مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه ضعیف در تولسا — اما سیاسی کرکس تغذیه وفادار خود را بیشتر سمی نهفته است

در میان چیزهای دیگر, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نئو-فاشیست های بالفعل, جرم, خانواده, رئیس, سریال دروغگو خائن ذهنی آشفته یک زن ستیز بی وقفه فاسد و سفید supremacist.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین سیاسی کرکس های مردار خوار که استفراغ کردن سم برای پیروان خود را به مصرف.

تبلیغات:

اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما بود رقت انگیز و ضعیف با حضور تهمت ارائه پیروان او یک بوفه از رفتار مورد علاقه خود را.

واشنگتن پست پل Waldman پیش نمایش تولسا رالی قبلی بعد:

رئیس جمهور تهمت اولین تجمع پس از همه گیر شروع طول می کشد محل در تولسا این شنبه و در حالی که محتوای قابل پیش بینی است — یک نا جریان از آگاهی بیهوده گویی در مورد کافی worshipful, اخبار رسانه های جعلی سنجی مشاوران که به او خیانت کرده و هر کس دیگری که اتفاق می افتد به تحریک خشم خود را در آن روز این تجمع خواهد بود چیزی خاص….

مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری اولین اواسط همه گیر تجمع در یک مکان و در یک زمان تضمین شده به مردم را عصبانی و ناراحت است. او را از آمدن به دولت سریع تبدیل شدن به یک coronavirus کانون قرار دادن در یک رالی تقریبا قطعی به گسترش covid-19. پیش از این رویداد او را به تشدید تنش و تهدید و خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز.

همه که سمت چپ است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بیهوده گویی و دیوانه, در راه است که به طور متناوب بد و مزخرف قرار دادن بر روی یکی دیگر از مبتذل عملکرد است که به ما یادآوری می کند به همین دلیل حضور او در قدرتمند ترین کار روی زمین است بنابراین نفرت انگیز….

Waldman بود غیر طبیعی در دقت خود را.

تبلیغات:

در تولسا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال استاندارد خود را تم: خشونت و جهل و دروغ و خودشیفتگی و سفید شکایت سیاست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای توضیح این حضور ضعیف در تولسا تجمع گفت که “معترضان” و “تهدید” که “ورودی مسدود شد” و “جعلی اخبار” نوعی توطئه برای جلوگیری از تهمت پیروان از حضور در. البته هیچ یک از این درست است.

بیش از 120.000 آمریکایی ها کشته شده اند توسط coronavirus بیماری همه گیر. در این تجمع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر اعتراف به اعمال شیطانی, عمدی و شاید سهل انگاری جنایی زمانی که به جمعیت گفت که او شخصا محدود تعداد coronavirus تست در دسترس عموم است.

تبلیغات:

چرا ؟ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که تست کمتر خواهد پنهان کردن تعداد واقعی موارد که احتمالا کمک می کند و انتخاب مجدد او شانس.

در اوایل تولسا تجمع اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن دسته از آمریکایی ها که در حال شرکت در موضوع زندگی, کمپین برای پایان دادن به خشونت پلیس و دیگر اشکال بی عدالتی اجتماعی هستند “حیوانات.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید تا پسرش را نژادپرستانه باتون با توصیف coronavirus به عنوان “کونگ-آنفولانزا” یک نژادی لکه دار کردن در برابر آسیایی ها و آمریکایی ها.

تبلیغات:

در طول تولسا تجمع تهمت همچنین ادامه داد: عمومی خود را در آغوش treasonous سفید supremacist کنفدراسیون گفته:

این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار زیبا پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و کنترل کل. ما منطبق نیست…. این بی رحمانه مبارزه با سانسور و محرومیت نقض همه چیز برای ما گرامی به عنوان یک آمریکایی. آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال جدید سرکوبگر رژیم در خود جای داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: در حال حاضر با اضافه کردن تهدیدات خشونت “و مردم ما تقریبا به خشونت اما اگر آنها تا کنون شد که این امر می تواند وحشتناک, وحشتناک روز برای طرف دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده مکرر از کلمه “ما” است که یکی از نمونه های بسیاری از چگونه او و پیروان او خود را درک سیاسی جامعه به “سفید پوستان تنها” — به جز نسبی تعداد انگشت شماری از nonwhite مردم مایل به انسان غرفه در خدمات به برتری.

تبلیغات:

در تحلیل نهایی یک تعلیم لحظه ای است مفید تر از فهرستنویسی هر نمونه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بد اخلاق رفتار خود را در طول تولسا رالی.

به این منظور چه بود این رویداد یک تصویر از امریکا زشت حل نشده گذشته و تاثیر آن در حال حاضر ؟

با توجه به نفوذ است که کاخ سفید مشاور ارشد و سفید supremacist استفان میلر دارای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم این تصادفی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن پست اول-مستند تجمع صورت گرفت در تولسا (این سایت از یکی از این کشور بدترین سفید قتل عام مردم سیاه و سفید) و در اصل برنامه ریزی شده برای Juneteenth (آن روز که سیاه اموال انسان در تگزاس پیدا کردن آنها برنده خود را رهایی در سال 1865).

تبلیغات:

حقیقت خام: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان او با حضور خود تولسا تجمع به رقص در گورهای مردم سیاه و سفید.

مهم نیست که ظاهرا پس از رکوع به فشار تهمت منتقل راهپیمایی خود را از روز جمعه به شنبه.

سن مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند یک فیلم ترسناک, تغییر بعد از تولسا رالی است مانند از بین بردن سنگ قبر در گورستان ترک بدن در زمین و پس از آن ساخت و توسعه املاک و مستغلات در بالا از آنها.

در اخیر بحث های عمومی از تولسا کشتار وجود دارد اغلب شده خطرناک erasure از تاریخ است.

تبلیغات:

برای بسیاری از آمریکایی ها از وقایع وحشتناک از تولسا در سال 1921 و ده ها تن از سفید روی سیاه نژادی پوگروم در bloody Red Summer of سال 1919 در حال حقایق کمتر شناخته شده. جهل است و کار از طریق تنبلی و سفید نژادی قاب برای پنهان کردن یکی از فرومایه ترین دوره در تاریخ آمریکا از آگاهی عمومی است. این یک گام ضروری در جهت تبدیل شدن بیشتر جامعه که تولسا کشتار و نمونه های دیگر از آمریکا نژادی تروریسم و پاکسازی قومی در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده است.

در آن کشف قربانی و از دست دادن ما نباید چشم پوشی تاریخ سیاه امریکا مقاومت به برتری و پیروزی در برابر آن.

در تولسا و مکان های دیگر از جمله شیکاگو, Washington, d. C., کارولینای جنوبی, ایندیانا و بسیاری از جوامع دیگر جامعه سیاه و سفید — اغلب رهبری جنگ جهانی اول جانبازان مبارزه علیه سفید اوباش.

وجود یک سنت غنی از مقاومت و دفاع از آزادی و مبارزه در امریکا می رسد که بازگشت به برده قیام به جلو به “Deacons دفاع” که محافظت مدنی حقوق کارگران در طول 1950s و 1960s. این سنت همچنان در پست دوران حقوق مدنی و سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

با وجود این مقدار گسترده ای از خشونت که امریکا marshaled در برابر آزادی مبارزه آن باقی می ماند و قابل ملاحظه ای صلح آمیز جنبش و باعث. به عنوان فعال, استاد و فیلسوف Cornel West به من توضیح داد در صحبت های اخیر برای سالن: “نه وجود دارد و یک نسخه از Ku Klux Klan. ما می تواند یک نسخه از Ku Klux Klan. آن می توانست غالب سیاه و سفید در پاسخ به امپراتوری آمریکا. به جای سیاه و سفید آمریکایی ها و دیگران در سراسر اقیانوس اطلس سیاه تولید شده عشق رزمندگان.”

سیاه آمریکایی ها و متحدان آنها می خواهند یک دموکراسی حقیقی در هر دو طرف خط رنگ برای همه مردم است. در نهایت سیاه و آزادی مبارزه ادعای برابری نمی برتری شهروندی و تعلق. کسانی که ادعای عدالت پیشرفته شده اند نه از طریق ضعف و تسلیم اما از طریق مقاومت و عزت و شجاعت و دلاوری و مبارزه است.

در این راه با شکوه پیروزی برنده توسط آمریکایی های سیاه و سفید در Juneteenth و سپس رو به جلو به وحشت از تولسا 56 سال بعد بودند متوقف می شود در یک قرن طولانی مبارزه برای ایجاد یک واقعی دموکراسی آمریکایی در هر دو طرف خط رنگ.

در حال حاضر آمریکا, چند نژادی دموکراسی تلاش برای تنفس به دلیل تهمت و مجریان باید زانو های خود را در گلو — فقط به عنوان درک چوین را به جورج فلوید در مینیاپولیس. اما حتی اگر تهدید به نابودی آمریکا, چند نژادی دموکراسی هرگز تسلیم خواهد کرد.

تبلیغات:

* * *

در سخنرانی خود در پایان سلما-مونتگمری مارس در سال 1965 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور گفت:

اگر ممکن است گفته شود از دوران برده داری که مرد جهان و به Negro عیسی سپس آن را ممکن است گفته شود از بازسازی دوران که جنوب اشراف در زمان جهان و به فقرا مرد سفید Jim Crow. او به او Jim Crow. و هنگامی که خود را چروکیده معده گریه کردن برای مواد غذایی که با جیب خالی نمی تواند در اختیار او خوردند Jim Crow, یک روانی پرنده ای که به او گفتم که مهم نیست چقدر بد کردن او بود حداقل او یک زن بهتر از مرد سیاه و سفید. و او خوردند Jim Crow. و هنگامی که او دچار سوء تغذیه کودکان گریه کردن برای ضروریات است که پایین بودن حقوق و دستمزد ارائه می تواند او را به آنها نشان داد Jim Crow علائم در اتوبوس و در فروشگاه ها در خیابان ها و در ساختمان های عمومی. و فرزندان خود را بیش از حد آموخته به خوراک بر Jim Crow خود را آخرین پایگاه روانی فراموشی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی است مردار خوار. در تولسا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه پیروان خود را که فاسد, پیر, Jim Crow پرنده گوشت. آنها آن را دوست داشت. آنها در سمت چپ میدان جنگ از جان گذشته برای اطلاعات بیشتر.

در روز به مقدار خواهد بود نوشته شده است در مورد تهمت رالی در تولسا و آنچه در آن ممکن است آشکار در مورد شانس خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است. البته وجود خواهد داشت uninspired اسب-نژاد گزارش در مورد نظر سنجی. خبرنگاران و روزنامه نگاران از جان گذشته برای ایجاد یک “هر دو طرف” ضد روایت ممکن است پرس و جو چرا جو بایدن برگزاری چنین تظاهرات. نیز وجود داشته باشد واجب و بسیار مورد نیاز تجزیه و تحلیل و تفسیر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه بسیاری از مردم ممکن است بیمار توسط مغلوب ساختن پیشی جستن بشر در پتری دیش در تولسا.

اما از آنجا که commentariat است که هنوز هم در انکار در مورد هیولا بد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم آن را به طور پیش فرض به عادات کهنه در نوشتن و فکر کردن در مورد سیاست آمریکا است. اکثر روزنامه نگاران هستند یا نمی خواهند و یا قادر به دولت یک واقعیت اساسی: trump’s تولسا rall نشان می دهد که پیروان خود را به معنای واقعی کلمه مایل به مرگ و کشتن او.

Trumpism بیش از یک مشکل سیاسی: آن است که یک شخصی فرهنگی و معنوی خود بیماری. معلوم نیست که آیا جو بایدن حزب دموکرات و رای دهندگان خود را درک ماهیت و چالش های پیش رو از آنها در هر دو شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در صندوق های رای و پس از آن به دنبال درمان مشکلات اجتماعی ساخته شده است که تهمت جنبش ممکن است در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>