تهمت نیست حتی سعی در پنهان کردن خود علاقه مند دلایل برای مخالفت با پست الکترونیکی-در رای گیری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: آرام بخش با صدای بلند وقتی که می آید به مخالفت خود را به پست الکترونیکی-در رای گیری.

در میان coronavirus همه گیر ارسال برگه از طریق پست تر تبدیل شده است فریبنده گزینه به دلیل آن معنی است که مردم می توانند با خیال راحت رای خود را از خانه و خطر بیمار شدن سفر به و از سفر به حوزه های رأی گیری.

اما در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن پست الکترونیکی-در رای گیری مهمی در نزولی. به دلیل آن را بسیار آسان به آن را افزایش می دهد رای دهندگان. و افزایش مشارکت مردم به طور معمول کمک می کند تا دموکرات ها. (کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که پست الکترونیکی-در رای گیری نامتناسب کمک می کند تا دموکرات ها اما متوقف نشده تهمت و دیگر جمهوری خواهان از مخالفت با آن را بر روی یک حزبی بر اساس.)

صبح روز چهارشنبه تهمت آمد بسیار نزدیک به اعتراف به این است. در پاسخ به چیزی که او را دیدم در فاکس و دوستs تهمت توییتی که “جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری” و اضافه کرد که “به هر دلیل [این] کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

که صدای جیر جیر مشخص دومین بار در بیش از یک هفته است که تهمت اساسا داد تا بازی. در طول یک Fox & Friends ظاهر در مارس 30, او در توضیح مخالفت خود را یک دموکرات پیشنهاد شامل بودجه برای پست الکترونیکی-در رای گیری در coronavirus محرک قانون گفت: “آنها همه چیز سطوح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا نادرست است. چند متحده که در آن جمهوری خواهان به بسیاری از موفقیت ها (از جمله قرمز یوتا در حال حاضر نقل مکان کرد و به سمت سیستم های که در آن پست الکترونیکی-در رای گیری آسان است و uncontroversial. مغلوب ساختن پیشی جستن اما دارای دیرینه عناد نسبت به هر گونه رای گیری که نمی کند نیاز به ارائه نوعی از شناسایی در یک مکان سنجی.

و او تنها نیست. در طول مصاحبه اخیر گرجستان مجلس دیوید Ralston یک جمهوری خواه گفت: آرام بخش و حتی بلندتر از مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“رای توسط ایمیل نظر من قابل قبول نیست” Ralston گفت. “این خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان است. … این قطعا درایو مشارکت مردم است.”

پست الکترونیکی-در رای گیری تبدیل به یک موضوع مهم از مکالمه این هفته به دلیل روز سه شنبه انتخابات در ویسکانسین. در میان همه گیر دموکرات تحت فشار قرار دادند برای این انتخابات به تعویق افتاد. یک قاضی فدرال دستور داد که آخرین مهلت برای دریافت پست الکترونیکی-در برگه های رای به تمدید شود اما این حکم در نهایت مانع توسط دیوان عالی کشور به اکثریت جمهوری خواه که دستور داد در روز دوشنبه که در انتخابات رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و این رای گیری غایب بود شهریور آوریل 7 به منظور محسوب می شود.

آنچه در گرفت شد dystopian صحنه از صف های طولانی از ماسک ماندگاری مردم در صف برای رای دادن در چند حوزه های رأی گیری باقی مانده است که باز در شهرستانها مانند میلواکی — به سختی این نوع از تصاویر شما می خواهید برای دیدن در طول یک بیماری همه گیر که در آن مردم در حال توصیه به ماندن در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, بود unbothered توسط آن است. زمانی که موضوعات ویسکانسین در انتخابات و پست الکترونیکی-در رای گیری آمدند تا در طول روز سه شنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی او در پاسخ با یک بسته نهفته است.

او به دروغ ادعا ویسکانسین دموکرات ها تنها تحت فشار قرار دادند به انتخابات با تاخیر و پس از تایید یک جمهوری خواه نامزد برای یک دادگاه عالی ایالت صندلی.

سپس اشاره به این قاضی فدرال تصمیم که میرم تمدید پست الکترونیکی-در رای گیری یک هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “پست الکترونیکی رای گیری — آنها تقلب خوب است ؟ مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب.”

“شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا. نه” مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا اضافه شده است. “من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای باید رای بدهند.”

کافی است بگویم که مغلوب ساختن پیشی جستن داستان در مورد “هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن” و ارتکاب تقلب در انتخابات از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری ساخته شده است. جالب اینجاست که نزدیک ترین تقریب به چیزی که اتفاق می افتد در محل در کارولینای شمالی در سال 2018 زمانی که حزب جمهوری خواه مارک هریس بهره مند از یک و بودجه و پیچیده طرح به رشوه دادن با رای گیری غایب است. یک انتخابات جدید بود که در نهایت به نام و کنگره صندلی در حال حاضر اشغال شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره Dan Bishop.

کارولینای شمالی مسابقه بود استثنا برای این قاعده است. مانند هر حالت از رای گیری الکترونیکی-در رای گیری نیست و غیر قابل نفوذ به تقلب اما به درستی انجام می آید رفو نزدیک است. یک 2019 مقاله نوشته شده توسط Spenser mestel می برای استاندارد اقیانوس آرام جزئیات چشمگیر اقدامات اورگان گرفته شده برای حفاظت از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

در اورگان هر دو غایب پاکت و رای گیری باید یک بارکد منحصر به فرد به هر یک از رای دهندگان و در شهرستانهای بزرگتر مانند ماریون یک دستگاه اسکن برای هر گونه اختلاف بین این دو و یا هر تکراری بارکد. پس از آن یک تیم از انتخابات کارگران آموزش دیده در پزشکی قانونی تجزیه و تحلیل دست خط انتخابات امضا به منظور بررسی شناسایی رای دهندگان که دو هفته برای اثبات هویت خود باید امضا شود رقابت.

در طی این فرایند “همه چیز است که اتفاق می افتد این است که دوربین در همه زمان ها می گوید:” Tayleranne Gillespie ارتباطات مدیر اورگان وزیر امور خارجه. “هیچ کس تا به حال توسط خود شمارش آراء. آن را همیشه انجام می شود در آینده تیم است.”

اما رو به طور فزاینده ای خطرناک انتخاب مجدد مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها می توانید با استفاده از هر رای او می تواند اما همچنین هر رای که احتمالی دموکرات نامزد دریافت نمی کند. به خصوص در طول یک بیماری همه گیر است که ممکن است گسترش به سقوط دلسرد پست الکترونیکی-در رای گیری یکی به این معنی که نسبت به پایان رسید — حتی اگر نتیجه این است که آمریکایی ها مجبور به انتخاب بین رای دادن و خطر ابتلا به ویروس مرگبار است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>