مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از همه گیر به دستمزد حزبی جنگ داخلی — اما قرمز متحده خواهد رنج می برند بیش از حد

تعداد مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا به زودی بیش از این تعداد کشته در 9/11 حملات و ما فقط گذشته 10 هفته پس از این کشور اولین مورد تایید شده از این ویروس جدید است. این حمله پاتوژن یکی از بدترین ملی تهدید در یک قرن و آن را در حال حاضر روشن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها بد مجهز به رسیدگی به بحران — او رفته خارج از راه خود را به تشدید خرابی آن.

در حالی که رئیس جمهور به تازگی به فرض یک جنگ موضع خود را در لفاظی در مورد coronavirus هنگامی که شناسایی دشمن او به نظر می رسد به اشتباه آن را برای هموطنان خود. از ادامه حزبی تیراندازی با فرمانداران دموکرات نیاز به صرفه جویی در زندگی کمک به خود خاموش کاف پیشنهاد که پزشکی بهداشت حرفه ای که خطر جان خود را برای نجات دیگران دزدتهمت به ما اعلام جنگ کرد — و یا حداقل در برخی از ما.

تبلیغات:

در نگاه اول به نظر می رسد که تهمت بود به سادگی استفاده از او خرده سیاست انتقام به این بیماری همه گیر. یک هفته بعد شک کمی وجود دارد.

“هنگامی که آنها بی احترامی من آنها بی احترامی دولت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از فرمانداران که مهم بوده است از او عقب مانده پاسخ. “من می خواهم آنها را باید سپاسگزار” او گفت: روز قبل از آن توضیح داد که چرا برخی از کشورها رفته بود نادیده گرفته شده توسط کاخ سفید به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی میلیون ها نفر از مردم به دلیل فرمانداران موفق به دمر خوابیدن به اندازه کافی.

پنج شنبه شب پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات به نام برای ده ها هزار نفر از طرفداران تهمت را رد کرد و درخواست خود را در مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. او تکرار بی اساس خود تضمین “فاکس و دوستان” صبح روز دوشنبه. “نیویورک باید جریمه شود. بر اساس اعداد است که ما آنها را بیش از اندازه کافی است.”

تبلیغات:

در مقابل پس از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه شکایت در یک تماس را به ناروا که یک شرکت مستقر در چرخش دولت تا به حال اختراع یک دستگاه برای استریل کردن به 160,000 N95 ماسک در هر روز بود اما تنها تایید شده توسط FDA برای رسیدگی 10,000 در هر روز تهمت عهد روز یکشنبه به قطع نوار قرمز اداری.

مغلوب ساختن پیشی جستن الگوی نادیده گرفتن آبی-دولت دموکرات که شکایت دارند اما به وعده اوباما فرمانداران در نوسان متحده نه تنها یک ماده از چیدن برندگان و بازندگان در وسط یک بیماری همه گیرآن را تهدید می کند مفهوم بسیار از آنچه در آن به معنی ایالات متحده آمریکا است.

بیش از صرفا ساخت یک بیماری همه گیر innumerably بدتر به “خود libs” ما یک رئیس جمهور برای آنها خودداری صرفه جویی در زندگی هواکش برای کمک به برنده شدن در انتخابات است که در داخل قلمرو امکان است. او در حال حاضر تهدید قدرت دولت فدرال به عنوان یک اهرم برای تحکیم قدرت خود را دارد و اجرای سیاست های مانند جنگ مناقصه پزشکی ضرورت است که ترویج انحلال وحدت بین دولت ها. آنقدر برای بودن در جنگ است. تصور عمومی مدرن ساخت خط مقدم بخش پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر منابع.

تبلیغات:

در عین حال تهمت حفظ و حمایت از نیروهای نظامی خود را. در نهایت وفاداری خود را اثبات کند ممکن است کشنده ترین.

اگر چه 21 فرمانداران سراسر کشور صادر کرده اند نوعی از اقامت در خانه سفارش چند فرمانداران جمهوریخواه abdicating وظایف خود برای حفاظت از شهروندان خود را رفتن تا آنجا که به نیروی شهرداری رهبران را خطرناک تصمیمات بنابراین به عنوان نه به خطر تمسخر و تحقیر از مغلوب ساختن پیشی جستن — و به مخاطره می اندازد شرکت کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

تبلیغات:

پس از کارولینای جنوبی کالیفرنیا ، هنری مک مستر کاهش یافته و به اعمال stay-at-home قوانین و مقررات ایالتی دولت دادستان کل صادر شده و نظر وی با بیان اینکه “دولت های محلی نمی توانند ورزش اورژانس قدرت واگذار شده به فرماندار توسط مجمع عمومی.” این حرکت به طور موثر لغو محلی اقدامات به معنای به تاخیر گسترش ویروس.

فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis صادر کرده است برخی از سبک ترین محدودیت های اعمال شده در کشور و آشکارا تحت فشار قرار دادند در برابر گسترده پناهگاه در محل سفارش در حالی که همه اعمال نیمه پخته ممنوعیت سفر را بر مردم منطقه نیویورک یک حرکت تکرار توسط تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت.

“خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا” آلاباما کالیفرنیا ، کی Ivey گفت: در روز پنج شنبه با توجه به مونتگومری تبلیغ. “در حال حاضر است زمان برای سفارش مردم به پناهگاه در محل.” کمتر از 24 ساعت بعد Ivey عقب نشینی در مقاومت در برابر او را به عنوان نرخ عفونت افزایش یافت و در دولت به طور متوسط 32 درصد است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد پس گرد نیز هست و این خبر خوبی است. پس از اول به شدت کم اهمیت جلوه دادن تهدید با تماس با آن دموکراتیک “جعل” و سپس گسترش مرگبار اطلاعات غلط در مورد آن — به عنوان زمانی که او به دروغ ادعا کرد که ویروس تحت “کنترل” و گفت: تعدادی از ایالات متحده موارد را “پایین نیست” — مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که در نهایت به مقابله با واقعیت تلخ. او در راه برگشت به پیشنهاد او که ایالات متحده خواهد بود از اجتماعی فاصله دستورالعمل یکشنبه عید پاک گسترش مستند ارشاد تا پایان مارس به جای کاهش یافته است ایده خود را به قرنطینه در یک شهرستان-توسط-شهرستان بر اساس.

“ما احساس کردیم که اگر ما قبل از موعد مقرر به عقب کشیده ما را تنها شکل یک شتاب و یا دوباره بجای اول برگشتن … که خواهد شما را در پشت جایی که قبل از شما بودند و به همین دلیل ما استدلال به شدت با رئیس جمهور است که او را برداشت آن دستورالعمل” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان “روز جدید است.”

“و او گوش” Fauci اضافه شده است.

تبلیغات:

پس از آن می آید به این امید که یک متخصص واقعی است آخرین صدای در اتاق سمت چپ با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شایان ذکر است که در حالی که رئیس جمهور این است که قبل از موعد مقرر تبریک خود را برای تنها 200,000 بالقوه مرگ و میر کلی تلفات به مراتب کمتر از نرخ بستری در درجه اول به دلیل تهاجمی مراقبت های پزشکی. چه اتفاقی می افتد زمانی که می سی سی پی, آلاباما, یا, کارولینای جنوبی, همه cash-strapped قرمز متحده است که دیده می شود بیمارستان های روستایی نابود در سال های اخیر به ناچار به دریافت معیوب ماشین آلات از انبار به معنای کمتر بخشنده آبی متحده ؟ Right در حال حاضر بسیاری از کسانی که در کشورهای در حال عمدا نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های است که می کند این بیماری است. که فقط به تقویت نیاز به کمک از خارج — به عنوان مثال نوع هماهنگ فدرال پاسخ که ایالات متحده آمریکا ارائه می کنند. کسانی که فرمانداران جمهوریخواه می تواند بازگشت به غير نکته جالب در مورد فریاد رفاه و دولت پس از این همه گیر عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>