مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی بی پایه و اساس حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری: “این خواهد بود که رسوایی از زمان ما”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه راه اندازی یک بی پایه و اساس حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری که منتقدان متهم است بخشی از تلاش برای پیشگیرانه سلب مشروعیت نتایج 2020 انتخابات خود را به عنوان نظرسنجی شماره ادامه به اسلاید.

“به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای 2020 خواهد بود که بیشتر از تقلب در انتخابات در کشور ما با سابقه—مگر این حماقت است که به پایان رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز دوشنبه. “ما رای دادند و در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم با مشکلی نیست اما در حال حاضر آنها با استفاده از Covid به منظور تقلب با استفاده از ایمیل-Ins!”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال زودتر همه کلاه فوران است که در آن رئیس جمهور هشدار داد و بدون ارائه پاره ای از شواهد که “میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی و دیگران است.”

“این خواهد بود که رسوایی از زمان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در یک جداگانه پرینت فقط چند دقیقه رئیس جمهور اشاره کرد دادستان کل ویلیام بر شواهد-رایگان ادعا می کنند در طول یک فاکس نیوز مصاحبه پنج شنبه که پست الکترونیکی-در رای گیری “کاملا باز floodgates به تقلب.”

تبلیغات:

“کسانی که همه چیز در حال تحویل به صندوق پستی” Barr گفت. “آنها می توان گرفته شده است.”

والتر Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق رئیس جمهور هشدار داد که “تخمگذار زمینه را برای یک انتخابات چالش” با حملات خود را در پست الکترونیکی-در رای گیری.

“Barr فاسد به اندازه کافی برای کمک به او آن را انجام دهد” گفت: Shaub. “به همین دلیل مجلس باید استیضاح Barr. حتی اگر سنا نمی convict آن قرار می دهد پایین تاریخی نشانگر این است که این خوب است و ایجاد یک واقعی ضبط افشای Barr فساد است.”

تبلیغات:

کالج دارتموث دانشمند علوم سیاسی استاد برندان Nyhan تکرار Shaub تماس مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها “سیستماتیک حمله به مشروعیت انتخابات ما.”

“انتخابات برگزار شده است در طول جنگ ها و بیماری های همه گیر” Nyhan گفت: “اما هرگز با رئیس جمهور حمله به این نتیجه قبل از آن حتی صورت گرفته است.”

تبلیغات:

گروه های حمایت و انتخابات کارشناسان می گویند در سراسر کشور پست الکترونیکی-در رای گیری است تنها راه برای ایمن نگه داشتن نوامبر انتخابات میان Covid-19 بیماری همه گیر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد حمله قرار رای گیری غایب به عنوان “فاسد”—با وجود داشتن انجام آن خود را—و تهدید به شکایت آمده است که گسترش دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای.

در مصاحبه با سیاسی جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا اعتراف کرد که او views پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک قبر تهدید برای خود انتخاب مجدد چشم انداز.

“بزرگترین خطر این است که ما همین حالا برنده شدن در پرونده های حقوقی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به حزب جمهوری خواه چند میلیون دلار قانونی تلاش برای جلوگیری از گسترش از رای گیری غایب. “ما بسیاری از دعاوی رفتن بیش از همه. و اگر ما به پیروزی در آن پرونده های حقوقی من فکر می کنم من فکر می کنم این نهاد انتخابات در خطر است.”

تبلیغات:

از ترس این که تهمت می تواند حاضر به ترک اگر او از دست می دهد انتخاب مجدد در ماه نوامبر حمایت گروه ایستاده تا امریکا و تفکیک در حال آماده سازی برای بسیج میلیون ها نفر از مردم را به اطمینان حاصل شود که نتایج انتخابات هستند محافظت می شود.

“مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ احترامی برای قانون و ما هیچ دلیلی برای این باور او را ترک خواهد کرد به میل خود پس از از دست دادن انتخاب مجدد,” استیو لوین, co-founder and co-مدیر اجرایی تفکیک در بیانیه ای گفت: در اوایل این ماه. “آماده سازی برای امکان تهمت امتناع از تن نیست فقط منطقی این مسئول چیزی که به انجام است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>