مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت میسوری فرماندار: کودکانی که دریافت COVID-19 در مدرسه را “رفتن به خانه” و “دریافت بیش از آن”

مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن اواخر هفته گذشته باعث به هم بزنید هنگامی که او منفجر کردن پدر و مادر نگرانی در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این St. Louis Post-Dispatch گزارش می دهد که کشیش بخش در روز جمعه انجام یک مصاحبه با صحبت-های رادیویی میزبان مارک کاکس که در آن او اصرار داشت کودکان در کشور خواهد رفتن به مدرسه بدون توجه به آنچه.

تبلیغات:

“این بچه ها رو برای بازگشت به مدرسه” پرشن گفت. “آنها در کمترین خطر ممکن است. و اگر آنها را دریافت COVID-19 که آنها خواهد شد و آنها را زمانی که آنها به مدرسه بروند — آنها در حال رفتن به بیمارستان. آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به خانه بروم و آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن.”

در حالی که این درست است که کودکان را به طور قابل توجهی کاهش خطر ابتلا به درد و رنج واکنش های شدید به رمان coronavirus شانس هستند با اینحال بزرگتر از صفر است. علاوه بر این نگرانی وجود دارد در مورد معلمان و دیگر کارکنان مدرسه گرفتن بیماری و همچنین در مورد پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ گرفتن آن زمانی که کودکان به خانه بازگشت.

“نگرانی ما در مورد کسانی که در مدرسه که کودکان نیست — معلمان حمایت از کارکنان و داوطلبان” دکتر الکس Garza, حادثه فرمانده St. Louis شهری همه گیر نیروی کار گفت: پس از اعزام. “بسیاری از کسانی که مردم را باید بسیار جدی تر پاسخ به این ویروس و این چیزی است که ما می خواهیم برای جلوگیری از. این کودکان همچنین می تواند به خانه می آیند و گسترش این ویروس به دیگران در خانواده خود را که همچنین می تواند بیشتر در معرض خطر جدی می گیرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>