مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود کمپین تجمع کنندگان قول به شکایت او اگر آنها قرارداد coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور خواهد کرد تا شرکت کنندگان از آینده خود تجمع به قول نه نه سو او را اگر آنها قرارداد جدید کروناویروس در این رویداد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اولین کمپین تجمع پس از همه گیر مستندات شروع این هفته که برگزار خواهد شد در تاریخ 19 ژوئن در 20,000-صندلی BOK مرکز در Tulsa, Okla. این رویداد رزرو صفحه حاوی یک چشم پوشی که در آن شرکت کنندگان اذعان آنها خواهد بود به طور داوطلبانه گرفتن در “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19”:

تبلیغات:

با کلیک روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر. با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.; BOK Center; ASM جهانی; و یا هر یک از وابستگان خود مدیران افسران, کارکنان, عوامل, پیمانکاران و یا داوطلبان در قبال هر گونه بیماری یا آسیب.

معلوم نیست اگر این کمپین نیاز به تجمع را برانگیخت به دنبال اجرایی دستورالعمل در مورد پوشیدن ماسک یا جسمی فاصله خود را از هر یک از دیگر در حالی که در داخل.

این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار از ماه مارس نیز همزمان با Juneteenth — یا جشن — سالگرد روز در سال 1865 زمانی که آخرین برده در این کشور واقع در تگزاس اطلاع داده شد که آنها تا به حال شده است در برپایی رهایی اعلام دو سال پیش از آن.

Tulsa, اما, است که به سال 1921 تولسا مسابقه کشتار یکی از وحشیانه ترین حملات در تاریخ ایالات متحده زمانی که اوباش سفید نفر به عنوان بسیاری از 300 Black مردم و آتش به 30 شهر بلوک. که در زمستان حدود 9000 سیاه Tulsans در چادر زندگی.

تبلیغات:

“من لال. که روز به روز این افراد در تگزاس پیدا کردن آنها رایگان” CeLillianne سبز, مورخ و نویسنده کتاب “یک پل: شاعرانه پرایمر در آفریقایی و آمریکایی آفریقایی تجربه” گفت: واشنگتن پست. “مجاورت از قتل عام مردم سیاه و Juneteenth این تاخیر متوجه شما ظالمانه است. Juneteenth نماد آزادی ما.”

در پاسخ به انتقادات در مورد برنامه ریزی کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: “آمریکایی آفریقایی تبار در جامعه بسیار نزدیک و عزیز را به قلب خود را. در این تظاهرات او اغلب سهام کار بزرگ او انجام داده برای جوامع اقلیت.”

تلسا تجمع را جشن می گیرند مراحل این کشور است که مصرف نسبت به بازگشایی اقتصاد پس از هفته مستند سفارشات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. آن را نیز بدون شک جشن تهمت خود را که در گزارش نه تنظیم خوبی به انزوای اجتماعی و محدودیت های مورد نیاز او را در میان همه گیر.

تبلیغات:

“او نا امید” استفان مور مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای فدرال رزرو قبل از یک تاریخ از دیدگاه جنسیتی و برجسته پرداخت خرجی کودک ظاهر نیویورک تایمز گفت. “مثل این است که برخورد با یک شهاب سنگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات که در حالی که برای فراهم او بدون وقفه زمان به سنجاق سینه و حمله به مطبوعات به صورت زنده از تلویزیون ملی, بهترین های موجود جایگزین برای تظاهرات او تا اشتیاق.

تبلیغات:

“فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade و Ainsley Earhardt روز جمعه در مورد رالی مسئولیت چشم پوشی.

“آنها ممکن است به نشانه آزادی گفت: شما نمی خواهید به شکایت من اگر شما به آنفولانزا از این ظاهر به طوری که آنها در حال رفتن به توزیع برخی از آن منتشر شده” Kilmeade گفت: ارجاع coronavirus به عنوان “آنفولانزا” فرم اطلاعات غلط شبکه همکاران باید میفروخت در گذشته است.

“باید جالب” او افزود: “و چقدر فاصله است در خارج وجود دارد به دلیل آن را می توان در قالب رفتن به جلو است.”

تبلیغات:

Earhardt, آنها Kilmeade است needled پس از او نشان داد که مادر او قرارداد coronavirus بعد مطرح شده این سوال به ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel در مصاحبه ای در مورد تهمت تصمیم به قبول نامزدی در جکسون ویل فلوریدا., پس از فرماندار دموکرات از کارولینای شمالی خودداری متعهد به تعلیق اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“برایان ذکر شده چیزی قبل از آن که مردم ممکن است به ثبت نام منتشر شده گفت: “اگر من COVID, اساسا من قصد ندارم به شکایت,'” Earhardt که یک بار شکایت کرده است که coronavirus خاموش شدن ناگهانی ممکن است به خطر اندازد و او را جفت طلا ویزای گفت. “آیا این درست است؟”

McDaniel جواب نداد.

تبلیغات:

“ما حتی بدست هنوز وجود دارد,” او گفت:. “منظورم این است که شما می توانید تصور کنید ما رو 74 روز برای برنامه ریزی یک کل جدید جشن در شهرستان های مختلف. البته ما می خواهیم برای قرار دادن ایمنی کنوانسیون را برانگیخت اولین و مهمترین.”

Coronavirus را کشته است 113,899 آمریکایی ها با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی متحده آغاز شد که بازگشایی ماه گذشته دیده می شود موج در موارد جدید از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی