A crowd of protesters gathers with signs in support of the Voting Rights Act

برنده McNamee/گتی ایماژ

روز دوشنبه قاضی لیزا شعبه یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب به 11th مدار گذراند شگفت انگیز مخالفت با راه اندازی یک رمان حمله در برابر قانون حق رای. قدرت قانون حق رای لولا فردی رای دهندگان توانایی به منظور بالا بردن زنگ بیش نژادی تبعیض آمیز قوانین انتخابات. رای دهندگان انجام این کار تحت پیگرد دولت و یا محل است که محرومیت آنها. اما شعبه استدلال کرد که رای دهندگان نمی تواند شکایت متحده به اجرای VRA. شعبه نظر است که در حال حاضر فقط یک مخالفت. اما یک احتمال واقعی وجود دارد که دیوان عالی کشور می تواند تبدیل آن به قانون از زمین و ارائه نقطه عطفی حقوق مدنی قانون بی دندان.

این VRA توصیف دو نوع احزاب که می سو به اجرای آن تضمین: دادستان کل ایالات متحده آمریکا و “اموال فرد است.” کنگره افزود: “آزرده فرد” زبان در سال 1975 به روشن است که احزاب خصوصی می تواند کت و شلوار فایل زیر بخش 2 از VRA که بارها هر گونه قانون که “انکار یا abridge” حق رای در حساب از مسابقه. پس از آن اکثریت قریب به اتفاق VRA پرونده های حقوقی در بخش 2 آورده شده است توسط شهروندان دادستان کل. دادستان کل واصل شده فقط چهار نفر از 61 اجرای اقدامات زیر بخش 2 از سال 2013. مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به ارمغان آورده است هیچ VRA پرونده های حقوقی در همه.

به عنوان یک قاعده کلی شهروندان نمی تواند پرونده های حقوقی علیه دولت خود را در دادگاه فدرال یک اصل شناخته شده به عنوان حق حاکمیت. اما کنگره می تواند حد متحده حق حاکمیت هنگامی که آن را می خواهد برای به اجرا درآوردن قانون اساسی حمایت. کنگره باید تنها بود “جملهای روشن” در آن نیت به انجام این کار. در NAACP v. آلابامادولت که به تصویب برخی از کشور های فاحش رای دهندگان سرکوب قوانین استدلال کرد که VRA نه محدود به صراحت آمده است ” حق حاکمیت. بنابراین آلاباما ادعا می کند که آن را همراه با هر دولت دیگر است که ایمنی بدن را از VRA مناسب.

دو دادگاه فدرال تجدید نظر در حال حاضر رد این ادعا و در روز دوشنبه 11th مدار پنل به آنها پیوست. اکثریت تشکیل شد قضات Charles R. Wilson لیبرال و راجر وینسون یک محافظه کار معروف ترین برای اعلام کل مقرون به صرفه مراقبت از قانون اساسی. این دو بعید ساخته شده و سریع کار آلاباما استدلال: VRA آن اشاره کرد: “به وضوح بیانگر قصد اجازه می دهد احزاب خصوصی به شکایت متحده است.” این مقررات اعمال “مسئولیت مستقیم در کشورهای تبعیض در رای گیری” در حالی که “صراحت” و “به طور خاص” اجازه “احزاب خصوصی رسیدگی به تخلفات تحت قانون.”

در مخالفت شعبه ساخته شده این استدلال عجیب و غریب است که کنگره نمی محدود کردن حق حاکمیت به دلیل آن را با استفاده از اشتباه حرف اضافه. این VRA او نوشت: اجازه می دهد تا هر “آزرده فرد” به “اجرای” حق رای “در هر دولت است.” اما برای محدود کردن حق حاکمیت شعبه اصرار داشت این قانون تا به حال به “اجازه رسیدگی به ‘علیه‘ دولت” (تأکید اضافه شده). در شعبه خواهد واژگون دهه سابقه چرا که او مخالف با کنگره دستوری انتخاب کند.

اگر شاخه ای را تا کنون مخالفت شد و قانون آن را نمی ممکن است به خصوص تاثیر مخربی در کوتاه مدت. هیچ یک سوال (در حال حاضر) توانایی رای دهندگان به شکایت مقامات دولتی به جای دولت خود را تحت VRA. این اصل اجازه می دهد رای دهندگان به شکایت وزیر امور خارجه که انجام قوانین انتخابات زمانی که آنها به طور غیر قانونی abridge اقلیت حق رای. و یک دادگاه فدرال می تواند به توقف آن مقامات از اجرای غیرقانونی ،

اما یکی دیگر از مهم اختلاف کمین فقط در زیر سطح این مورد. آلاباما مطرح جداگانه استدلال است که می تواند به عواقب ویرانگر برای VRA: آن را به چالش اساسی بخش 2 نتایج آزمون. این آزمون را ممنوع قوانین انتخابات که محل نامتناسب بار در اقلیت حتی اگر آنها نمی شد با تصویب تبعیض آمیز قصد. شعبه آشکارا کاهش یافته است به رد این ادعا در یک پاورقی است که باید حقوق مدنی وکلای کرده است. محافظه کاران شده اند جستجو برای یک مورد است که می تواند خراب کردن VRA نتایج آزمون NAACP v. آلاباما فقط ممکن است یکی.

محافظه کار تلاش برای خرابکاری نتایج آزمون استوار بر تمایز بین نامتجانس تاثیر و تبعیض آمیز قصد. آن را بسیار دشوار است برای اثبات که قانونگذاران تصویب یک قانون تبعیض آمیز با قصد از آنجا که تعداد کمی از آنها به اندازه کافی احمق به ترک پشت یک تفنگ سیگار کشیدن نشان دادن خود نژادپرستانه اهداف است. در مقابل آن نسبتا آسان به ثابت کند که قوانین انتخابات را نامتناسب اثر در nonwhite رای دهندگان. این VRA نتایج آزمون میله های رای گیری محدودیت های که تبعیض نژادی در نتیجه حتی اگر آنها نبودند ثابت به دلیل تبعیض آمیز هدف. بدون این آزمون رای دهندگان را کمی امید مسدود کردن رای دهندگان ID قوانین و یا نژادی gerrymanders که یک outsized تاثیر را در جوامع از رنگ.

در مختصر آن به 11th مدار آلاباما استدلال کرد که نتایج تست خلاف قانون اساسی است. آن اشاره کرد که با توجه به دیوان عالی کشور 15هفتم متمم امر منحصرا به صورت عمدی و تبعیض نژادی. و دیوان عالی کشور گفته است که هنگامی که در کنگره اجرا دیگر قانون اساسی آن را نمی تواند فراتر از معنای SCOTUS اختصاص داده به آنها. آلاباما ادعا میکند که این قاعده به 15هفتم متمم (حتی اگر دیوان عالی کشور گفت: هرگز تا). بنابراین VRA احتمالا نمی توانید اجازه دهید شهروندان شکایت متحده در زیر نتایج تست که تست خلاف قانون اساسی است.

اکثر رد این استدلال. “ما به رئیس دادگستری رابرتز در کلام او” آن نوشت: “وقتی او توضیح داد” که Shelby County v. دارندهکه سوخته بخش دیگری از VRA, “به هیچ وجه تحت تاثیر” بخش 2. شعبه موافقت نکرد. او نوشت: (ominously) که او را “در نظر نمی” قانون اساسی نتایج آزمون زیرا او در حال حاضر تصمیم گرفت آن را نمی تواند اجرا شود در مقابل متحده است. او امتناع به تأیید قانونی بودن نتایج آزمون نگران از 11th مدار در حال حاضر تایید کرد که این آزمون در سال 1984. اما دادگاه تغییر کرده است از سال 1984. در ماه نوامبر تهمت بدبختانه 11th مدار به آن اکثریت جمهوری خواه انتصاب. اگر دادگاه rehears این مورد تهمت به قضات ممکن است به خوبی اتخاذ شعبه نظر به عنوان قانون و در نظر گرفتن گسترده تر سوال او پرچم در مخالفت: قانونی بودن نتایج آزمون خود را.

شعبه است و نه تهمت و قضاوت را به تلاش برای محدود کردن VRA محدوده. مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در دیگر دادگاه استیناف به نظر می رسد مشتاق به ممانعت از قانون و به کشورهای اختیار تام به تبعیض nonwhite رای دهندگان به طوری که آنها خود را پنهان نژادپرستانه قصد. NAACP v. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در ابتدا به یک ضعیف مورد بیش از یک محرمانه بوده است. اما شاخه را از مخالفت باز می شود چندین جدید خط حمله در برابر VRA و كم تا یک پتانسیل SCOTUS مرحله نهایی مسابقات بیش کنگره قدرت برای محافظت از حق رای دادن. اگر قضات اتخاذ شعبه موقعیت آنها می تواند نوار حاشیه رانده شده شهروندان خود باقی مانده و زمان آخرین دفاع در برابر رای دهندگان سرکوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی