مغلوب ساختن پیشی جستن-loving خواهان شورش علیه ایران فرمانداران که دوباره نزدیک میله در طول همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت مواجه است یک واکنش در میان هاردکور, محافظه کاران که ناراحت است که او سفارش بارها در دولت به re-نزدیک به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

در یک اعلام شده در صبح روز جمعه ابوت گفت که او سفارش بسته شدن میله و درخواست رستوران به کاهش ظرفیت های خود را به 50 درصد اشغال تا زمانی که نرخ انتقال از این بیماری را کند می کند.

تبلیغات:

ابوت همچنین بسته شدن قایق سواری و لوله کسب و کار در کشور شناسایی شده اند که به عنوان منابع مهم عفونت و نیز قرار دادن محدودیت های جدید در گردهمایی های اجتماعی از 100 یا بیشتر مردم است.

ابوت منظور می آید به عنوان بیمارستان در هوستون Austin و دیگر شهرستانها عمده در تگزاس هشدار داده اند که آنها در حال اجرا از اتاق در واحد مراقبت های ویژه برای رسیدگی به هجوم COVID-19 بيمار.

با وجود این بسیاری از اصولگرایان ابراز عصبانی نارضایتی در تگزاس فرماندار و آنها را متهم به “غارنوردی” به جا مانده از تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

تبلیغات:

اتمام برخی از واکنش های زیر کلیک کنید.

من یک مدافع شماست اما این ظالمانه است. شما نمی توانید همچنان به از بین بردن زندگی که ما می دانیم که میزان مرگ و میر پایین است.

— گواهی زنجبیل (@GingerGeek67) 26 ژوئن 2020

چرا هیچ کس اشاره به این که هزاران نفر جمع شده بودند در اعتراض به یک علت احتمالی برای افزایش تعداد?? وجود صفر اجتماعی فاصله وجود دارد در رفتن…و نمی گویند ماسک, bc اگر ماسک واقعا کار خوبی که خانه های پرستاری اجازه می دهد بازدید کنندگان???

— روندا (@RhondaBlood) 26 ژوئن 2020

اما در عین حال TX می تواند میزبان عینک تشییع جنازه شورش و اعتراض. غارنوردی به سمت چپ.

— لوری فیشر (@LaurieFischer57) 26 ژوئن 2020

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>