رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی “آغاز پایان” برای رادیو فردا پس از این مصاحبه یک سناتور دموکرات انفجار راست متمایل شبکه برای آن اتهام تلاش می شود تا از لحاظ سیاسی درست است.”

“واقعا چگونه احساساتی @FoxNews است که تلاش می شود تا به لحاظ سیاسی درست بارگذاری امواج رادیو و تلویزیون با دموکرات ها مانند کریس ون Hollen که هیچ نام سناتور از ایالت مریلند. او شده است برای همیشه لطفا برای بازی کردن استیضاح جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه نیز پس از های خود شکایت در مورد سی ان ان پوشش.

تبلیغات:

ون Hollen به نظر می رسد در فاکس به بحث در مورد این آیات در یک درز کرده از نسخه خطی کتاب نوشته شده توسط سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی John Bolton. ون Hollen استدلال کرد که پاسخ به بولتون ادعا را نشان می دهد که آیا سناتور جمهوریخواه واقعا می خواهید یک بی طرف محاکمه که او گفت: باید شاهد است.

“حزب دموکرات نمی خواهد حتی به فاکس خود را به رتبه های پایین بحث. پس چه جهنم اتفاق افتاده @FoxNews,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “فقط من می دانم! کریس والاس و دیگران باید در اخبار سی ان ان و یا MSDNC. چگونه Shep اسمیت انجام شده است ؟ سازمان دیده بان این خواهد بود که آغاز پایان فاکس درست مانند دو نفر دیگر که در حال مرگ هستند در رتبه بندی. رسانه های اجتماعی بزرگ است!”

https://mobile.twitter.com/realDonaldTrump/status/1222183788924502017

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله والاس پس از میزبان به چالش کشیده تهمت وکیل Alan Dershowitz برای این ادعا که یک جرم باید مدون توسط قانون به شایستگی استیضاح است که در مقابل آنچه او استدلال کرد برای رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

“ما فقط با قرار دادن صدا نیش تا جایی که شما گفت که آن را ندارد به جرم” والاس گفت.

Dershowitz ادعا کرد که “دانشگاهیان تغییر ذهن خود را تمام وقت.”

تبلیغات:

“آن هم چه وکلا انجام دهد . . . بسته به حقایق مورد و سمت آنها استدلال” والاس ضرب گلوله کشته است.

والاس بعد از آن بارها و بارها به چالش کشیده محافظه کار روزنامه نگار Katie Pavlich برای این ادعا که همه شاهدان شهادت دادند به خانه توسط سنا محاکمه آغاز شد.

تبلیغات:

“کتی, آنچه شما می گویید درست نیست درست است” والاس گفت. “می گویند که در کلینتون بررسی است که این افراد در مصاحبه با خانه — یکی از آنها نیست ― و . . . وزارت دادگستری حاضر به انجام تحقیقات. دریافت حقایق خود را راست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که داده شده 70 مصاحبه با فاکس در مقایسه با پنج به نزدیکترین شبکه و بارها و بارها به نقل از بخش های خود را قبلا شکایت کرده است که پخش “ارائه نشده برای ما ندارد.”

“از روزی که اعلام کرد من در حال اجرا برای رئیس جمهور, من هرگز تا به حال خوب @FoxNews نظرسنجی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه اکتبر. “هر کس خود را ناظر انتخابات است که آنها می خورد. اما @FoxNews نیز بسیار متفاوت از آن استفاده می شود در روز های خوب قدیمی.”

تبلیغات:

آخرین نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که 50 درصد از این کشور پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر در سنا محاکمه. مستقل حمایت خود را حذف با 19 نقطه حاشیه با توجه به نتایج. شبکه های نظرسنجی همچنین نشان می دهد که تهمت مسیرهای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با نه امتیاز و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., با شش امتیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و موضوع را با فاکس نیوز حقوقی تحلیلگر Judge Andrew Napolitano که نظرات او غالبا به اشتراک گذاشته شده در توییتر قبل از طرفه قاضی علیه او در موضوع استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پست استدلال آن بود که “عادلانه” برای فردا “به او اجازه می دهد تا به ملی زمان” و به نام قاضی “وحشتناک است.”

ناپولیتانو برای خود است و نه منحرف در دیدگاه های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

تبلیغات:

“آنچه مورد نیاز است برای حذف رئیس جمهور؟” ناپولیتانو نوشت: در یک op-ed در هفته گذشته. “تظاهرات ریاست جمهوری کمیسیون high crimes and misdemeanors که در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد شواهد و مدارک کافی و uncontradicted.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی