مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد ترویج یک اثبات نشده coronavirus درمان — با وجود کارشناسان مشاوره

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ادامه بازی تا یک اثبات نشده درمان به عنوان یک درمان امیدوار کننده برای coronavirus تناقض مشاوره خود را بالا مقامات بهداشت عمومی در یک کنفرانس مطبوعاتی شنبه — یکی که در آن او همچنین موقع توجه کرد گزارش می دهد که او می دانست که در مورد خطرات ناشی از این بیماری همه گیر به خوبی قبل از اقدام.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج شده است پتانسیل مواد مخدر به نام هیدروکسی کلروکین — مشترک ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک درمان برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. Off-the-shelf مواد مخدر آسان است به تولید شده است و در قول مؤثر در چین و کره جنوبی.

او برجسته درمان در توییتر شنبه با استناد به یک پژوهش که به عنوان بورسی را Umair عرفان توضیح داده شده است, تا به حال مسائل مربوط به طراحی است که بسیاری از دانشمندان را به عنوان مشکل ساز از جمله اندازه کوچک نمونه و عدم تصادفی. این مسائل متوقف نمی شود رئیس جمهور از retweeting پژوهش و یا از استفاده از آن برای حمایت از ادعای خود را که “هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

در روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه ادعا می کنند و به خبرنگاران گفت: هیدروکسی کلروکین همراه با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک مطالعه پیشنهاد شده بود مورد استفاده در کنسرت با هیدروکسی کلروکین است “رفتن به توزیع” به نیویورک و کشورهای دیگر.

هر دو دارو در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس است اما در حال حاضر توسط کارشناسان توصیه می شود به عنوان مناسب coronavirus درمان است. تهمت مخالفت با آن دسته از کارشناسان روز شنبه.

“چه چیزی ما را به از دست دادن ؟ من احساس بسیار خوبی در مورد آن” رئیس جمهور گفت:. “ما در حال رفتن به پیدا کردن بسیار در مدت کوتاهی که آیا یا نه آن را برای رفتن به کار می کنند.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن چپ کنفرانس, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توضیح داد که آن را نمی ممکن است به “پیدا کردن بسیار اندکی” آیا داروهای موثر در برابر ویروس — حداقل نه بدون انجام تعدادی از کارآزمایی های تصادفی.

“من کاملا مطمئن شوید که چه رئیس جمهور با اشاره به” Fauci گفت. “بسیاری از چیزهایی که شما شنیدن وجود دارد چه من تماس بگیرید و گزارش های موردی. آنها ممکن است درست باشد اما آنها حدیثی. .. اگر شما واقعا می خواهید به قطعی می دانم که اگر چیزی کار می کند, شما باید برای انجام این نوع آزمایشی که شما می توانید از اطلاعات خوب ،

با این وجود Fauci گفت: او را درک مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی کرد و گفت رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد امید برای مردم است. و آن را غیر معقول چیزی که به امید برای مردم است.”

با این حال بی دلیل به مردم امید کاذب و عرفان نوشت: “در حال حاضر موثر ترین راه برای مبارزه با ویروس باقی می ماند و نه آلوده شدن در وهله اول که به معنی استفاده از بهداشت شخصی خوب مانند شستن دست و اجتماعی فاصله اقدامات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و یک معامله بزرگ از انتقاد بیش از سرعت خود دولت coronavirus واکنش شنبه بار دیگر ادعا کرد با وجود مدارک و شواهد به خلاف — که او عمل کرده و به سرعت برای مهار و محدود کردن گسترش ویروس.

به طور خاص او را تکذیب کرد واشنگتن پست گزارش منتشر شده روز شنبه نشان می دهد که مقامات امنیتی به او هشدار در مورد به طور بالقوه گسترده گسترش کروناویروس در آمریکا در اوایل ماه ژانویه که دولت را رد کرد که هوش.

“آنها در نوشتن نادرست در مورد من هر روز و هر ساعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از پست. “این خیلی توهین زمانی که آنها در نوشتن داستان ساختگی است که آنها می دانند که خبر جعلی.”

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد ارسال گزارش و زمانی که او آموخته است که چگونه در مورد کوروناویروس است مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “زمانی که من یاد گرفتم که من شروع به انجام این closings, بنابراین شما می دانید که احتمالا در همان زمان. ما یاد نمی کنند.”

دولت برای اولین بار شروع “انجام closings” — است که محدود کردن سفر — در فوریه 3, حدود یک ماه پس از اولین گزارش دریافت اطلاعات جلسات. یک مقام رسمی گفت: پست “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند — آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن.”

شنبه تهمت ادعا مخالف گفت: “من عمل دور قبل کسی فکر می کرد که من باید.”

حتی اگر رسمی به نقل از در این پست به نوعی اشتباه تهمت نادرست است و گفت او عمل کرده و قبل از دیگران گفت که او باید. او در مواجهه تماس در سراسر مه را بیشتر اقدام تهاجمی در برابر ویروس. و کارشناسان — مانند دانشگاه نیویورک اپیدمیولوژی Celine Gounder — استدلال کرده اند آمریکایی ها در حال حاضر زندگی با عواقب ناشی از دولت را با تاخیر پاسخ.

بد نمایش دادن گذشته است مدعی چیزی برای انجام در زمان بحران که اعتماد میباشد. اما کمی وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن — یا کسی — می تواند در مورد دولت پاسخ اولیه در حال حاضر آنچه مهم تر است این است که اطمینان پاسخ در دیدار با چالش های این ویروس در حال حاضر ارائه. و در حالی که تهمت بود در کل جدی تر در مقایسه با های اخیر کنفرانس های مطبوعاتی به عموم بی اساس توصیه های پزشکی است که قطعا راه را برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>