مغلوب ساختن پیشی جستن قاضی ایتالیایی رائو نظر اجازه فلین قلاب خطرناک و ضد دموکراتیک


Michael Flynn, in sunglasses and a suit, walks with two people behind him.

سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ یک دادگاه در 24 ژوئن 2019 در سی

الکس Wroblewski/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین گستاخی حزبی قضایی منصوب آمده است از طریق رئیس جمهور یک بار دیگر.

روز چهارشنبه در یک 2-1 تصمیم قاضی ایتالیایی رائو مجبور دادگاه منطقه به اخراج دادستان مایکل فلین. رائو نظر است که ورزش در نتیجه رانده sophistry که به سختی وانمود قضایی ، در حالی که برش حیاتی بررسی اجرایی سوء رائو whitewashed وزارت دادگستری وقیحانه سیاسی تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین—ساعت قبل از کمیته قضایی مجلس شنیده خبرچین شهادت در مورد دخالت های سیاسی در DOJ از جمله در فلین است. رائو متهم دادگاه منطقه از “بی سابقه رسوخ در آزادی فردی” به سادگی دلیل آن جرأت به “prob[e] دولت انگیزه” برای دخالت در محاکمه رئیس جمهور متحد.

روز شنبه از تصمیم ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تقریبا قطعا به دادگاه تجدید نظر به دادگاه و احتمالا دیوان عالی کشور پس از آن. اگر تایید رائو حاکم خواهد شد مجموعه ای وحشتناک حقوقی سابقه. اما به همان اندازه ویرانگر آن گسترده تر و دراز مدت پیامدهای برای استقلال قضایی.

حقایق در مورد در حال حاضر به خوبی شناخته شده است. مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار فلین ابلاغ با سفیر روسیه سرگئی Kislyak درخواست او را به اطمینان حاصل شود که روسیه پاسخ نمی دهند بیش از حد به شدت به دولت اوباما تحریم. پس از تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی فلین و سپس به دروغ به ماموران اف بی آی در مورد این گفتگو. در دسامبر 2017, فلین وارد یک درخواست معامله با مشاور ویژه رابرت مولر شفاعت گناه به “عمدا و آگاهانه” دروغ گفتن به اجرای قانون فدرال. پس از مولر به پایان رسید خود را بررسی فلین انصراف خود را از گناه و دادستان کل ویلیام Barr شروع به بررسی این مورد است. در طول این مدت تهمت بارها و بارها خواستار آن شدند که DOJ رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین. سپس در مارس 2019, Barr متحد آمریکا وکیل تیموتی درخت روغن قلم طرفه با فلین اصرار دادگاه به رد همه اتهامات عنوان شده علیه. سابق منجر دادستان کینگزلی L. Van Grack ناگهان عقب نشینی از این مورد و نه تنها حرفه ای دادستان که تا به حال مشغول به کار در مورد گذشته 2½ سال امضا شیا حرکت است.

وجود شواهد کافی که بر و گم کردم فلین کردن قلاب در مغلوب ساختن پیشی جستن برسند. این سیاسی دخالت در فدرال تحت تعقیب شدید غیر اخلاقی و بسیار نگران کننده است. خوشبختانه وجود دارد که فدرال قانون 48(یک) طراحی شده برای جلوگیری از خوبی متصل متهمان از کشیدن رشته ها در واشنگتن برای دریافت موارد خود را رد کرد. تحت حکومت 48(یک) دولت نیاز به “مرخصی دادگاه” اخراج یک پرونده جنایی. در نتیجه ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه, Sullivan, بیل کلینتون منصوب نظارت مورد خواسته سابق قاضی فدرال جان Gleeson به آدرس شیا حرکت تحت حکومت و توضیح دهد که آیا فلین متعهد دروغ در هنگام ورود به خود گناه. سالیوان پس از آن دستور جلسه توجیهی و برنامه ریزی یک جلسه در این موضوع با کمک Gleeson به عنوان amicus.

هیچ یک از رائو استدلال را می توان به طور جدی.

این مهم است به یاد داشته باشید که سالیوان هنوز حکومت در وزارت دادگستری حرکت به اخراج. او صرفا منصوب مستقل وکیل برای کمک به تشریح مسئولیت های خود را تحت حکومت 48(یک). علاوه بر این سالیوان است به دنبال محکوم فلین در برابر DOJ آرزوها; چرا که او وارد یک گناه Flynn در حال حاضر محکوم شده است. سالیوان تنها کار باقی مانده است به دست کردن یک جمله. او منصوب Gleeson به عنوان amicus به تصمیم بگیرد که آیا او باید اقدام به صدور حکم نماید یا “خروج از دادگاه” و در مورد رد.

با توجه به رائو اما این اقدامات متوسط بودند نه تنها نامناسب—آنها به سادگی غیر قانونی است. (Rao پیوست توسط قاضی Karen L. هندرسون, George H. W. Bush منصوب.) به اکثریت سالیوان اقدامات آنقدر ظالمانه آنها توجیه بسیار نادر “حکم mandamus” که اجازه فلین حق جست و خیز بیش از دوره عادی تجدید نظر. رائو سه استدلال برای توجیه این فوق العاده اکشن و هیچ یک از آنها می تواند جدی گرفته شود.

اول رائو بیشتر یا کمتر از لغو قانون 48(یک). نادیده گرفتن آن سابقه و هدف رائو اصرار قضات ممکن است تنها حاضر به اعطای “خروج از دادگاه” در موارد مربوط به دادستانی آزار و اذیت. این ادعا نادرست است: دیوان عالی کشور خود را به رسمیت شناخته شده است که دادگاه نیز حاضر به اعطای “خروج از دادگاه” اگر از آن است که “به وضوح خلاف” به “منافع عمومی است.” دوم رائو نوشت که دولت سزاوار “فرض نظم” به خاطر “هیچ مدرکی” که این عمل غیر اخلاقی. (وجود دارد البته کوهی از شواهد بر خلاف اما رائو رد این “اخبار توییتهایی و دیگر حقایق خارج از رکورد” به طور کامل.) سوم رائو اعلام کرد که سالیوان مجاز به مورد مداقه قرار دادن دولت انجام و یا نیروی دادستان به توضیح تصمیم خود را در دادگاه. چرا ؟ دلیل انجام این کار خواهد بود “در نتیجه مضرات خاص” به قوه مجریه او نوشت قانع کننده آن را به فاش کردن داخلی روند مشورتی” در نقض قانون اساسی تفکیک قوا.

این سه استدلال ریشه دارد نه در اتصال سابقه اما در رائو خود بداهه معنا که دادستان فدرال هستند غیر قابل توصیف به هر کسی اما رئیس جمهور. به عنوان دانشگاه کارولینای شمالی جزا استاد Carissa بایرن Hessick اشاره کرده است این اصل است که کاملا مغایر با دموکراتیک پاسخگویی. “در انتخابات به عنوان یک خدمت از راه دور موثر در بررسی دادستان” Hessick توضیح داد: “رای دهندگان نیاز به اطلاعات در مورد تصمیم گیری است که دادستان را.” در عین حال رائو فقط مندرج به قانون جدید فرمان است که اجازه می دهد تا دادستان فدرال برای پنهان کردن کل روند مشورتی از دادگاه های فدرال و با فرمت ،

در مخالفت قاضی رابرت L. Wilkins, یک, باراک اوباما منصوب خرد هر یک از رائو را با خیالات صالح خشم. ویلکینز به نظر می رسد که شوکه رائو را در رسیدن به این “پیشگام نتیجه” توسط contorting یا نادیده گرفتن سابقه. “این یک مورد است” او یادآوری اکثریت “در مورد اینکه آیا یک قاضی منطقه و حتی ممکن است برگزاری یک جلسه در یک حکومت 48 () در حرکت است.” هیچ سابقه به حمایت رائو را اعلام که صرفا با برگزاری یک جلسه نقض بر رئیس جمهور مقاله دوم قدرت است. بعلاوه سالیوان خواسته بود Gleeson به توصیه او در فلین را به اتهام شهادت دروغ و قبل از دادگاه. فدرال قضات را “ذاتی قدرت” برای برگزاری perjurers در تحقیر. در عین حال رائو ممنوع سالیوان از با توجه به اینکه برای برگزاری فلین در تحقیر. آن است که اگر رائو آغاز شد و با نتیجه رسیدند که فلین باید اجازه قلاب به طور کامل و سپس کار راه خود را به عقب برای پیدا کردن شل و ول, رمان, دلایل که چرا.

رائو در اجرا دخالت برای رئیس جمهور قبل از به سپر او را از معنی نظارت است. او به طور معمول اعمال مانند مغلوب ساختن پیشی جستن محافظ شخصی به جای یک قاضی بی طرف جعل آوانگارد حقوقی و قانونی از کل پارچه ای که اتفاق می افتد به نفع اجرایی در هر زمان. اما او روز شنبه تصمیم عبور خط به سرزمین های جدید است. کامل سی مدار نشسته en banc می تواند و باید معکوس نظر خود را که ارائه تکان دهنده گسترده نظریه قدرت اجرایی است که لغو فدرال قضائیه توانایی شناسایی و مهر دادستانی فساد است. تحت رائو حکومت فدرال قضات باید دنبال راه های دیگر زمانی که سیاستمداران دخالت در تعقیب برای کمک به دوستان خود را—یک ناخالص انحراف از عدالت است که به سادگی رخ داده است در اینجا. در عوض فدرال قضات باید با اتخاذ یک “see no evil” رویکرد لاستیک ماشین پرس یا دادستان’ rationalizations حتی زمانی که آنها reek از فساد است. با این نظر رائو ساخته شده و دادگاه او را همدست در آن فساد است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به جان کلام را در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>