مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده غرب نقطه بدون بازگشت به دانشگاه در طول یک بیماری همه گیر برای گوش دادن به خود را کسل کننده Platitudes


A female cadet with her back to the camera salutes Trump, who is standing on stage.

یک دانشجوی دانشکده افسری از سال 2020 نظامی آمریکا آکادمی فارغ التحصیلی کلاس سلام ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در وست پوینت نیویورک, ژوئن 13 سال 2020 است.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

آن می توانست بدتر است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از صبح روز شنبه آغاز سخنرانی خود در وست پوینت صرفا کسل کننده به جای شنیع آتش زا و یا وقیحانه خود aggrandizing به جز برای یک زن و شوهر از معابر و به طور قابل توجهی—در واقع از سخنرانی خود که طراحی شده بود به طور کامل به عنوان یک ویدئو کلیپ را برای آینده انتخاب مجدد کمپین تجاری.

دیگر اکادمی های نظامی مانند هر دیگر, دانشگاه, در, کشور, داشته اند, مجازی, مراسم فارغ التحصیلی در این سال با سخنرانان ارائه و اعضای کلاس تماشای—آدرس خود را در ایمنی آنلاین.

اما تهمت خواستار, در برابر خواسته های رهبران ارتش که دانشجویان از وست پوینت—که شده است می خواهم به خانه فرستاد در ماه مارس برای جلوگیری از coronavirus—بازگشت به دانشگاه و قرنطینه خود را برای دو هفته و سپس جمع آوری در شکل گیری (اجتماعی بدون فاصله) بدون هیچ گونه دوستان و بستگان در حضور و غیاب به شنیدن کلمات خود را و ادای احترام حضور او در فرد است. (حداقل 15 از دانشجویان که بازگشت آزمایش مثبت برای ویروس. در یکی nod برای ناحیه تناسلی, سلامت, دانشجوی زخم نشسته چه شبیه شش فوت از هم جدا از یکدیگر است.)

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را, عکس, عملیات ارتش جدیدترین افسران در قبل از وقت فرمانده کل قوا. چه دانشجویان خارج از آن ؟ نه خیلی زیاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن drably خواندن یک خاکستری سخنرانی با کمی بود که تکان دهنده بسیار کمتر شاعرانه. او گیر به اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته متن با کارهایی وفاداری خروج تنها دو بار—و سپس به عنوان نمونه به مشتری جلب کردن خود است. پس از تبریک وست پوینت, تیم ملی فوتبال برای ضرب و شتم نیروی دریایی آکادمی برای اولین بار در چند سال او اضافه کرد: “من به طور اتفاقی از وجود دارد” سپس گفت: آن را دوباره و دوباره. کمی بعد از آن در گفتار او اشاره کرد که یکشنبه علامت خواهد بود 245هفتم تولد از ارتش ایالات متحده و سپس اضافه شدن خود به خود “نامربوط: آن را برای رفتن به تولد من نیز. من نمی دانم اگر که اتفاق افتاده حادثه. بود که حادثه اتفاق می افتد?”

دوباره در annals مغلوب ساختن پیشی جستن خود تسبیح آن می توانست بدتر است.

سخنرانی آمد در این هفته از تنش های رو به رشد بین مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا افسران خود دست زدن به تظاهرات بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید. اخیرا ملت کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش عذرخواهی کرده و به فارغ التحصیلی کلاس برای ظاهر شدن در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در یک حزبی عکس-op در سنت جان کلیسا در سراسر از کاخ سفید است. از آن زمان به بعد بیش از 700 فارغ التحصیلان وست پوینت با ارسال نامه سرگشاده به کلاس 2020 ترغیب آنها به ارزش سوگند خود را به قانون اساسی بالاتر از هر گونه تقاضا از وفاداری از یک مقام سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کننده به هیچ یک از این در سخنرانی خود.

وجود دارد یک لحظه ناخواسته طنز در گفتار و یکی به تعجب که آیا آن کار خرابکارانه speechwriter. “آنچه که در طول تاریخ ساخته شده امریکا, منحصر به فرد,” او گفت: “دوام موسسات در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای”—این عنوان خوانده شده توسط یک رئیس جمهور است که آشکارا به دنبال نابود کردن این کشور موسسات با مصائب بی نظیر و تعصب است.

در غیر این صورت تهمت تحویل یک جریان کلیشه ای دربسته در محیط توسط گاه به گاه falsifications از سهم خود را به دفاع ملی. برای مثال او افتخار “دولت من است سوار بر یک عظیم بازسازی نیروهای مسلح آمریکا رکورد شبیه هیچ دیگر است.” در واقع رئیس جمهور فرانکلین روزولت هری ترومن جان کندی و رونالد ریگان بازسازی شده بیشتر colossally. او گفت: ما در حال ساخت یک hypersonic موشکی است که می تواند پرواز “17 بار سریع تر از هر دیگر موشک و زمین “14 اینچ” از یک هدف. در واقع به عنوان جان پایک از GlobalSecurity.org یادداشت های hypersonic موشک (یک) است که هنوز هم در توسعه و (ب) ممکن است پرواز در 17 بار سریع تر از سرعت صوت (بسیاری از زمان موشک در حال حاضر می تواند پرواز تقریبا به همان سرعتی که) و (ج) نیاز به آزمایش می شود قبل از هر گونه ادعا می کند می تواند در مورد آن دقت و صحت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دروغ در تضاد عملکرد خود را که از پیشینیان خود گفت: “پس از سالها مخرب کاهش بودجه و نظامی بود که کاملا تهی از این جنگ بی پایان ما سرمایه گذاری بیش از 2 تریلیون دلار” — اضافه کردن در یکی دیگر از خروج از اسکریپت “تریلیون دلاراست که با یک تی“—”در قدرتمند ترین نیروی مبارز تا کنون بر روی سیاره زمین است.” در واقع او دو پیشینیان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما به طور قابل توجهی افزایش هزینه های دفاعی. این تصور که ارتش “تهی” است که فقط مزخرف; هنگامی که اوباما در سمت چپ اتاق کار, نیروهای مسلح, برای خوب یا بد هنوز شلیک گلوله و پرتاب بمب و موشک پرتاب در بسیاری از کشورها و آموزش برای انجام این کار به مقدار زیادی بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا افزایش بودجه هنوز هم بالاتر اما به عنوان وزیر دفاع علامت Esper اشاره کرد در هفته گذشته این منجر به یک مشکل: ملت نمی توانیم به خرید تمام سلاح هایی که ارتش قصد دارد به خرید. انتخاب خواهد شد و باید ساخته شود. مفاهیم جدید دفاعی و بازدارندگی ممکن است به ابداع شود. برخی از اعضای وست پوینت کلاس از سال 2020 ممکن است در میان کسانی که این تصمیمات است. تهمت نیست نکته که مشکل روز از این نوع پیش روست.

و نه او غیر روحانی کردن هر یک از معضلات استراتژیک در مواجهه با ایالات متحده به طور گسترده تر. رئیس جمهور اوباما مورد بحث برخی از این مشکلات در خود غرب نقطه شروع نشانی در سال 2014—تنش بین ایالات متحده منافع و آرمان های بین هدف اصلی حفاظت از ملت و ثانویه است اما هنوز هم گاهی اوقات حیاتی یکی از کمک متحدان و حفظ آزادی در خارج از کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن لمس در مورد این موضوع اما پایین آمد سخت به عنوان او معمولا در یک طرف. “ما در حال پایان دادن به دوران جنگ بی پایان” او گفت: فارغ التحصیلی دانشجویان. “در آن محل تجدید, clear-eyed تمرکز در دفاع آمریکا منافع حیاتی. آن است که وظیفه سربازان آمریکایی برای حل باستان درگیری در سرزمین های دور که بسیاری از مردم حتی هرگز از شنیده می شود. ما پلیس جهان… اما اگر مردم ما را تهدید ما را هرگز دریغ عمل می کنند.”

در یک معنا این است که قابل ستایش—هر چند از آن خبری نیست: آن را تکرار “امریکا برای اولین بار” شعار او بوده است هاوکینگ پس از در حال اجرا برای رئيس جمهور. اما آن را بالا می برد بی دست و پا حقایق است. اول مغلوب ساختن پیشی جستن خودش هنوز درگیر برخی از این دور جنگ: ارسال سلاح به عربستان سعودی هستند که پس از استفاده در یمن; کشتن رهبران نظامی ایران در عراق; و هنوز هم وجود دارد سربازان جنگ در افغانستان است.

دوم شاید بدون دانستن آن تهمت تکرار سخنان نخست وزیر بریتانیا نویل Chamberlin در سال 1938 هنگامی که تنظیم صحنه برای خود “مماشات” سیاست او مخالف ایده مبارزه با تهاجم نازی ها چکسلواکی رد آن را به عنوان “نزاع در دوردست کشور بین مردم از آنها هیچ چیز نمی دانیم.”

پیش از آن در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به افتخار سنت وست پوینت فارغ التحصیلان-تبدیل-ژنرال پیشرو سربازان شجاع به نبرد نرماندی جزایر اقیانوس آرام و دیگر تئاتر جنگ است. هنوز Trumps از آن روزها تمسخر روزولت برای ارسال مردان آمریکایی به مکان های که “بسیاری از مردم هرگز از شنیده می شود.” می توانید یک ارتش بود مطرح الهام پایدار تنها در حفاظت از میهن و یا حداقل بدون برخی از بحث در مورد چگونگی تعریف “حیاتی منافع ملی”?

اگر تنها وظیفه یک نظامی است که برای دفاع از مرزهای ما (و صادقانه بحث را می توان در این نقطه) ما نیازی به صرف تریلیون ها دلار در دفاع; ما ممکن است حتی نیاز به فارغ التحصیل 1,107 دانشجویان در هر سال از یک جایی مثل وست پوینت.

بدیهی است که دانشجویان به راحتی می تواند شنیده ام این سخنرانی از همینطور نوه ها از خانه های خود را قبل از ارسال به جهانی سخت به مبارزه با جنگ و حفظ صلح از آن زمان فرمانده کل قوا هیچ درک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>