مغلوب ساختن پیشی جستن است محزون می خوانی اشتباه در مورد اینکه چرا بیشتر coronavirus تست حیاتی است

یکی ارز طی روز جمعه در کاخ سفید coronavirus نشست خبری نشان داد که رئیس جمهور تهمت هنوز هم اساسا misunderstands چرا گسترده و به راحتی در دسترس تست بسیار مهم به سمت هدف خود را از گرفتن اقتصاد را به بالا و دوباره در حال اجرا.

پرسیده شده توسط NBC پیتر الکساندر چگونه او می تواند احتمالا می دانید که کوروناویروس “به زودی به طور کامل عقب نشینی” بدون گسترده تست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می دانم چرا که “مردم در حال رفتن به رفتن به بیمارستان مردم نمی خواهید به بیمار.”

“میخوای دیدن هیچ کس را gonna be گرفتن بیمار دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “این خواهد بود رفته و آن را نمی خواهد بود که بسیار طولانی است.”

چه تهمت نادیده گرفته شده این است که coronavirus را می توان توسط افراد بدون علائم است. بنابراین صرفا تست افرادی که در حال حاضر بیمار نمی خواهد به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش. کسانی که آمده اند در تماس با دیگران که آزمایش مثبت نیز نیاز به آزمایش می شود به مطمئن شوید که آنها را ناخواسته گسترش ویروس.

کارشناسان بهداشت عمومی این را درک کنند. به عنوان همکار آلمانی لوپز دقیق و برنامه های جدید در مورد آنچه که می آید پس از این زمان دوره سختگیرانه اجتماعی فاصله قرار داده با هم به سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت و راست متمایل American Enterprise Institute هر دو تاکید می کند که “گسترده تست به شما اجازه مقامات بهداشت عمومی شناسایی و پس از آن شامل هر گونه شیوع آینده قبل از همه چیز باید قفل شده است.” اما ما در حال حاضر فقط در مورد تکمیل 130,000 آزمون در هر روز به طور متوسط — گریه به دور از 500,000 یا بیشتر کارشناسان معتقدند لازم خواهد بود برای جلوگیری از coronavirus تا واکسن در دسترس است.

در یکی دیگر از نقطه در طول روز جمعه جلسه تهمت و ادعا کرد که “مناطق وسیع کشور” در حال تجربه شیوع بیماری در مقیاس نیویورک یا لوئیزیانا و در نتیجه “لازم نیست” به انجام گسترده تست.

“شما لازم نیست تست وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما با این ویروس در حال حاضر به تمام کشورهای 50 گسترده تست مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از شیوع آینده از دخالت نکند. نظرات خود را نیز elide که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) گفت جمعه بیشتر تست ظرفیت مورد نیاز خواهد بود به اقتصاد دولتی را به بالا و در حال اجرا است. کومو پیشنهاد کرد که تهمت باید با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن شرکت های خصوصی برای تولید کیت های آزمایش.

مغلوب ساختن پیشی جستن غلط نظرات در مورد تست در روز جمعه یک روز پس از او قاطعانه رد ضرورت از سراسر کشور تست سیستم.

“ما باید یک سیستم تست. در حال حاضر ما بهترین تست سیستم در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نادیده گرفتن که ما هنوز تست مردم به مراتب کمتر سرانه از کشورهایی است که با داشتن موفقیت های بیشتر در مبارزه با کروناویروس مانند کره جنوبی و ژاپن است.

طنز از همه این است که هیچ کس از هل دادن سخت تر به آرامش اجتماعی و دورى از تهمت که چهره سخت انتخاب مجدد مبارزه در این سال است که ساخته خواهد شد سخت تر است مگر اینکه خرابه اقتصاد قرار داده است پشت هم نسبتا به سرعت. در واقع تهمت بسته خود را در جلسه روز جمعه با اصرار دارد که “ما باید برای بازگشت به کار. ما باید به کشور ما باز است.”

“من باید یک تصمیم بزرگ در حال آمدن است و من تنها امید به خدا که این حق تصمیم گیری,” او اضافه شده اشاره به مذاکرات خود را در مورد زمانی که از آن خواهد شد مناسب برای توصیه به آرامش اجتماعی فاصله.

کارشناسان بهداشت عمومی به طور گسترده ای معتقدند که قوی تر coronavirus تست سریعترین وسیله که به پایان. مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها دریافت نمی کند که, اما او به طور فعال مشغول به کار در اهداف متقابل: دولت فدرال به پایان رسید, بودجه به صورت محلی coronavirus تست سایت در روز جمعه. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد سی ان ان جیم آکوستا در روز جمعه در مورد مقامات مانند کومو که می گویند که تست بیشتر از ظرفیت مورد نیاز است مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در حمله, هشدار Acosta که “شما نباید درخواست می شود که در نوع خود یک سوال … بسیار توهین به بسیاری از مردم بزرگ”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد به حل و فصل شخم به جلو با تلاش برای بازگرداندن اقتصاد حتی در ازای تست بیشتر. خواسته روز جمعه چه معیارهای او می خواهید استفاده کنید برای تصمیم گیری زمانی که به استراحت اجتماعی فاصله تهمت با اشاره به سر او و گفت: “متریک مناسب است در اینجا. که من متریک. که همه من می توانید انجام دهید.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>