح است که او نمی مراقبت در مورد آنها و مایل به دیدن آنها می میرند و نه از اعتراف او را به اشتباه در مورد کوروناویروس.

آنچه که به معنی برای انتخابات باقی مانده است دیده شود اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به نوعی برنده در ماه نوامبر از آن خواهد شد با وجود حملات خود را بر روی دکتر Fauci. تغییر آب و هوا بود آسان به چشم پوشی برای سال های بسیاری به دلیل آن به نظر می رسید مانند یک آینده مشکل برای آینده مردم است. اما coronavirus کشور گسترده است به عنوان ما صحبت می کنند, چیزی که هر کسی در میان ما می تواند فردا. هنگامی که خانه خود را در آتش است هیچ مقدار از “ال گور چربی” جوک خواهد شما را متقاعد برای وانمود کند همه چیز است که در واقع خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>