مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن تولسا رالی “از احترام” برای Juneteenth تعطیلات


President Donald Trump walks to Marine One as he departs from the South Lawn of the White House on June 11, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به دریایی که او حرکت از جنوب چمن کاخ سفید در ژوئن 11 سال 2020 است.

SAUL لوئب/گتی ایماژ

پس از مقدار زیادی از انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن و گفت که تاخیر خود را برنامه ریزی تجمع در تولسا یک روز به طوری که آن را نمی خواهد همزمان با تعطیلات که افتخارات پایان برده داری در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است به طور گسترده محکوم برای خود تصمیم به برگزاری اولین رالی در ماه ژوئن 19, است که شناخته شده به عنوان Juneteenth و یادآور تاریخ اتحادیه General Gordon گرنجر وارد گالوستون تگزاس در 19 ژوئن 1865 و خواندن رهایی بیانیه اعلام برده شده بود آزاد شده است. بسیاری را دیدم انتخاب تاریخ در زمانی که بسیاری از این کشور منفجر شد و در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس به عنوان یک اقدام تحریک آمیز. بود که به خصوص مورد با توجه به محل تولسا این سایت یکی از وحشیانه ترین موارد نژادپرستانه و خشونت در سال 1921 زمانی که صدها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شدند در سال 1921.

“ما قبلا برنامه ریزی شده ما #MAGA تجمع در Tulsa, اوکلاهما برای ژوئن 19—یک معامله بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت اواخر جمعه. “متاسفانه این امر سقوط در Juneteenth تعطیلات. بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده. بنابراین من تصمیم به حرکت تجمع ما برای چهار شنبه, ژوئن 20th, در سفارش به احترام درخواست های خود را.” رئیس جمهور سپس در زمان این فرصت را به لاف زدن در مورد محبوبیت خود نوشته است که مبارزات انتخاباتی خود کرده بود “در حال حاضر درخواست بلیط در بیش از 200 ، 000 مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متمایل به فشار پس از تایید در یک فاکس نیوز مصاحبه پیش از آن روز این تجمع خواهد حرکت رو به جلو به عنوان یک “جشن” اگر چه او آن را رد کرده بود به صورت هدفمند برنامه ریزی شده با Juneteenth در ذهن است. “این جالب تاریخ,” او گفت:. “آن را انجام می شود به همین دلیل اما جالب آن تاریخ است.”

دموکرات ها مهم بوده است از مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب تاریخ توصیف آن به عنوان یک هدف حرکت به درخواست تجدید نظر به عناصر خاصی از پایگاه خود را در حالی که بی احترامی نگرانی از کسانی که تلاش کرده اند به آدرس نگرانی های بیش از نژادپرستی سیستماتیک در کشور است. سناتور. کامالا هریس از کالیفرنیا گفت: این رویداد یک “خوش آمدید خانه” برای سفید supremacists. رئیس اوکلاهما حزب دموکرات Alicia اندروز بود به نام تهمت تصمیم به میزبان رالی در Juneteenth به عنوان یک “عمدی توهین.”

روشن است که تهمت نیست فقط تحت فشار دموکرات ها برای تغییر تاریخ. رژیم صهیونیستی. کوین Stitt یک جمهوری خواه جشن تهمت تصمیم برای به تعویق انداختن این تجمع یک روز. “من خدا را شکر رئیس جمهور تهمت اهمیت می شناسد ژوئن 19 و انتخاب کرده است به حرکت خود با تجمع مبارزات انتخاباتی از احترام به Oklahomans و مهم Juneteenth جشن” Stitt گفت.

زودتر جمعه تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رالی بود “ترین بلیط تا کنون!” در حال درخواست برای بیش از 200 ، 000 بلیط. او بعد از به روز رسانی که شکل: “در حال حاضر اصلاح 300,000!” کل جمعیت تولسا در حدود 400,000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>