مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد با استفاده از “طعنه” به توضیح شرم آور اظهارات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیز جدید به نظر می رسد با استفاده از محتمل ادعای “طعنه” به توضیح شرم آور بیانیه های عمومی است.

روز یکشنبه برای دومین بار در سه روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی مسخره بود به طور گسترده ای برای تمسخر و پس از آن سعی کردم به راه رفتن آن را به عقب با گفتن اصلی خود را نظر به معنای sarcastically. قابل توجه ترین حادثه آمد در میان تمام روز در توییتر بحران ایستاده است که حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد.

که بحران رخ داده در یک روز که در آن بیش از 1 ، 000 آمریکایی از coronavirus. همچنین اولین بانوی Melania Trump تولد. اما پس از حضور مجازی کاتولیک توده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را صرف پنج شنبه مواج در توییتر.

شاید اکثر unhinged صدای جیر جیر از روز آمد در یک موضوع است که او در آن خواستار آن شدند که خبرنگاران که دریافت کرده بود “نجیب جوایز” کار خود را در روسیه بررسی آنها را دور گرفته شده است. نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن گیج کننده جایزه نوبل با جایزه پولیتزر جایزه داده شده به روزنامه نگاران و نویسندگان — اما او موفق به جلو و دو خطا در یک کلمه غلط املایی “نوبل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند این موضوع اساسا تلاش برای جمعی بیهوده و بیمعنی پرونده های حقوقی علیه رسانه ها که در گزارش داستان در مورد روسیه تحقیقات او نمی مانند. در اینجا یک screencap:

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودت در مورد بسیاری از چیزها اما این توییتهایی ظاهرا عبور یک خط و حتی برای او. او به پایان رسید تا حذف آنها حدود سه ساعت بعد — اما در انجام این کار او نوشته شده یکی دیگر از اصرار مردم درست نیست چیدن خود را در “sarcasm.”

“آیا کسی معنای آنچه به اصطلاح اصیل (نه نوبل) جایزه ویژه به عنوان آن مربوط به خبرنگاران و روزنامه نگاران? شریف تعریف شده است به عنوان ” داشتن یا نشان دادن خوب, ویژگی های شخصی و یا بالا اصول اخلاقی و آرمان است. آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟,” او نوشت.

در این مورد, آن را قطعا ندارد. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا به معنای طعنه آمیز پس از آن او تا به حال هیچ دلیلی برای حذف توییتهایی.

این فاجعه اتفاق افتاده فقط 48 ساعت پس از دیگری اشتباه منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از “طعنه” دفاع از خود.

روز جمعه به عنوان برگ برنده شد و به طور گسترده ای مسخره به نظر او ساخته شده در طول یک جلسه مطبوعاتی روز قبل از اینکه در مورد این احتمال که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند یک درمان معجزه برای coronavirus او ادعا کرد که او فقط “طعنه آمیز” زمانی که او از آنها ساخته شده است — حتی اگر تصویری از این جلسه نشان داد فراتر از سایه شک او دروغ می گوید.

نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری undisciplined که او را علنا در ریف ممکن است ویژگی های درمانی سفید کننده یا پست محزون می خوانی نادان توییتهایی دربارهی “جایزه نوبل” به 79 میلیون پیروان بدون نیاز به کسی برای اولین بار نگاهی به آنها را, اما او ناتوان از فقط اعتراف او خراب کرد. و او نیز به وضوح می خواهد به بحث در مورد هر چیزی اما ادامه بحران بهداشت عمومی در حال وقوع در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در بیش از 40 توییتهایی یا رسانهها فقط در 12 ساعت بین ظهر پنج شنبه و نیمه شب. کلمه “کوروناویروس” بود که در یکی از آنها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه توییتهایی آغاز شد و با یک ارسال و در آن تاکید, مسخره که “[t]او مردم که من می دانم و می دانم که در تاریخ کشور ما می گویند که من سخت ترین کار رئیس جمهور در تاریخ است.” (در واقع با وجود داشتن بسیار کمی در برنامه خود این روزها تهمت گزارش نمی توان زحمت برای حضور در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات و از این رو نشان می دهد تا برای جلسات آماده نشده است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است که با یکی دیگر از موضوع که او در آن به دروغ ادعا کرد که او نیست “چپ کاخ سفید در بسیاری از ماه” حتی اگر فقط در ماه گذشته او رفت و در یک آخر هفته-تعطیلات طولانی در دریا یک لاگو که شامل تفرج گلف با اتباع واشنگتن. او همچنین در سفر به هشت سیاسی تظاهرات پس اول ما coronavirus موارد گزارش شده در ژانویه 20.

که موضوع به این نتیجه رسیدند با مغلوب ساختن پیشی جستن lamenting است که “من اغلب در دفتر بیضی در اواخر شب و خواندن و دیدن که من با عصبانیت از خوردن یک همبرگر & Diet Coke در اتاق خواب من. مردم با من همیشه حیرت زده کرد. هر چیزی به رفتار!” (مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل اشتباه “همبرگر” به عنوان “hamberger” قبل از حذف و ترجمه.)

پس از ارسال یک رشته توییتهایی حمله به فاکس نیوز برای پوشش او در یک تملق گوی به اندازه کافی صورت مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در retweet شراب خواری که در آن او تقویت نهفته است در مورد روسیه بررسی و یک پست مشخص خود را از استیضاح به عنوان یک “کودتای شکست خورده تلاش است.” رئیس جمهور را بازتوییت کرد Candace اونز توصیف Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) به عنوان “یک نژادپرست رادیکال کمونیست” و مشترک عمیق جعلی تصویری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس خود را آغاز کرد دوشنبه با بیش از بیش از حد گرم حملات در رسانه ها.

و حملات آبی متحده به رهبری فرمانداران که بحرانی شده است, فدرال coronavirus پاسخ.

با مقامات کاخ سفید گزارش امید به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر عمومی پس از تزریق مواد ضد عفونی کننده در شکست مفتضحانه از رئیس جمهور ممکن است با تکیه حتی بیشتر در توییتر برای دریافت پیام خود را. او این انتقال در حال حاضر این است که یک رئیس جمهور را بیش از حد درگیر مسئله ی شخصی خود را در نارضایتی به صرف زمان زیادی را به فکر کردن در مورد این بیماری همه گیر اجازه دهید به تنهایی پاسخ به آن است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>