مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد ترویج اثبات نشده دارو برای Coronavirus: “من پزشک نیستم. اما من حس مشترک.”


President Donald Trump speaks during a briefing after a Coronavirus Task Force meeting at the White House on April 5, 2020, in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک جلسه مطبوعاتی پس از Coronavirus وظیفه نیروی نشست در کاخ سفید در آوریل 5, 2020, در واشنگتن, d. C.

اریک BARADAT/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف مقدار زیادی از زمان خود را در coronavirus اخبار جلسه روز یکشنبه بار دیگر ترویج اثبات نشده داروها برای درمان COVID-19. “و یک چیز دیگر ما را خریداری مقدار زیادی از هیدروکسی کلروکین,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما انبار 29 میلیون قرص از هیدروکسی کلروکین. 29 میلیون. بسیاری از داروخانه ها باید آنها را با نسخه پزشک. و آنها گران نیست.” فرمانده کل قوا همچنین میفروخت آزیترومایسین تقریبا اصرار آمریکایی ها به مواد مخدر. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “چه می دانید ؟ من پزشک نیستم. من پزشک نیستم. اما من حس مشترک.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن هیدروکسی کلروکین در حالی که او به نظر می رسد به دست گرفته اند و کسانی که توصیه های بیشتر در این آخر هفته. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بسیار زیبا به نام در افراد بیمار به مصرف دارو نیست. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را” رئیس جمهور گفت:. “من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را. اما آن را انتخاب کنند. و آن را به پزشک خود را انتخاب و یا پزشکان در بیمارستان است. اما هیدروکسی کلروکین. سعی کنید آن را اگر شما می خواهم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده قوی حمایت از هیدروکسی کلروکین ساعت پس از Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو کلیدی coronavirus نیروی کار هشدار داده بود وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از استفاده از هیدروکسی کلروکین. “از نظر علم من فکر نمی کنم ما می توانیم قطعی می گویند آن را با این نسخهها کار,” او گفت: CBS’ چهره ملت. “داده ها واقعا فقط در حد پیشنهاد است. شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر.”

هنگامی که خبرنگار پرسید: Fauci در روز یکشنبه اخبار جلسه در مورد مواد مخدر تهمت او را قطع کرد و مانع Fauci از پاسخ دادن.

این موضوع تبدیل شده است بسیار بحث برانگیز در داخل نیروی کار و موضوع از یک بحث داغ بین Fauci و پیتر ناوارو, کاخ سفید, مشاور اقتصادی. تقابل بین این دو مقام در روز شنبه مشخص شده “بزرگترین مبارزه و در عین حال” در نیروی کار, گزارش Axios. به عنوان ناوارو تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین, Fauci اصرار وجود دارد تنها شواهد برای حمایت از استفاده از آن. که ظاهرا “فقط مجموعه ای از پیتر خاموش” یکی از این منابع گفت: Axios. این بود گزارش به معاون رئیس جمهور مایک پنس و جارد کوشنر به سعی کنید همه چیز آرام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>