رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در ادامه عذاب خود را علیه مقامات دولت که شهادت در استیضاح پرس و جو و این بار با شلیک خود را دستچین سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland.

اخراج که تنها چند ساعت پس از او تحت فشار قرار دادند سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman و برادر خود را از شورای عالی امنیت ملی باعث می شود آن را روشن است که رئیس جمهور احساس می کند چند محدودیت پس از سنا تبرئه او در اوایل این هفته.

Sondland که می خواهم عمده تهمت اهدا کننده قبل از گرفتن سفیر کار نقش حیاتی در اوکراین رسوایی. در کنار رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی Sondland تحت فشار مقامات در کیف اعلام رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

این دقیقا به همین دلیل آمریکا می خواستم به شنیدن از او در طول استیضاح درخواست در ماه نوامبر گذشته و عملکرد خود او را تبدیل به یکی از خطرناک ترین شاهد برای رئیس جمهور.

“من می دانم که اعضای این کمیته بارها قاب این مسائل پیچیده را در قالب یک سوال ساده: وجود دارد ‘در عوض?'” او گفت: در را باز کرد. “پاسخ این است که بله.”

Sondland شهادت را نیز روشن ساخته است که این طرح به فشار اوکراین بود و نه برخی از rogue مغز متفکر عملیات توسط جولیانی به تنهایی. سفیر گسترده ارائه اسناد و مدارک از جمله ایمیل ها و پیام های متنی نشان می دهد که شخصی خود را با تلاش در خدمات تنظیم عوض شد مجاز در بالاترین سطوح اجرایی. در آن نقطه Sondland نیست گوشت چرخ کرده و سخنان او:

آقای جولیانی درخواست شد در عوض برای تنظیم کاخ سفید دیدار برای رئیس جمهور Zelensky. آقای جولیانی خواستار آن است که اوکراین در یک بیانیه عمومی اعلام کرد تحقیقات از سال 2016 انتخابات/DNC سرور و Burisma. آقای جولیانی شد ابراز خواسته از رئیس جمهور ایالات متحده, و ما می دانستیم که این تحقیقات مهم به رئیس جمهور.

که بدان معنی است که حتی اگر Sondland یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد از شروع عمل از گفتن حقیقت در مقابل کنگره جلب مغلوب ساختن پیشی جستن خشم — و در حال حاضر در نتیجه خود را در بیمارستانها در حال تمام شدن.

او به نظر می رسد مصرف آن نسبتا خوب است ، “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” سفیر در بیانیه ای گفت: شب جمعه و اضافه کرد که او قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن “برای داشتن به من این فرصت را به خدمت می کنند.”

حال سؤال این است که آیا تهمت را ادامه خواهد داد برای تمیز کردن خانه, شاید با فشار وزیر امور خارجه مایک Pompeo به فشار جرج کنت — یکی از هیئت های دیپلماتیک’ top کارشناسان اوکراین که شهادت در مجلس استیضاح تحقیقات — و یا گرفتن وزیر دفاع علامت Esper به پا زدن کردن لورا کوپر وزارت دفاع معاون دستیار وزیر روسیه و اوراسیا که گفته محققان کاخ سفید به کارگردانی توقف کمک نظامی به کیف.

برخی از شاهدان مانند بالا دیپلمات ایالات متحده به اوکراین لایحه تیلور و ماری Yovanovitch در حال حاضر سمت چپ دولت است. در این رای هر کسی صحبت حقیقت به قدرت ممکن است به زودی احساس می کنند نیاز به ترک و یا پاکسازی. این است که آمریکا قتل عام از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی