مغلوب ساختن پیشی جستن اهرم coronavirus همه گیر برای پیشبرد ضد مهاجر سیاست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری فدرال کمک در دور بعدی coronavirus تسکین متحده که تغییر نمی محراب شهرستان سیاست به عنوان او در ادامه به اهرم بحران بهداشت عمومی برای پیشبرد ضد مهاجر دستور کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شنبه رویداد در کاخ سفید است که او ممکن است نیاز متحده برای سرکوب پناهگاه شهرستانها که سپر مهاجران مستند نشده از اخراج, اگر آنها می خواهند بودجه برای کمک به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

تبلیغات:

“اگر آن را COVID مربوط, من حدس می زنم ما می توانیم بحث در مورد آن, اما ما می خواهم می خواهم چیزهای خاصی نیز از جمله پناهگاه-شهرستان تنظیمات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یکی از چیزهایی که من فکر می کنم در مورد. اگر ما می رویم به انجام کاری برای states, من فکر می کنم آنها احتمالا می خواهید چیزی به پناهگاه شهرستانها و سایر نقاط مختلف است که ما می توانیم بحث کمی بعد از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی برافراشته در برابر محراب شهرها و ایالات متحده با این استدلال که آنها ساکنان در معرض خطر نه مطابق با فدرال اخراج. اما این ادعا نه با شواهد حمایت.

“در حالی که وجود ندارد یک پژوهش در پناهگاه سیاست’ تاثیر بر نرخ جرم و جنایت مطالعات نشان داده اند که آنها هم کمی کاهش نرخ جرم و جنایت و یا هیچ اثر” Vox گزارش شده است.

تبلیغات:

آخرین تهدید می آید در میان تلاش های مکرر از سوی رئیس جمهور برای استفاده از بحران به منظور پیشبرد ضد مهاجر سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد آنچه که او به عنوان یک “مهاجرت بان.”

“توقف مهاجرت ما کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی — بسیار مهم است,” او گفت:. “این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای هر کار مهاجر پرواز در خارج از کشور. ما اول باید به مراقبت از آمریکا.”

تبلیغات:

هر چند نیویورک تایمز گزارش داد که این ممنوعیت را اعمال می شود به هر دو گرین کارت و ویزای متقاضیان مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که ممنوعیت اعمال شده “تنها به افرادی که به دنبال اقامت دائم” اجازه می دهد کارگران مهمان به ادامه آمده پس از شرکت های بزرگ شکایت تناقض ادعای خود را که در آن در نظر گرفته شده برای محافظت از شغل.

این حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به حالت تعلیق در صدور ویزا محدود دریافتی سفر بسته و در مرز با مکزیک و کانادا به غیر ضروری سفر. دولت نیز به تعویق افتاد و تمام آینده دادگاه خرما برای مهاجران در انتظار جلسات پس از بازگشت به مکزیک.

تبلیغات:

او دریافت کرده است به کمک برخی از دادگاه ها ، مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی فدرال رد درخواست یکشنبه به حالت تعلیق در دادگاه مهاجرت پس از طرفداران استدلال کرد که مهاجران بودند در معرض خطر آلوده شدن توسط coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز محدود coronavirus محرک چک به عنوان بخشی از آن مهاجرت كردم.

ایلینوی مرد شکایت دولت پس از IRS محروم $1,200 محرک چک به افراد متاهل به مهاجران که معتبر شماره امنیت اجتماعی.

تبلیغات:

مرد گفت: او مسدود شده بود از پرداخت چرا که او فایل مالیات با مهاجر که با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان.

“تبعیض بر اساس alienage از یک شهروند ایالات متحده همسر است presumptively خلاف قانون اساسی و موضوع را دقیق بررسی” طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد.

دانیل کاستاریکا یک تحلیلگر در موسسه سیاست اقتصادی گفت: این اطلس که مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های تر بودند بی رحمانه نسبت به عملی اشاره کرد که “مهاجرت بان کی مون” فقط “بیشتر کاهش تعداد افرادی که می توانند به reunify با خانواده است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفته است “اقدام به کاهش این راه است که مهاجران می توانند به ایالات متحده جایی که آنها باید حقوق و یک راه برای اقامت دائم و تابعیت اما او لمس نمی ویزا دسته بندی که در آن وجود دارد تن از سوء استفاده ها است.”

در این حرکت باید کمی برای انجام با ویروس و یا حفاظت از مشاغل در همه استدلال اطلس آدم Serwer.

“اگر چه شیوع کروناویروس تا حد زیادی متوقف مهاجرت به ایالات متحده, همه گیر خواهد کرد روزی فروکش در حالی که nativist تلاش برای مهندس سفید اکثریت توسط فیات را نمی,” او نوشت. “در دراز مدت هدف از کسانی که گردد از رئیس جمهور با حکم اجرایی نشده است برای محافظت از کارگران آمریکایی و یا برای خدمت به آمریکا منافع کسب و کار و یا به رشد اقتصاد آمریکا. آن است که به طور سنتی اشراف از مسابقه با هر وسیله لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>